Sari la conținut

Se va inchide forumul Nimfomane dupa 25 mai conform normelor europene privind protectia datelor?


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

pre_1524347573__maxresdefault.jpg

Pisicut, tu i-ai banat pe cei care au facut varză pe topicul meu de recenzii sau i-am banat eu cu forțele mele supranaturale? 😅
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

In fine...cred că mie totusi imi place mai mult sosul de urzici decat varza calita!! De doi ani stau sa ma gândesc la această problematică foarte importante pentru mine... ðŸ˜

PS. Preferata mea era initial varza calita, o viață întreagă am mâncat cu aceiasi savoare precum mănânc crevetii!!

  • Like 8
  • Minus 19
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

In fine...cred că mie totusi imi place mai mult sosul de urzici decat varza calita!! De doi ani stau sa ma gândesc la această problematică foarte importante pentru mine... ðŸ˜

PS. Preferata mea era initial varza calita, o viață întreagă am mâncat cu aceiasi savoare precum mănânc crevetii!!

Tu esti o varză călită si o mare urzică :D

Prostuță mică:))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Tu esti o varză călită si o mare urzică :D

Prostuță mică:))

ÃŽți spun eu că ți se pare...în mod cert!

Mai verifică treaba cu prostia in timp ce te gândesti la un fruct de mare...ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Îți spun eu că ți se pare...în mod cert!

Mai verifică treaba cu prostia in timp ce te gândesti la un fruct de mare...

Nu am zis proastă tanti Clari, am zis prostusha as in sily. Nu mai fi ignorantă. Hai ca sunt odihnită si nu ma bruiezi prea tare. Sari in poala mea si povestește-mi de toate problemele tale din ultima vreme.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu am zis proastă tanti Clari, am zis prostusha as in sily. Nu mai fi ignorantă. Hai ca sunt odihnită si nu ma bruiezi prea tare. Sari in poala mea si povestește-mi de toate problemele tale din ultima vreme.

Povesteste-mi tu despre prostiuțele care te-au stresat în ultima vreme...pentru ca se simte in tine un val al schimbarii, însă ignoranța te ține in loc si se observa că te repeți. Cand un om ramane pe loc cu niste sentimente(îndeosebi cele frumoase) riscă ca din subconștientul său să dea pe-afara lucruri greu de înțeles...si ma gândesc ca micul tău stres sa fie de fapt teama de necunoscut, iar fița ta doar o cosmetizare pentru a nu se speria lumea de tine si de dorinta ta de libertate!
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Povesteste-mi tu despre prostiuțele care te-au stresat în ultima vreme...pentru ca se simte in tine un val al schimbarii, însă ignoranța te ține in loc si se observa că te repeți. Cand un om ramane pe loc niste sentimente riscă ca din subconștientul său să dea pe-afara lucruri greu de înțeles...si ma gândesc ca micul tău stres sa fie de fapt teama de necunoscut, iar fița ta doar o cosmetizare pentru a nu se speria lumea de tine si de dorinta ta de libertate!

Ma simt liberă in genul zboară puiule zboară. De ce ma imiți ca o maimuțică si vorbești ca mine? Exprimă-te cu cuvintele tale ca nu e frumos sa plagiezi.

Hai tantric, fa-ti curaj si spune ce te necăjește. Nu te trolez zurlii, te ascult. Fii deschisa, e sunt mămica voastră virtuală a tuturora. Ma rog la tine cred ca am amestecat bauturile....my bad!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ma simt liberă in genul zboară puiule zboară. De ce ma imiți ca o maimuțică si vorbești ca mine? Exprimă-te cu cuvintele tale ca nu e frumos sa plagiezi.

Hai tantric, fa-ti curaj si spune ce te necăjește. Nu te trolez zurlii, te ascult. Fii deschisa, e sunt mămica voastră virtuală a tuturora. Ma rog la tine cred ca am amestecat bauturile....my bad!

Ti se pare...Hai sa îți spun si de unde ai această aparență!

Când erai mica părinții ti-au spus sa nu intri peste vorba lor in discuții...insa aceasta e o greseala foarte mare in educația copilului. Copilul este si el om, are drepturi egale...inclusiv de a dezvolta o idee cu imaginația lui debordantă! Am văzut copii descurajați de proprii părinți, in mod sistematic cu un exces de zel extraordinar din partea lor, cu scopul de a isi invata copii sa devină maimutici bine antrenate pentru societatea in care trăim!! Acum vine întrebarea cea mai grea... Cum imi demonstrezi tu ca nu esti o maimutica? Sau lasi oamenii sa te descopere in toată libertatea... 😅😈

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Ti se pare...Hai sa îți spun si de unde ai această aparente!

Când erai mica părinții ti-au spus sa nu intri peste vorba lor in discuții...insa aceasta e o greseala foarte mare in educația copilului. Copilul este si el om, are drepturi egale...inclusiv de a dezvolta o idee cu imaginația lui debordantă! Am văzut copii descurajați de proprii părinți, in mod sistematic cu un exces de zel extraordinar din partea lor, in a isi invata copii sa devină maniutici bine antrenate pentru societatea in care trăim!! Acum vine întrebarea cea mai grea... Cum imi demonstrezi tu ca nu esti o maimutica? Sau lasi oamenii sa te descopere in toată libertatea...

Părinții mei nu doar ca m-au încurajat sa imi exprim mereu părerile, dar si sa iau decizii importante ale lor împreună cu ei de mica si imi sunt cei mai buni prieten, depășind relaționarea strictă de părinte-copil. In altă ordine de idei daca te apuci sa imi discuți familia îți dau doua perechi de palme de ms ții bine minte.

In locul tau nu as vorbi despre copii descurajați ca esti nonstop pe forum, având un fiu.

Astăzi îți dai frumos un log out si petreci o zi de mamă, implicandu-te activ in viața lui. Sa afli si tu ce e in sufletul lui din cand in cand.

Hai țuști copilă!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Părinții mei nu doar ca m-au încurajat sa imi exprim mereu părerile, dar si sa iau decizii importante ale lor împreună cu ei de mica si mi-a cri mai buni prieten, depășind relaționarea strictă de părinte-copil. In altă ordine de idea daca te apuci sa imi discuți familia îți dau doua perechi de palme de ms ții bine minte.

In locul tau nu as vorbi despre copii descurajați ca esti nonstop pe forum, având un fiu.

Astăzi îți dai frumos un log out si petreci o zi de mamă, implicandu-te activ in viața lui.

Hai țuști copilă!

Dragă...nu este vorba de păreri! Pana sa ajungi la asa ceva trebuie întâi sa te faci mare, sa schimbi in mii de minti, o idee pe loc, printr-un click distanță...

Ce mai zici tu, ia să vedem...

Este interzis ca un copil sa fie bagat in deciziile ce tin de ei, de persoana si problemele lor!!! Sunt părinții tai si-atat, iar tu esti un om...chiar dacă doar un copil, esti chiar mai bogat decat ei si nu au dreptul sa se folosească de tine. Prietenia nu mai are nici o relevanță dacă se încalcă acest punct al libertății individuale...

Concret...Erai scoasă din camera sau te puneau sa taci stand cuminte la locul tau?

Acum poți sa faci tu un "țuști" mai mare dezvoltand o idee fără sa iti mai ai vreo grijă de o ignoranță imaginară la care ai fost supusă in copilărie!

Mă intreb cum e oare raiul maimuțicilor pentru că deja incep să te imaginez in momentul morții tale. Ce se va petrece in sufletelul tău cand vei realiza adevărul? Această experienta poate dura maxim cinci minute încă din timpul vieții si este foarte simplă de avut...faci un efort care sa te pasioneze timp de patru ore, apoi te asezi pe ceva si pui fruntea in palme pe genunchi. E nevoie de un îndrumător pentru sa nu te sperii si a gusta cu desăvârsire experiența.

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Dragă...nu este vorba de păreri! Pana sa ajungi la asa ceva trebuie întâi sa te faci mare, sa schimbi in mii de minti, o idee pe loc, printr-un click distanță...

Ce mai zici tu, ia să vedem...

Este interzis ca un copil sa fie bagat in deciziile ce tin de ei, de persoana si problemele lor!!! Sunt părinții tai si-atat, iar tu esti un om...chiar dacă doar un copil, esti chiar mai bogat decat ei si nu au dreptul sa se folosească de tine. Prietenia nu mai are nici o relevanță dacă se încalcă acest punct al libertății individuale...

Concret...Erai scoasă din camera sau te puneau sa taci stand cuminte la locul tau?

Acum poți sa faci tu un "țuști" mai mare dezvoltand o idee fără sa iti mai ai vrei grijă de o ignoranță imaginară la care ai fost supusă in copilărie!

Mă intreb cum e oare raiul maimuțicilor pentru că deja incep să te imaginez in momentul morți tale ce se va petrece in sufletelul tău cand vei realiza adevarul. Această experienta poate dura maxim cinci minute încă din timpul vieții si este foarte simplă de avut...faci un efort care sa te pasioneze timp de patru ore, apoi te asezi pe ceva si pui fruntea in palme pe genunchi. A nevoie de un îndrumător pentru sa nu te sperii si a gusta cu desăvârsire experiența.

De aia faci așa ca ai tăi nu te-au lăsat sa te exprimi liber, huh? Si tu in loc sa înveți si sa începi sa vorbești cu rost si căpiat de tot.

Părinții mei nu m-au scos din camera de cand cand se jucau de-a Moș Crăciun, însă eu i-am dat afara de tot cand aveam 3ani pt ca ei aveau camera cea mai mare si mai frumoasă si trebuia sa fie a mea, prostuțo.

Du-te la picnic cu fiul tau astăzi am zis ca te călăresc daca continui sa fii obraznică.

Du-te liniștită copilă si las.o pe mami Rozi sa își mai facă o cafea.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

De aia faci așa ca ai tăi nu te-au lăsat sa te exprimi liber, huh? Si tu in loc sa înveți si sa începi sa vorbești cu rost si căpiat de tot.

Părinții mei nu m-au scos din camera de cand cand se jucau de-a Moș Crăciun, însă eu i-am dat afara de tot cand aveam 3ani pt ca ei aveau camera cea mai mare si mai frumoasă si trebuia sa fie a mea, prostuțo.

Du-te la picnic cu fiul tau astăzi am zis ca te călăresc daca continui sa fii obraznică.

Du-te liniștită copilă si las.o pe mami Rozi sa își mai facă o cafea.

Dragă, dacă tu esti pitică pe langa mine...maimutico, nu inseamna ca încă esti un copil răsfățat care poate sa faca ce vrea! Bineînțeles ca vei face un țuști cu ignoranta de care-ti vorbeam, prea devreme...si vei pica la loc pe funduletul tau mic si plat, cumintica si la locul tău. Toate aspectele copilăriei tale in tot acest timp se vor dezvălui cu fiecare cuvintel pronunțat in fața mea...pentru că ghici ce mingiuca imi plasează in palme mie, oamenii de obicei in conversații!
Link spre comentariu

Dragă, dacă tu esti pitică pe langa mine...maimutico, nu inseamna ca încă esti un copil răsfățat care poate sa faca ce vrea! Bineînțeles ca vei face un țuști cu ignoranta de care-ti vorbeam, prea devreme...si vei pica la loc pe funduletul tau mic si plat, cumintica si la locul tău. Toate aspectele copilăriei tale in tot acest timp se vor dezvălui cu fiecare cuvintel pronunțat in fața mea...pentru că ghici ce mingiuca imi plasează in palme mie, oamenii de obicei in conversații!

Esti cretina. Rozkendra iti da clasa fara sa ridice privirea asupra ta.

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Tantric du-te pregătește merindele de picnic am zis femeie laică si smintită, ca sa nu imi amintesc de cand de leneșă esti. Fund mic si plat? Rareori întâlnești bombeu ca la mine, e numa curbă si daca slăbesc.

Nu mai discuta de moartea mea dilimandroso ca mai e pana vine cred! Fă! (am vb prea mult cu xo in ultima vreme) pe mine moartea nu ma sperie, e ceva natural si firesc, ciclu la care toți suntem supuși si eu sunt budistă drac de nămol ce esti ca maimuțicile sunt prea dulci față de tine.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Esti cretina. Rozkendra iti da clasa fara sa ridice privirea asupra ta.

Abereaza doar, nu o baga in seama...continua sa-mi spui mie tot ceea ce crezi că poate face maimutica rodica! Ups, pardon...@rozzica!
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pisicul i-a inchis topicul lui Vis si acum nebuna e in libertate pe alte topice :)))))

 

 

attachicon.gifScreenshot_1.jpg

...Si dacă l-am inchis eu prin puterile mele supranaturale? ☺)))
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...