Sari la conținut

Bruneta Izvin


Postări Recomandate

Salutare confutadori.

 

Pt amatorii de sex in aer liber care au drum spre Izvin, gasiti o caprioara bruneta foarte sociabila,cu aspect ok-iș,slim fit, sociabila,amplasata in parcarea dintre Remetea Mare si Izvin.

 

Frecventand destul de des acel drum, am ochito de mult,iar azi am si abordato. Meniu oferit este unu simplu, OP si NP, halatul pe masura, 50 cu 80 daca alegeti sa le combinati.

 

Actiunea a avut loc sub pasajul Remetea. Fata se descurca destul de bine la supt, chiar ii place ceea ce face, nu te grabeste, si este foarte vorbareata.

 

Note OP 8

Np nu am incercat.

 

Halatul 50 ,predati la sfarsit.

Pt amatori, as putea sa o compar cu Loredana din sens de la Giarmata Vii.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Salutare confutadori.

 

Pt amatorii de sex in aer liber care au drum spre Izvin, gasiti o caprioara bruneta foarte sociabila,cu aspect ok-iș,slim fit, sociabila,amplasata in parcarea dintre Remetea Mare si Izvin.

 

Frecventand destul de des acel drum, am ochito de mult,iar azi am si abordato. Meniu oferit este unu simplu, OP si NP, halatul pe masura, 50 cu 80 daca alegeti sa le combinati.

 

Actiunea a avut loc sub pasajul Remetea. Fata se descurca destul de bine la supt, chiar ii place ceea ce face, nu te grabeste, si este foarte vorbareata.

 

Note OP 8

Np nu am incercat.

 

Halatul 50 ,predati la sfarsit.

Pt amatori, as putea sa o compar cu Loredana din sens de la Giarmata Vii.

loredana asta cand o gasest pe strada ai idee intre ce ore?

Link spre comentariu

Cam asa arata dameza. Centurista cu toate scolile terminate, rapid oferta 50 sau 80 combinatu' sub pod la Remetea. Nu arata rau e curatica , pestele e parcat langa pod pentru siguranta. Bine ca nu te duce la el in masina! nu face mofturi, la oral chiar se implica o ia in gat adanc. La 50 e ok daca ar avea camera ar fi de vizitat mai des. post-217689-0-54620900-1525101829_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu

Eu de fiecare data am gasit doar una... Se implica fata la oral( altceva nu am incercat) nu vorbeste urat, nu comenteaza nimic... Nu este de aruncat dar nici de top ( din motiv ca nu are camerea)...per total este sub cea de la Giarmata dar nu e de ratat. Pret 50 ron.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...