Sari la conținut

Fac masaj terapeutic. telefon 0731537740.


Postări Recomandate

Vizitator apal
Reputație: 0
Acum 21 ore, alin_988 a spus:

Stie cineva daca mai activeaza doamna si daca a schimbat ceva la servicii?

Da mai activează am fost eu la ea săptămână trecută 

Aceleași servicii nu a schimbat nimic 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 20.11.2020 la 21:00, toshibaa a spus:

Vizitat recent doamna

La început folosește puțin dezinfectant pentru client conform normelor

Aceiași doamna plina de umor, deschisa și vorbareata

Masaj de relaxare foarte plăcut se poate și aromaterapy

Are niște mâini foarte fine, e o doamna eleganta îmbrăcată în halat alb

Final fericit o freacă cu pasiune nu se grăbește, ce îmi place la ea ca ma lasă să îi ating picioarele și funduletul în timp ce ea se joaca cu instrumentul

Sâni sunt superbi și la cerere ma lasă să mă joc cu ei, mangaieri, atingeri excitante, multe ar fi invidioase pe sânii ei

Face masaj atât la fete cât și la băieți, relaxare,anticelulitic, aromaterapy

Nu oferă alte servici de companie

Halatul 100 RON aprox 45 minute

Spor la relaxare

Salutare, îmi poți spune te rog mai multe despre doamnă, vreau sa merg la ea pentru un masaj ! Sunt curios cum arată  : ce înălțime are, câte kilograme, este îngrijită  !? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770123456
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0770123456
  • Oras:Arad
La 20.07.2022 la 9:13, Feralei9 a spus:

Sau cineva care a fost la acestă doamnă o poate descrie în câteva cuvinte ? Vad comentarii pro și contra? As merge și  nu !

Salutare, eu merg destul de des la doamna, atât pentru masaj cu finalizare cat si doar pentru o golire rapida. Din păcate doamna nu ofera alte servicii decat finalizarea manuala iar eu mai mult decat sa o dezbrac la bustul gol nu am reușit. Dupa cum au spus si colegii de mai sus doamna are niste sani superbi, o placere sa te joci cu ei. Am incercat sa ii bag si mana pe la veveriță dar am văzut că s-a tras putin si nu am mai insistat. Poate daca eram mai insistent puteam sa bag un deget in pestera 😃.

Locatia este tot la blocul x15 in vecinatatea Policlinicii Vlaicu.

Pretul este 100 lei indiferent daca este masaj cu finalizare sau doar finalizare.

Spor la impins!

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad
La 02.12.2022 la 6:10, Asseater89 a spus:

Salutare, eu merg destul de des la doamna, atât pentru masaj cu finalizare cat si doar pentru o golire rapida. Din păcate doamna nu ofera alte servicii decat finalizarea manuala iar eu mai mult decat sa o dezbrac la bustul gol nu am reușit. Dupa cum au spus si colegii de mai sus doamna are niste sani superbi, o placere sa te joci cu ei. Am incercat sa ii bag si mana pe la veveriță dar am văzut că s-a tras putin si nu am mai insistat. Poate daca eram mai insistent puteam sa bag un deget in pestera 😃.

Locatia este tot la blocul x15 in vecinatatea Policlinicii Vlaicu.

Pretul este 100 lei indiferent daca este masaj cu finalizare sau doar finalizare.

Spor la impins!

Ce vârstă are doamna ? Aproxx 

Link spre comentariu
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume

Salutare domnilor. Vizitat astăzi pe doamna, mare greșeală și spun de ce. Masajul de relaxare slab de tot te dă cu ulei și te mângâie pe spate fese și picioare. Finalizarea manuală și da într-adevăr te lasă să o atingi pe sini și fund. Decartat 150 roni ,mult pentru ce oferă. EU  sincer NU  RECOMAND. Pentru mine nu merită. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...