Sari la conținut

Voi ce credeti


Postări Recomandate

  • Oras:nesemnificativ
  • Oras:nesemnificativ

citeam in urma cu ceva timp ,faptul ca ,multe joburi vor fi inlocuite cu roboti,si asta pt a ajuta angajatorii 

 

ce am ramas uimit printe meseriile care vor disparea ,se gaseste si cea de aparator,de avocat...da ,ati citit bine ,nu vom mai avea avocati

ma intreb,cine o sa mai apere ,fetele prin instante?

 

Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

cred ca Romania in 25-30 de ani va fi un mare Vaslui, dar e posibil sa avem si ceva roboti, ca noi am fost si suntem paradoxu din paradox...cea mai mare viteza de internet din Europa, dar inca fruntasi la TBC, nu ne spalam pe dinti, unii inca se mai caca in gradina, dar in acelasi timp altii circula cu ferrari..etc,etc,etc :)

amestecul asta de oligofrenism, rudimentar, betivaneala, distractie continua, lene dar si ceva creiere, fac inca din tara asta ceva "exotic", ca vb aia...la altii prea toate-s asezate si e mare plictiseala! :) aia e prosti, nu stie sa se distreze!

Link spre comentariu

Vizitator caproshu
Reputație: 0

cred ca Romania in 25-30 de ani va fi un mare Vaslui, dar e posibil sa avem si ceva roboti, ca noi am fost si suntem paradoxu din paradox...cea mai mare viteza de internet din Europa, dar inca fruntasi la TBC, nu ne spalam pe dinti, unii inca se mai caca in gradina, dar in acelasi timp altii circula cu ferrari..etc,etc,etc :)

amestecul asta de oligofrenism, rudimentar, betivaneala, distractie continua, lene dar si ceva creiere, fac inca din tara asta ceva "exotic", ca vb aia...la altii prea toate-s asezate si e mare plictiseala! :) aia e prosti, nu stie sa se distreze!

Mare adevar graiesti...ai omis pe aia de au x5,6...si stau cu chirie in garsoniere !!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...