Sari la conținut

0799243023 -Andrada


Postări Recomandate

 

 

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200923/0044/7898e2d46ce5595dfd31bcc5427264ac.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200923/0044/ba4c6fa2f2d8982f0b466ae7d7f5f9ec.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200923/0044/a8a6af612d239ef867d20fc74fe3d888.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200923/0044/e3c8bc900d6d15516b53dcfa8fdbeda6.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200923/0044/1db086d05c97cd603f9cc851edf1ed8c.jpg

Ohh, da!❤️ WOW!❤️

Link spre comentariu
Vizitator alexlakers0
Reputație: 0

Ca sercicii:

OP/ON( in functie de igiena

NP

Sex intre sani

69

Masaj

Footfetish

Footjob

FK/GFE(totul se face in functie de igiena)

COm

Deepthroath

CIM( 50 de lei extra)

Ap ( 100 de lei extra)

Contact: 0799243023( Apel voce, SMS)

Este 200 finalizarea( 30 de minute) si 350 ora.

Locatia se afla in zona Aradului langa Compleul The Ring.

Poze nu pot pune momentan, dar daca cineva doreste sa ma ajute cu asta, îi multumesc anticipat!

Va pup dragilor, o zi minunata! ❣❤

Frumoase forme ai acolo!

O sa ti fac o vizita cat de curand.

O seara buna.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Multumesc frumos pentru intelegere Andrada :kiss3 , a fost acel ceva...cu suspans, peripetii :laugh2 , dar totul este bine cand se termina extraordinar, chiar a fost norocul de partea mea 2x!!! Nu ai cum sa nu o placi si sa nu o indragesti pe Andrada :hug1 !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ca sercicii:

OP/ON( in functie de igiena

NP

Sex intre sani

69

Masaj

Footfetish

Footjob

FK/GFE(totul se face in functie de igiena)

COm

Deepthroath

CIM( 50 de lei extra)

Ap ( 100 de lei extra)

Contact: 0799243023( Apel voce, SMS)

Este 200 finalizarea( 30 de minute) si 350 ora.

Locatia se afla in zona Aradului langa Compleul The Ring.

Poze nu pot pune momentan, dar daca cineva doreste sa ma ajute cu asta, îi multumesc anticipat!

Va pup dragilor, o zi minunata! ❣❤

Buna seara 

Sa intelegem ca serviciile "bold" "ingrosate" sunt inca valabile iar cele "fade" grey out" sunt indisponibile momentan ?

Multumim

Link spre comentariu

Multumesc frumos pentru intelegere Andrada :kiss3 , a fost acel ceva...cu suspans, peripetii :laugh2 , dar totul este bine cand se termina extraordinar, chiar a fost norocul de partea mea 2x!!! Nu ai cum sa nu o placi si sa nu o indragesti pe Andrada :hug1 !!!

Te pup cu drag!😚 Sper la urmatoarea revedere!🤗😚

Link spre comentariu

Buna seara 

Sa intelegem ca serviciile "bold" "ingrosate" sunt inca valabile iar cele "fade" grey out" sunt indisponibile momentan ?

Multumim

Buna diminineata! 🤗

Toate serviciile de mai sus sunt disponibile. Nu am "bold"-at serviciile intentionat. Asa ca va astept cu drag!🤗😘Zi minunata! â¤ðŸ’•

Link spre comentariu
  • Oras:Matrix
  • Oras:Matrix

Hello futăcioși!

 

Am cam lipsit de pe forum dar nu și din camera de nebunii a Andradei!

Prezența fetelor în Timișoara e ca un magnet pentru mine.

De fiecare dată mă așteaptă într-o ținută sexy, dar ce spun? Nu sexy ci obraznic de sexy!

Ca de fiecare dată acțiunea începe în capul meu dinainte de a ajunge. După ce trecem de ușa dormitorului se dezlănțuie fata (cine o cunoaște știe despre ce vorbesc). Mort să fie soldatul și tot se trezește când îl "atacă" felina. Și asta doar la ON

Dacă e să povestim de NP și AP aici e artileria grea

Ajung să strâng eu din buci doar să mai țin câteva secunde în plus dar cu așa priveliște nu te poți abține să nu explodezi.

ÃŽntr-o seară brusc mi-a venit ideea de a întra cu ea și cu Rebeca (din nou). Toată distracția, ca să-i spun așa a fost la superlativ. Sunt fete faine.

Doar ce am plecat și abia aștept să revin

 

Vă sărut Andrada și Rebeca! 😘😘

Noapte bună futăcioși!

  • Like 6
Link spre comentariu

Hello futăcioși!

 

Am cam lipsit de pe forum dar nu și din camera de nebunii a Andradei!

Prezența fetelor în Timișoara e ca un magnet pentru mine.

De fiecare dată mă așteaptă într-o ținută sexy, dar ce spun? Nu sexy ci obraznic de sexy!

Ca de fiecare dată acțiunea începe în capul meu dinainte de a ajunge. După ce trecem de ușa dormitorului se dezlănțuie fata (cine o cunoaște știe despre ce vorbesc). Mort să fie soldatul și tot se trezește când îl "atacă" felina. Și asta doar la ON

Dacă e să povestim de NP și AP aici e artileria grea

Ajung să strâng eu din buci doar să mai țin câteva secunde în plus dar cu așa priveliște nu te poți abține să nu explodezi.

ÃŽntr-o seară brusc mi-a venit ideea de a întra cu ea și cu Rebeca (din nou). Toată distracția, ca să-i spun așa a fost la superlativ. Sunt fete faine.

Doar ce am plecat și abia aștept să revin

 

Vă sărut Andrada și Rebeca! 😘😘

Noapte bună futăcioși!

Un dragut, un domn de fiecare data!🤗😠Te pupam cu drag 😘ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

nu mai plangeti atat ca si cateii dupa catea ca vin altele si altele si totul va fi bine de la 200 de ron fin vor sluji penisul si cu 100 ron cu accelas mare drag !!! avetii grija de voi copii si de banii vostrii nu i mai aruncati pa catele cu arge de 100 te de ronii aiurea !

Link spre comentariu

My friend, este decizia fiecăruia ce vrea sa facă cu banii lui și cu cine se simte confortabil... Poate eu am o atracție speciala pt aceasta domnișoară... Nu cred ca gusturile se discuta...

Bunaa! Si mie de asemenea imi este dor de "baitetii mei"🤗dar o sa mai lipsesc ceva timp...nu stiu exact cat. Va pup cu drag si dor😚😗Sarbatori minunate alaturi de cei dragi voua! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...