Sari la conținut

Noe - 0751600534


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Apropo de Noe, mi-a placut cum arata in poze si intr-o seara am prins-o la telefon (tin minte ca era o sambata seara si era destul de tarziu - trecut de 22:00).

 

Citisem cu mare atentie ce s-a scris despre ea pe forum, stiam ca pretul unei vizite la locatia clientului este 250 de lei + banii de taxi.

 

Am intrebat-o la telefon care sunt oferta si pretul. Mi-a prezentat oferta, iar pretul 300 + banii de taxi. Chiar am intrebat-o inca o data: 300? A raspuns mai iritata: da, atat am spus.

 

Drept urmare, i-am multumit frumos pentru informatii si nu am mai chemat-o. Mi-am zis: hai sa urmaresc pe forum, sa vad daca si-a schimbat pretul sau mi-a facut mie o oferta "speciala" (poate a tinut cont ca era sambata si ca era tarziu).

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator tmdud
Reputație: 0

Tipa e veche în branșă. I-am mai facut topic eu prin 2015, o chema Diana atunci și stătea în complex în spate la Dalli la un bloc de nefamiliști. Era ok primele 2 vizite, era mai slăbuță ca acum, apoi a devenit "bitchy".

Link spre comentariu

Tipa e veche în branșă. I-am mai facut topic eu prin 2015, o chema Diana atunci și stătea în complex în spate la Dalli la un bloc de nefamiliști. Era ok primele 2 vizite, era mai slăbuță ca acum, apoi a devenit "bitchy".

 

 

Ai prins-o la 16 ani :))

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Buna. Nu prea fac recenzii. Dar sunt de părere că această fata merita una.

Numai ce a plecat de la mine, si cat timp fumez o țigară Pot scrie desfășurarea activității. ðŸ˜

Am sunat o, a venit, fata e din Severin are 19 ani. Si e frumoasă foc, sani ireali de frumoși.

Ora 300 ron. Oral neprotejat. NP.

Anal face, la 500 ora. Din punctul meu de vedere, e ok pentru ca dai 150 practic pentru un anal. Acum treaba asta cu banii e relativă...

Contează dacă iti doresti cu adevarat.

Note:

Oral: 10

Normal: 10

Anal nu am incercat, poate data viitoare daca mai vine...

Gfe: sincer nu stiu ce notă sa dau. Cei care au citit acel topic vechi al meu, stiu ce mi as dorii. Per total e un 9 la gfe..

In rest, igiena ireproșabilă.

Fata e vorbareata, nu a zis "nu" la nimic, si a mai fost o faza care m a lăsat impresionat, m a mângâiat pe spate la final deși eram foarte transpirat.

P.S. Nu sunt prins de euforia momentului, pentru că în urma cu doua seri, am avut parte de un thresome. Yesss. ☺☺☺☺(Am vrut doar să vă spun asta)

Cu cristina si o colega de a ei.

Nu cu sora ei... cu o colega noua.

ÃŽncă ceva, nu imi puteam lua ochii de pe ea, mie mi-a plăcut enorm, din punctul meu de vedere arată foarte bine.

Per total experiența foarte reusita. Dar a durat puțin.. din vina mea, am terminat prea repede ambele numere.

Sper sa va fie de folos. App, a zis ca face doar deplasări de acum...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Ee, mai ceva, nu stiu sa descriu prea bine cum s ă desfășurat lucrurile. Ca nu ma pricep. Plm, sunt tamp.

Dar incerc, a început cu un oral lent cu priviri ireale, perverse, (am fost prost ca am tinut lumina stinsă) apoi a urmat un normal in doua poziții. Am terminat in doggy, in prezervativ.

Al doilea număr, am început eu cu un oral, apoi ea, deci al doilea oral a fost suprem, nu credeam ca se poate face un oral atât de bine. Lipseau tentele de deep, dar superb.

De recomandat ??? Eu nu pot recomanda, pentru că eu ador acest gen de fete.

Ma culc... o duminică plăcută.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am trecut pe la Noe acuma citeva zile locatia este in complex Hotel roma.

Atitudine neinteleasa nu prea vorbeste si mi se parea ca abereaza ii sare usor sigurantza o nota de 7 pot zice

La corp e ok de un 8.5

Oralul daca are chef te face bine...9

Locatie...multa mizerie si posibilitate de dus daca te stergi cu prosoapele altuia.....4

Anal face la 4 milioane ...nici vorba sa incerc

De revenit....eu nu, lucra la ora 200 ron .....nu stiu ce sa zic nu prea merita

Link spre comentariu

Da, am văzut acest topic, și din poze mi-am dat seama ca și eu am fost la fata asta în perioada în care nu știam de forumul acesta și nici nu aveam cont. Cred ca ar fii frumos sa las și eu o recenzie, de fapt este mai mult o confirmare pt ce spun colegii mei mai sus.

Din ce îmi aduc aminte "Infracțiunea" s-a întâmplat în primăvara anului 2018 nu as putea spune exact când. Avea sediul pe intrarea mierlei, calea Sagului, ușor de găsit.

Noroc ca am venit spălat direct de acasă. Confirm treaba cu prosopul murdar și ud, dar în rest s-a purtat ok cu mine, m-a lăsat să-mi fac treaba, sta cum o pui, nu a comentat nici un moment.

Nu am simțit mirosuri suspecte deșii la sfârșit s-a șters cu șervețele umede. Ideea este sa mergi pt sex, nu recomand alte artificii gen ON sau limbute pe la pizda. Sincer fata mi s-a părut ușor fumata, amețita, nu știu poate asa e ea.

Nu e chiar zână fata, dar e ok, e cu carnea tare, sânii mari, funduletz frumos. Are ceva burtică, notele date mai sus de colegii mei sunt cam mari.

Atenție pt amatori, are dinții ușor murdăriei și căriați. Halatul a fost 250 lei, am stat în jur de 30 de minute dtd.

Nu o recomand, sincer nici eu nu știu exact de ce am rămas, și ce a fost în capul meu la momentul respectiv.

Eu cred ca la prețul asta gasesti fete mult mai ok în orașul nostru. Dar cred ca are mulți clienți de pe Publi24, altfel nu îmi explic cum de cere prețul asta. Asa ca nu va îngrămădiți!

Spor la treaba.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...