Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost eu la ea dar nu recent ci prin martie,atunci avea locatia in rondul de la alba iulia,bloc i4 si era proaspat intoarsa din Anglia.

Avea un anunt pe anuntul.ro cu 120Lei dar credeam ca atat e finalizarea iar ea la telefon mi-a zis ca atat e ora si am mers din curiozitate mai mult sa vad daca macar seamana cu tipa din poze. Cand am ajuns mi-a deschis usa si erau destul de evident pozele ei insa nu cred ca sunt recente+nu se observa din poze dar are si un pic de burtica(nu incat sa deranjeze prea tare),am platit pt 1h,m-am dus la dus si dupa ne-am apucat de actiune,am debutat cu un oral neprotejat facut bine(stie sa suga pwla)dar la care am fost atentionat sa o atentionez la randul meu daca vreau sa-mi dau drumul deoarece ea nu face cim,dupa i-am zis sa-mi puna un prezervativ si mi l-a pus cu gura fara sa se incurce si am trecut la normal unde a fost destul de receptiva la pozitiile propuse iar spre final am ajuns intr-un doggystyle de unde am pompat pana mi-am dat drumul fiind incantat de funduletul ei micut,dupa am fost sa fac un nou dus si am trecut a al doilea numar care a respectat in mare scenariul primului numar.

note :

locatia : 8 pt cea veche din rondul alba iulia,de cea actuala de langa mall vitan nu stiu cum se prezinta.

aspect : 7,tipa este de etnie dar arata destul de bine.

igiena : 8,nu am simtit mirosuri suspecte dar nici nu am vazut sa faca dus inainte sau dupa actiune.

sex oral : 8,neprotejat,cu vacum,cu variatie de viteza,chiar misto insa fara cim e destul de naspa.

sex normal : 7,sta cum o pui si coopereaza cu tine.

gfe : 7,e cam rece initial insa este politicoasa si se mai dezgheata pe parcurs(nu va asteptati la fk,nu e cazul)

de revenit? eu am mai merge pe la ea,cred ca e loc de mai bine.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Into thin air
  • Oras:Into thin air

cu placere :) sa ne zici si noua daca pe numarul dp anuntul.ro cere 150 pe finalizare sau pe ora :))

N-am mai sunat-o si pe celalalt numar, mi s-a parut oricum ca acea voce si mod de adresare cam haladit asa ca am ramas la "pas".

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

N-am mai sunat-o si pe celalalt numar, mi s-a parut oricum ca acea voce si mod de adresare cam haladit asa ca am ramas la "pas".

e din ferentari,probabil ala e "accentul" ei natural care-i tradeaza apartenenta la zona aia faimoasa a bucurestiului : ))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cunos acest exemplar.

Vizitata de doua ori, prima data in piata rosetti, si ultima oara acum doua luni parca, rond alba iulia, banc post, i4!!!!! A doua oara am ajuns din intamplare la ea, nu stiam ca are alte poze.

 

Nu stiu cum altii o vad frumoasa si arata bine ca eu o vad nasoala. Nasoala de la felul cum arata pana la comportament.

 

Si anul trecut tot asa ma aburea.... proaspat venita din Germania...acum o arde cu Anglia. Se vede ca e ciorexxx, aia nu face, aia nu face...figuranta cu impresii.

 

Pozele sunt reale din locatia din rond alba iulia, o avantajeaza pozele. Realitatea sta in alta pozitie.

 

 

Plm, poate sunt eu prea pretentios ????? E pulaa....

  • Like 2
Link spre comentariu

Cunos acest exemplar.

Vizitata de doua ori, prima data in piata rosetti, si ultima oara acum doua luni parca, rond alba iulia, banc post, i4!!!!! A doua oara am ajuns din intamplare la ea, nu stiam ca are alte poze.

Nu stiu cum altii o vad frumoasa si arata bine ca eu o vad nasoala. Nasoala de la felul cum arata pana la comportament.

Si anul trecut tot asa ma aburea.... proaspat venita din Germania...acum o arde cu Anglia. Se vede ca e ciorexxx, aia nu face, aia nu face...figuranta cu impresii.

Pozele sunt reale din locatia din rond alba iulia, o avantajeaza pozele. Realitatea sta in alta pozitie.

Plm, poate sunt eu prea pretentios ????? E pulaa....

 

Nu inteleg....daca tot e nasoala, de ce ai fost la ea de doua ori?

Nu ai fost convins la prima vizita?

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Avea alte poze decat acum 1 an. Numai stiam eu cine e la cate pizde am vazut. Intamplator tot de ea am dat si mi.am adus aminte cine e dupa ce am stat la vrajala cu ea vreo 10 min. Aceleasi gesturi, aceeasi vorba...acelasi corp, etc.

 

Mie nu imi place. Daca va place boua nu.i prob. Bafta! Gusturile nu se ...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Arata ft bine.

pei in pozele puse aici nu se observa burtica si fata care ar putea sa nu fie pe placul unora dar mie mi se pare o tipa ok ca aspect. Bate si tu o vizita pe la ea si anunta si aici pe forum daca e diferenta mare dintre poze si realitate in momentula actual :)

Link spre comentariu

A lucrat la Tineretului si la Lizeanu. Atunci cereau 60 fin/150 ora. Erau 3 fete blonde. Una dintre ele era Adela, foarte buna la corp dar genul care-si face unghiile in timp ce o futi. Asta parca isi zicea Delia atunci. La 60 sau chiar 80 numarul merge. Peste deja ii depaseste valoarea

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Da' de ce e jigodie ? Pe pagina anterioara sunt doua recenzii, inclusiv a lui @ futacios de nimfomane, unde nu se spune ca ar fi jigodie. 

Dimpotriva, are servicii notate cu 7 si 8. La 150/h merge. Se si spune ca e de etnie.

Deci de ce e jigodie ? Cumva pentru ca n-a cazut la zar ?

  • Like 1
Link spre comentariu

Acum ceva timp am vizitat-o la locatia de pe calea vitan, pozele sunt reale, mi s-a parut o idee mai slaba fata de poze, la față e ok, vampă, gene false, machiaj accentuat, carne moale, stă cocoțată pe niste tocuri imense,atitudine super ok, la final chiar era foarte vorbăreață și eu mă grăbeam să plec.

Am platit 100 finalizarea, oral neprotejat bine executat,la normal ea deasupra si dupa am finalizat in pozitia doggy in prez. Locatia curată, usor de ajuns, stradal.

 

Nu stiu daca mai activeaza in acea locatie. Oricum, recomand pentru ceva pe fugă si pentru cei ce plac fetele skinny.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...