Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator alexandru3108
Reputație: 0

Salutare la toata lumea. Am trecut si astazi pe la Ana... relaxare.... Dar sa incepem cu inceputul. Programare respectata de ambele parti( sa fiu sincer am intirziat 5 min ;) ), domnisoara m-a asteptat cu cafeaua facuta, imbracata intr-o fustita rosie de piele, tocuri si un body sexy. Stat de vorba la cafea si apoi actiunea.... ca de fiecare data totul protejat( alegerea mea personala fara nici o legatuta cu Ana). Inceput cu un oral pe marginea patului , cu dep,( simteam ciocanelul cum intra pe git), senzational, scuipat , ruperi de ritm, dep sustinut. Trecut la un normal reverse LOT... super calitate... da contre adinci... si mi-a placut ca se juca cu funduletul in timp de punea contre( isi introduce incet cite un deget in fundulet). Schimbat la AP.... strimta rau si se impinge in tine si o auzi cind zice sa o bagi toata cit mai adinc...finalizat pe sani. Dupa un dus asistat masajul deja traditional. Si masajul e masaj pe bune ( cel mai bun pe care l-am primit ). Platit o ora (250 ron) / o finalizare / masaj. Am renuntat la fin 2 inclusa pt ca masajul a fost peste ce am crezut ca inseamna relaxare. Dupa stat de vorba inca 30 min fara graba. DTD cam 90 min. De revenit.

Ps. La oral se pozitioneaza in dreptul oglinzilor sa poti vedea totul... cind au inceput sa sara hainele de pe noi mi-a spus ca strampii sa ii rup sa ajung la pasarica si fundulet..

Note..... 10 la tot.... o fata care merita tinuta la Brasov. Sper ca va-ti facut o imagine despre ce se petrece acolo.... si mai sint multe de facut :))

Link spre comentariu
Vizitator satisfactie garantata
Reputație: 0

Salutare la toata lumea. Am trecut si astazi pe la Ana... relaxare.... Dar sa incepem cu inceputul. Programare respectata de ambele parti( sa fiu sincer am intirziat 5 min ;) ), domnisoara m-a asteptat cu cafeaua facuta, imbracata intr-o fustita rosie de piele, tocuri si un body sexy. Stat de vorba la cafea si apoi actiunea.... ca de fiecare data totul protejat( alegerea mea personala fara nici o legatuta cu Ana). Inceput cu un oral pe marginea patului , cu dep,( simteam ciocanelul cum intra pe git), senzational, scuipat , ruperi de ritm, dep sustinut. Trecut la un normal reverse LOT... super calitate... da contre adinci... si mi-a placut ca se juca cu funduletul in timp de punea contre( isi introduce incet cite un deget in fundulet). Schimbat la AP.... strimta rau si se impinge in tine si o auzi cind zice sa o bagi toata cit mai adinc...finalizat pe sani. Dupa un dus asistat masajul deja traditional. Si masajul e masaj pe bune ( cel mai bun pe care l-am primit ). Platit o ora (250 ron) / o finalizare / masaj. Am renuntat la fin 2 inclusa pt ca masajul a fost peste ce am crezut ca inseamna relaxare. Dupa stat de vorba inca 30 min fara graba. DTD cam 90 min. De revenit.

Ps. La oral se pozitioneaza in dreptul oglinzilor sa poti vedea totul... cind au inceput sa sara hainele de pe noi mi-a spus ca strampii sa ii rup sa ajung la pasarica si fundulet..

Note..... 10 la tot.... o fata care merita tinuta la Brasov. Sper ca va-ti facut o imagine despre ce se petrece acolo.... si mai sint multe de facut :))

Multumesc mult pentru recenzie, te mai astept cu mare drag! pup

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator satisfactie garantata
Reputație: 0

E neserioasa am cautat-o de cateva ori prin sms si whatsupp si nu raspunde.Pacat eram chiar curios cum e.

 

 

buna dragul meu, nu cred ca  m-ai cautat la sms si whatsapp si nu am raspuns, raspund la toate mesajele de obicei, mai incearca   :girly

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator satisfactie garantata
Reputație: 0

Vizitat azi dimineata......pentru mine a fost o experienta inedita. Sex, gfe, fk...nota 10....masajul si ceaiul de dupa nota 200.

Multumesc dragul meu, si eu m-am simtit minunat, te pup.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator satisfactie garantata
Reputație: 0

buna, mai esti lin Brasov?

buna, voi fi dinsponibila de maine si pana vineri, zona Coresi,pup,  o seara faina!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator satisfactie garantata
Reputație: 0

Buna, încerc sa imi fac o programare de careva zile? Se poate astăzi sau mâine la ora 18:00?

 

Multumesc.

Buna dragul meu, programarile le fac doar la tel, sms, Whatsapp. 

Link spre comentariu
Vizitator satisfactie garantata
Reputație: 0

:heart:    :heart:    :heart:  Buna dragilor, disponibila, program azi pana la 17.


Sunt dispusa sa ofer: ON/OP, NP, AP, CIM, COF, GFE. FK, masaj erotic, masaj de relaxare.


 


Cadoul: 


150 lei 30 min 1 fin.,


250 ora cu 1, 2 fin..


Locatie zona Coresi.


 


Va pup, o zi faina!   :heart:    :heart:    :heart:


  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator satisfactie garantata
Reputație: 0

Buna dragilor, disponibila, 


Sunt dispusa sa ofer: ON/OP, NP, AP, CIM, COF, GFE. FK, masaj erotic, masaj de relaxare.


 


Cadoul: 


150 lei 30 min 1 fin.,


250 ora cu 1, 2 fin..


Locatie zona Coresi.


 


Va pup, o zi faina!    :heart:     :heart:     :heart:


Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...