Sari la conținut

Milena 28 ani Vogue Alba Iulia 0721994070


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 1 oră, il pupparo a spus:

Eu am fost ieri , a 7 sau a 8-a oara de la revenire,  numai rețin exact :lol:.  Oricum,  la Milena se pierd ușor numărul vizitelor.  La decolare , am avut un pic de ameteala , dar aterizarea a fost lina , pana la ultima picătură,  cu aplauze furtunoase :luv

Maestre,te salut,vezi poate a i urcat în MIG 29 cu dubla comanda.😂😂😂😂 Doar alea mai tremura la aterizare.Sa fim serioși aici avem de a face cu un autentic F 22 raptor.Bafta,respectele mele.

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Buresti
  • Oras:Buresti

Salutare!

Am fost la ea de câteva ori , serviciile sunt cele mai bune la ora actuala, singura problema care nu a rezolvat-o e cu întârzierile programările, de fiecare data am asteptam 15-25 de min pt ca nu era pregatita!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 3555
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

"never give up never surrender" am parcurs azi la intensitate maxima, tot meniul de sex care mi a trecut prin minte!  sper sa i fi facut si eu un cadou la fel de frumos prin repriza de sex pe care am petrecut o si trait o impreuna cu ea si sa fi apreciat futaiul la fel de mult cum l am apreciat eu. Se pare ca da, dupa cum ii tremurau picioarele si toate celelate semne distincte de atingere a orgasmului, plina de erotism si senzualitate, pe mine ma face sa uit varsta pe care o are, iar orice intalnire cu ea pot garanta ca decurge la fel de fantastic. Greu sa se mai nasca, inca o a doua Milena...este extractul de parfum, din cel mai fin, care ti ramane muuult timp in receptorii olfactivi, lenjerie sexy pantofi cu toc rochita plasa neagra , par matasos , piele super fina in rest cea mai apriga devoartoare de sex de calitate. 200 lei jumatate de ora, fara emotii si fara repros. oglinzile din camera, lumina si titulara sunt setingul perfect pentru un episod din film XXX, 

  • Lucifer: Chiar și sufletele cele mai pure pot fi corupte. Dante nu e omul pe care îl cunoșteai odată.
  • Beatrice: Tu i-ai făcut asta. I-ai corupt inima.
  • Lucifer: N-a mai trebuit să influențez omenirea de multe milenii, draga mea. Pur și simplu am introdus păcatul. Omul este cel care l-a răspândit ca pe o boală; cultivându-l, dându-i putere.
  • Beatrice: Nu e vina noastră, nimic din toate astea. Omul este bun.
  • Lucifer: Nu, nu înțelegi. Pământul este un alt fel de iad, iar oamenii sunt demonii săi.
  • Like 4
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Reputație: 40
  • Oras:Mogosoaia
  • Disponibila
  • Oras:Mogosoaia
  • Disponibila
On 3/8/2024 at 10:15 PM, 71laciport said:

"never give up never surrender" am parcurs azi la intensitate maxima, tot meniul de sex care mi a trecut prin minte!  sper sa i fi facut si eu un cadou la fel de frumos prin repriza de sex pe care am petrecut o si trait o impreuna cu ea si sa fi apreciat futaiul la fel de mult cum l am apreciat eu. Se pare ca da, dupa cum ii tremurau picioarele si toate celelate semne distincte de atingere a orgasmului, plina de erotism si senzualitate, pe mine ma face sa uit varsta pe care o are, iar orice intalnire cu ea pot garanta ca decurge la fel de fantastic. Greu sa se mai nasca, inca o a doua Milena...este extractul de parfum, din cel mai fin, care ti ramane muuult timp in receptorii olfactivi, lenjerie sexy pantofi cu toc rochita plasa neagra , par matasos , piele super fina in rest cea mai apriga devoartoare de sex de calitate. 200 lei jumatate de ora, fara emotii si fara repros. oglinzile din camera, lumina si titulara sunt setingul perfect pentru un episod din film XXX, 

  • Lucifer: Chiar și sufletele cele mai pure pot fi corupte. Dante nu e omul pe care îl cunoșteai odată.
  • Beatrice: Tu i-ai făcut asta. I-ai corupt inima.
  • Lucifer: N-a mai trebuit să influențez omenirea de multe milenii, draga mea. Pur și simplu am introdus păcatul. Omul este cel care l-a răspândit ca pe o boală; cultivându-l, dându-i putere.
  • Beatrice: Nu e vina noastră, nimic din toate astea. Omul este bun.
  • Lucifer: Nu, nu înțelegi. Pământul este un alt fel de iad, iar oamenii sunt demonii săi.

Locația pe unde o mai are? Telefonul este tot acela din titlu? Mulțumesc.

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare! Revizitat domnișoara și încercat și AP-ul, cu un plus de 100 leușteni (ON+NP+Ap-300 lei.. 1 finalizare). Da, Milena nu este o rară frumusețe, dar e piesă rară când vrei sex de calitate... Locația - aceeași de pe Giurgiului... Baia dotată cu tot ce vrei...are și o colegă, dar nimic deranjant... Milena te ia în brațe, te face să te simți special...Te tufe bine, că deh, îi place și duce... RECOMAND!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...