Sari la conținut

Andreea senzuala - 0737753314


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:HELL
  • Oras:HELL

Buna

 

Am fost si la fata asta mai recent,pozele sunt reale,fata este de treaba,se comporta frumos,mai are o colega blonda,locatia este langa Dobrogea vila Tonis,o luna doua vor fi aici in CT dupa spusele ei,isi spune Andreea si ca are 20 de ani.

 

Caracterizare

 

Normal - 9 contre,gemete

Oral - 8 Reusit,dar nu wow

Anal - Nu

Aspect - 8 Poze reale dar putin o avatajeaza...tatele mari si putin lasate dar e ok nu strica aspectul,cam 167 cm

Gfe - 7 Acceptabil

Igiena - 9 Curata fara mirosuri

Pasarica - 8 Nu e larga

Locatie - 8 Camera mica dar curata

Pret - 100/200

Recomandare - Da

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salut..

Am fost si eu pe la domnisoara acum cv timp, locatie la dobrogea vila tonis...3 fete in locatie ...am aleso pe ea...intrat in camera inceput cu un oral ok ...chiar daca nu stie perfect incearca sa te faca sa te simti ok...trecut la normal eu deasupra...a inceput cu niste gemete firave la care am simtit ca trebuie sa schimb cv sa vedem daca sunt false ..mi a umezit degetele usor si am inceput sa o mangai la pasarica in timp ii penetram pasarica micuta si dupa 2 minute surpriza era din ce in ce mai ud si gemea de nu puteam sa o opresc ..erau si alea 2 dincolo se auzea ...am puso capra si am dat de toti banii....finalizat in balon si cred ca abia astepta ca nu mai gemea tipa saracuta ...note

Apartament 8 micut dragut

Oral 7 are de exersat

Normal 8 e ok

Halatu 100 fin

 

De recomandat este ok fata de repezitele care vor doar banii si cand le dai banii daca se poate sa ai si orgasm fara sa mai apuci sa te dezbraci ...mai pe scurt spor...

 

Eu o sa incerc sa ajung si la colega ei cea blonda cu ochii albastrii... poate pe viitor

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Fata ok,zona summerland, nu pare genul pe graba, sani mari, corp 8-9 , draguta si la fata si la bani 100 nr e f ok zic .

summerland zici?
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Nici tu nu crezi ca in summerland exista 100 cu 200,nu-i asa? :)

Crede-ma pe cuvant,fata merita banii.

am trecut-o pe lista scurta :)

Link spre comentariu
  • Oras:Pe Vapor
  • Oras:Pe Vapor

am reusit eu sa ajung. confirm 100/200. am luat doar o finalizare deoarece voiam sa ma descarc pt ca mai tarziu am avut o programare unde m-a costat 500 si ar fi fost pacat sa-i pierd din primele minute :)

domnisoara in cauza este foarte draguta si isi face treaba cu destul de bine. este o alternativa foarte buna pt zona Mamaia

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

vizitat si eu domnisoara ...locatia pe langa SATUL DE VACANTA bloc cu 10 etaje la etajul 1

am ramas impresionat inca de la intrare ca este o fata draguta ,par lung inalta 1,70 zimbitoare ,ochi frumosi  ....si singura in apartament de 2 camere spatios si primitor .dupa o introducere scurta si dusul aferent am trecut la actiune .Tipa are niste sani superbi si un zambet cuceritor ...oralul este protejat dar bine facut cam de nota 8 cine doreste neprotejat se taxeaza cu inca 50 roni ....in schimb la normal a fost super .... am schimbat cateva pozitii si la final fatuca se umezise bine si chiar gemea de placere  incet  si placut  auzului . singurul minus este ca nu a oprit telefonul si a inceput sa sune in timpul actiunii ....per total o experienta placuta .Sigur voi revenii la domnita pentru ca este o fata atractiva si-si face bine treaba ...in plus este si  pe bugetul meu de pensionar ..100 tragerea .

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...