Sari la conținut

Este buna Denise Iacobescu?


Postări Recomandate

50-51 de ani,mama cantaretei Antonia.este un MILF reusit?

 

fiica ei nu-mi place ca-i cu Illuminati si e tagana.eu si cu sotia mea ajutam sarmanii,dar putem fi si foarte rasisti.

 

https://static4.libertatea.ro/wp-content/uploads/2017/07/denie-iacobescu.jpg

 

http://assets.sport.ro/assets/protv/2013/06/29/image_galleries/33455/mama-antoniei-surprinsa-de-paparazzi-la-plimbare-prin-oras-a-atras-toate-privirile-cu-rochita-sa-minuscula_1.jpg

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Cu contu tău de căcat de stalkuiala tu care vb de joisti, dar esti un papagal de net care nu are viață decât sa vâneze info pe un forum de curve cu anii.

Cam cat de retard poti fii sa tot urmărești lumea cu anii? Si pana mea cu maxima sinceritate: cand ai avut ult data o întâlnire in afara casei? Ma refer evident la una unde esti invitat

...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Cam cat rahat mânci la ordinea zilei despre toți fake-ule?

Br/br/br

Poponautu drq

Plus prostovan

Te-ai trezit cu fundul in sus, sau ai o lipsa acuta de somn? Culca-te si cand te vei trezi va fi mai bine, lumea va fi in roz.

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Te-ai trezit cu fundul in sus, sau ai o lipsa acuta de somn? Culca-te si cand te vei trezi va fi mai bine, lumea va fi in roz.

Du-te tare, retardule!

Spune tu cineva care te cunoaște si are un cuvânt de spus care sa spună ca nu esti in lache. Valet ca speranță, dar in mare parte slugă.

Cineva unu singur mișto care sa zică cs nu esti o clona de căcat

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

zic ca arata bine si chiar nu pare de 51.da e buna si as fute-o daca ar fi posibil.nici mie nu imi place fiica ei,prefer milf.

Nici mie nu imi mai place Antonia, ca si personaj mass-media, prea e mediatizata in reclamele lui peste, insa ca femeie, e futabila, nene. Mai are putin si intra si ea in categoria MILF, oricum :)

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Du-te tare, retardule!

Spune tu cineva care te cunoaște si are un cuvânt de spus care sa spună ca nu esti in lache. Valet ca speranță, dar in mare parte slugă.

Cineva unu singur mișto care sa zică cs nu esti o clona de căcat

Sezi!

Link spre comentariu

Cu contu tău de căcat de stalkuiala tu care vb de joisti, dar esti un papagal de net care nu are viață decât sa vâneze info pe un forum de curve cu anii.

Cam cat de retard poti fii sa tot urmărești lumea cu anii? Si pana mea cu maxima sinceritate: cand ai avut ult data o întâlnire in afara casei? Ma refer evident la una unde esti invitat

...

eu nu am nicio legatura cu MC Hammer,pe cuvant.si nu folosesc clone.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...