Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * * 8 Voturi

0799243023 -Andrada

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
666 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#661 >andraandrada<

andraandrada

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 271 Postari:
  • Inscris la:
    19 september 2018

Postat 29 september 2020 - 09:08

Buna seara 

Sa intelegem ca serviciile "bold" "ingrosate" sunt inca valabile iar cele "fade" grey out" sunt indisponibile momentan ?
Multumim

Buna diminineata! 🤗

Toate serviciile de mai sus sunt disponibile. Nu am "bold"-at serviciile intentionat. Asa ca va astept cu drag!🤗😘Zi minunata! ❤💕

• 0
❣200-o finalizare(maxim 30 min)❣350-o ora(doua finalizari)Ca servicii:🌹OP/ON( in functie de igiena)🌹NP🌹sex intre sani🌹69,🌹footjob,🌹FK/GFE(totul se face in functie de igiena)🌹COB🌹Deepthroat🌹Masaj🌹footfetish🌼CIM(50 lei extra)🌼AP(100 lei extra)<p>Contact: 0799243023( apel voce, SMS)

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#662 >andraandrada<

andraandrada

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 271 Postari:
  • Inscris la:
    19 september 2018

Postat 30 september 2020 - 08:44

Buna dimineata, dragilor! 🤗😇
Voiam sa va anunt ca voi mai fi disponibila pana duminica ( inclusiv) . 👈
Va pup si va astept! 😘😍❤💕
  • 0
❣200-o finalizare(maxim 30 min)❣350-o ora(doua finalizari)Ca servicii:🌹OP/ON( in functie de igiena)🌹NP🌹sex intre sani🌹69,🌹footjob,🌹FK/GFE(totul se face in functie de igiena)🌹COB🌹Deepthroat🌹Masaj🌹footfetish🌼CIM(50 lei extra)🌼AP(100 lei extra)<p>Contact: 0799243023( apel voce, SMS)

#663 >mr_smith<

mr_smith

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 284 Postari:
  • Inscris la:
    12 januari 2018

Postat 03 oktober 2020 - 01:07

Hello futăcioși!

Am cam lipsit de pe forum dar nu și din camera de nebunii a Andradei!
Prezența fetelor în Timișoara e ca un magnet pentru mine.
De fiecare dată mă așteaptă într-o ținută sexy, dar ce spun? Nu sexy ci obraznic de sexy!
Ca de fiecare dată acțiunea începe în capul meu dinainte de a ajunge. După ce trecem de ușa dormitorului se dezlănțuie fata (cine o cunoaște știe despre ce vorbesc). Mort să fie soldatul și tot se trezește când îl "atacă" felina. Și asta doar la ON
Dacă e să povestim de NP și AP aici e artileria grea
Ajung să strâng eu din buci doar să mai țin câteva secunde în plus dar cu așa priveliște nu te poți abține să nu explodezi.
Într-o seară brusc mi-a venit ideea de a întra cu ea și cu Rebeca (din nou). Toată distracția, ca să-i spun așa a fost la superlativ. Sunt fete faine.
Doar ce am plecat și abia aștept să revin

Vă sărut Andrada și Rebeca! 😘😘
Noapte bună futăcioși!
  • 6

#664 >andraandrada<

andraandrada

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 271 Postari:
  • Inscris la:
    19 september 2018

Postat 04 oktober 2020 - 12:45

Hello futăcioși!

Am cam lipsit de pe forum dar nu și din camera de nebunii a Andradei!
Prezența fetelor în Timișoara e ca un magnet pentru mine.
De fiecare dată mă așteaptă într-o ținută sexy, dar ce spun? Nu sexy ci obraznic de sexy!
Ca de fiecare dată acțiunea începe în capul meu dinainte de a ajunge. După ce trecem de ușa dormitorului se dezlănțuie fata (cine o cunoaște știe despre ce vorbesc). Mort să fie soldatul și tot se trezește când îl "atacă" felina. Și asta doar la ON
Dacă e să povestim de NP și AP aici e artileria grea
Ajung să strâng eu din buci doar să mai țin câteva secunde în plus dar cu așa priveliște nu te poți abține să nu explodezi.
Într-o seară brusc mi-a venit ideea de a întra cu ea și cu Rebeca (din nou). Toată distracția, ca să-i spun așa a fost la superlativ. Sunt fete faine.
Doar ce am plecat și abia aștept să revin

Vă sărut Andrada și Rebeca! 😘😘
Noapte bună futăcioși!

Un dragut, un domn de fiecare data!🤗😍 Te pupam cu drag 😘😍

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#665 >andraandrada<

andraandrada

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 271 Postari:
  • Inscris la:
    19 september 2018

Postat 05 oktober 2020 - 12:56

Hello! Voiam sa va anunt ca din motive tehnice, ( mi s- a stricat masina) voi mai fi disponibila la voi in oras cateva zile. Asa ca ce sa zic, sa profiam de aceste zile.🤗😚

Va pup !😍😚❤

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#666 >andraandrada<

andraandrada

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 271 Postari:
  • Inscris la:
    19 september 2018

Postat 07 oktober 2020 - 08:51

Buna dimineata! 🤗

Ultima zi, dragilor! 👈

O perioada voi fi indisponibila. Pupicei😘❤

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#667 alex 37

alex 37

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 13 Postari:
  • Inscris la:
    05 december 2018

Postat 04 november 2020 - 09:41

Hey, mai vii pe la noi? Deja mi-e dor de tine...
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi