Sari la conținut

0799243023 -Andrada


Postări Recomandate

Am fost si eu la Andrada luna trecuta, o experienta placuta desii celor intamplate.

 

Am vorbit cu ea prin sms, programat intalnirea cu cateva ore inainte si totul s-a respectat. Am ajuns pe strada Zenit, i-am spus ca am ajuns dupa care m-a indrumat catre locatie. Am urcat, batut la usa, imi deschide usa, imbracata intr-o tinuta sexy, provocatoare aveam si emotii, dar cu timpul pot sa zic ca am scapat si de ele. Chiar cand am intrat, a terminat intalnirea colega ei Rebeca cu cineva si a trebuit sa mergem in sufragerie cred ca era, sa nu dau de celalalt domn, ceea ce e normal, doar ca nu ma asteptam sa ma i-a in brate pe la spate :laugh2 

 

Locatie: 10 apartament frumos, pat spatios, cat despre baie nu stiu, i-am zis ca am facut dus inainte, dar ma gandesc ca era super si acolo

Aspect: 9

ON: 10 stie ce face, imi place ca m-a ascultat ca imi place cu tentative de deepthroat, dupa care un 69 si finalizat pe sanii ei

NP: 9 pentru ca am avut ghinion :laugh2 , i-am spus ca as vrea ea desuprea prima data si dupa cateva minute nu mai stiu daca ea sau eu am observat ca i-a venit stop-ul, which sucks, but what can you do...

GFE: 10 ii foarte de treaba, sociabila, m-a si facut si scap de emotii, zic ca m-am inteles bine cu ea
Pret : 350/h

 

Ii de recomandat pentru cei care isi permit!
 

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost si eu la Andrada luna trecuta, o experienta placuta desii celor intamplate.

 

Am vorbit cu ea prin sms, programat intalnirea cu cateva ore inainte si totul s-a respectat. Am ajuns pe strada Zenit, i-am spus ca am ajuns dupa care m-a indrumat catre locatie. Am urcat, batut la usa, imi deschide usa, imbracata intr-o tinuta sexy, provocatoare aveam si emotii, dar cu timpul pot sa zic ca am scapat si de ele. Chiar cand am intrat, a terminat intalnirea colega ei Rebeca cu cineva si a trebuit sa mergem in sufragerie cred ca era, sa nu dau de celalalt domn, ceea ce e normal, doar ca nu ma asteptam sa ma i-a in brate pe la spate :laugh2 

 

Locatie: 10 apartament frumos, pat spatios, cat despre baie nu stiu, i-am zis ca am facut dus inainte, dar ma gandesc ca era super si acolo

Aspect: 9

ON: 10 stie ce face, imi place ca m-a ascultat ca imi place cu tentative de deepthroat, dupa care un 69 si finalizat pe sanii ei

NP: 9 pentru ca am avut ghinion :laugh2 , i-am spus ca as vrea ea desuprea prima data si dupa cateva minute nu mai stiu daca ea sau eu am observat ca i-a venit stop-ul, which sucks, but what can you do...

GFE: 10 ii foarte de treaba, sociabila, m-a si facut si scap de emotii, zic ca m-am inteles bine cu ea

Pret : 350/h

 

Ii de recomandat pentru cei care isi permit!

 

Multumesc frumos!

Te astept si cu alta ocazie

 

 

PS: Seara frumoasa tuturor!

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Buna seara!

De azi dimineata primesc mesaje de genul: " de ce ai dat minus"?

Ideea este urmatoarea: nu am evaluat pe absolut nimeni, nu am evaluat absolut nici o postare.

Ceva se intampla fara stiinta mea.

Imi cer scuze, nici o evaluare nu a fost facuta cu buna stiinta!

Sper sa se remedieze problema!

E dreptul tau sa dai - sau + :)

Posibil si cd ai defilat sa fi apăsat din greseala pe buton...

Nu importă...:D

Link spre comentariu
Vizitator bolovan fiert
Reputație: 0

Buna seara!

De azi dimineata primesc mesaje de genul: " de ce ai dat minus"?

Ideea este urmatoarea: nu am evaluat pe absolut nimeni, nu am evaluat absolut nici o postare.

Ceva se intampla fara stiinta mea.

Imi cer scuze, nici o evaluare nu a fost facuta cu buna stiinta!

Sper sa se remedieze problema!

Pai tu si colega ta Rebeca ati inceput brusc sa minusatzi useri,de plictiseala sau de ce nu stiu,mie mi se rupe dar vedetzi sa nu va transformatzi in noua Inesuka,cea care ca o vampiroaica sadica bana userii acum 2 ani pe vremea asta

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Pai tu si colega ta Rebeca ati inceput brusc sa minusatzi useri,de plictiseala sau de ce nu stiu,mie mi se rupe dar vedetzi sa nu va transformatzi in noua Inesuka,cea care ca o vampiroaica sadica bana userii acum 2 ani pe vremea asta

 

post-228262-0-44297900-1574519830_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator bolovan fiert
Reputație: 0

Am inteles,dar sa ceara socoteala la conducere,dai un ban si te ia lumea la ochi,dupa aia apar iar discutii ca pestii din spate intervin  pe la concurente,desi eu cand am fost pe la ele nu am vazut acvariu si stai dupa aia sa dai explicatii la unul si la altul

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...