Sari la conținut

0799243023 -Andrada


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti si Timisoara
  • Oras:Bucuresti si Timisoara

Dupa lupte seculare care au durat doua saptamani am reusit sa ajung la Andrada. Am prins-o singura si am fost primul (pe zi, cel putin :D)

 

Pe scurt:

- Detalii stabilite prin PM

- Cand am sunat-o mi-a vorbit foarte frumos

- M-a ghidat foarte bine, am ajuns imediat

- E o fata frumoasa, cu sani misto si TARI! Aspect: 9/10

- Printre imbratisari, sarutari si discutii am reusit sa ma destind. Eram cu o colega de liceu in excursie. GFE: 10/10

- Se umezeste natural, geme frumos, piersicuta zemoasa, curata si dulce. Igiena si atitudine: 10.

- ON foarte misto, iar dupa ce am finalizat tremuram efectiv. N-am mai apucat sa incerc si normal, a fost prea misto oralul. La urma urmei am fost pentru calitate, nu la maraton de futut. 9/10

- Am ras si am glumit tot timpul. Printre putinele fete cu care am putut fi cinic, sarcastic sau ironic si care s-au prins si mi-au raspuns. M-a impresionat :)

- M-a futut bine de tot. Si la mine organul sexual principal e creierul.

- Halat: 300/h

 

Nota: Are un simt al timpului foarte bine dezvoltat. Fara nici un ceas in zona si fara telefon a stiut timpul petrecut impreuna aproape la minut.

PS: si uite asa am "spart" gheata cu un nou review. Nu mai scrisesem ceva de ani buni.

 

Eu tot am o fantezie cu un show lesby. Nu stiu daca vreau mai putin de atat, desi Andrada tot incearca sa ma convinga sa particip la un trio cu strap-on si Karina. Suna foarte tentant, recunosc, si mi se umfla "prietenul" in pene numai cand ma gandesc.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Nu stiu daca vreau mai putin de atat, desi Andrada tot incearca sa ma convinga sa particip la un trio cu strap-on si Karina. Suna foarte tentant, recunosc, si mi se umfla "prietenul" in pene numai cand ma gandesc.

Cu Strapon ?

Nu sunteti patru atunci ? :)))

Link spre comentariu
  • Oras:kisoda
  • Oras:kisoda

Salut!

Am fost de câteva ori la Andrada.

E o fata deosebita! De la prima intalnire am avut senzația de parca o știam de multă vreme.GFE...e puțin spus.

E frumoasă, senzuală, buze dulci...ambele :) , sâni bestiali, fundulet obraznic.

Nu te grăbește, e atenta,poți vorbi orice cu ea.

De revenit? In fiecare zi ,daca as putea.

Note: 10 pe linie. Nimic de reproșat.

Cred că ar fi interesant și împreună cu colega Karina,care e o figură :)

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator unicool
Reputație: 0

Asa cum am promis revin cu o recenzie...la cald....nu la fel de cald cala fete, dar destul.

Sunat la 23.20 pentru o intalnire cu Andrada.....nu am mai vazut-o de mult si am zis sa imi desfat simturile putin asa de noapte buna.

Am ajuns la locatie undeva in jurul orei 00.00, dupa un scurt popas la McDonald's, si am fost intampinat de cele doua delicioase Andrada si Karina.

Am fost servit cu un suc....ultima doza de cola, iesit pe balcon si fumat o tigare in compania fetelor. Ne-am reamintit de intalnirile noastre de dinainte si din vorba in vorba Andrada a propus un trio pe care mi-a fost imposibil sa-l refuz.....privirea aia perversa a Karinei si ideea de a le vedea pe amandoua in pat cu mine a fost suficient sa spun DA. Am intrat in camera unde ostilitatile au inceput cu Andrada apoi s-a alaturat si Karina. Fetele astea sunt de-a dreptul delicioase...sarutari, mangaieri atat cu mine cat si intre ele....parca nu iti vine sa te mai saturi privindu-le.

Oral de nota 10 din partea amandorura cu tente de deep....nici nu cred ca se putea mai mult.....ce trist ca notele sunt doar pana la 10. 

dupa cateva minute de oral si 69 cu amandoua (damn girls....you are the right medicine for me) am trecut la normal...Andrada first, apoi Karina, apoi schimbat pozitii cu amandoua, mangaieri, sarutari......wow! Am incercat finalizare pe sani, dar no fucking way....al micu' nu vroia si nimic altceva. Karina s-a retras si am continuat cu Andrada, mangaieri, sarutari, din nou un normal si finalizat glorios in caciulita.

Am mai stat 2 minute in bratele Andradei si eram in pragul diabetului de la cat de dulce este aceasta fata.

Am mai fumat o tigare impreuna pe balcon si mi-am terminat sucul, lasat o atentie pentru fete si acasa ca dimineata merg la lucru.

Per total experienta a fost damn good!

Note: 

Oral 20

Normal: 20

GFE 20

Locatie 10

De revenit?.....stiu ce vreau de ziua mea....sper sa mai fie fetele aici.

  • Like 8
Link spre comentariu

Vizitator unicool
Reputație: 0

Fetele isi dau limbute intre ele?...si cat a fost halatul...?

 

Se saruta, se ling, fac oral impreuna, o intreaga nebunie. acum intre ele nu si-au dat limbute si nici eu nu am fost curios sa intreb daca fac asta. 

Halatul? conteaza? multumirea mea si placerea de a face ce am facut azi-noapte cu ele merita fiecare leu. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...