Sari la conținut

VisTantric 0731670030


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Te las sa visezi si vad ca o faci la penisul meu mare si frumos insa nu mai e pentru tine . Ar trebui sa recunosti ca te futi neprotejat / dovada fac si filmarile tale . La varsta si fizicul meu e pacat sa platesc pentru futut . Recunoaste ca ti-a placut sa te fut / sa ma futi si nu te-ai suparat ca a fost o placere fara bani !

Nu, fără un minim de plăcere nu as accepta sa fac sex.

Mi-ai părut un fraier cu toate că nu ai dat nici un semn până să pleci fără să plătești...și de aceea ți-am acordat o jumătate de oră pe care ai platit-o in a doua întâlnire, am vrut să mă conving.Video-urile facute de mine nu-s treaba nimănui, e plăcerea mea...nepotrivite sunt insistenta de care ai dat dovadă in cele două intalniri și apoi jignirile de pe forum când te-ai lovit de refuzul meu.

 

Decât polemici care nu duc nicăieri mai bine ne pui o pozica mai recentă cu mneata ceva cum îți place ție soare natura verdeață ști tu si ne poți informa si când revii la programul de întâlniri.

O zi minunată tuturor.

Nu prea curând, va trebui să mă refac un timp și nu știu cu aproximație când voi relua întâlnirile.Poze sunt in link-urile puse de mine uneori, poate că le voi posta și cine le are...norocul lui.Nu are cine să-mi facă poze daca nu fac întâlniri...

Vis nu bagă în seamă...

Ps:Aștept un semn.

Sunt îndreptățită să iau atitudine când se exagerează sau observ situații idioate care fac trimitere la persoana mea.

Mersi.😃

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vitan
  • Oras:Vitan

Bunaa Alexandraa :*

O primavara frumoasa iti doresc :*

Cand vii in Bucuresti.? Vreau sa ne intalnim, sa te cunosc :* :*

 

Aveai un site la un momentdat unde postai video/poze cu tine, cum se numea site-ul.?

 

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Bunaa Alexandraa :*

O primavara frumoasa iti doresc :*

Cand vii in Bucuresti.? Vreau sa ne intalnim, sa te cunosc :* :*

 

Aveai un site la un momentdat unde postai video/poze cu tine, cum se numea site-ul.?

 

Buna ziua, mersi și ție o primăvară frumoasă!

Pe acest site am pus cele mai multe video/foto:

https://www.erome.com/VisTantric

Nu știu când o să îmi incep activitatea din nou, în vreo două trei luni sper eu că voi putea...

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu, fără un minim de plăcere nu as accepta sa fac sex.

Mi-ai părut un fraier cu toate că nu ai dat nici un semn până să pleci fără să plătești...și de aceea ți-am acordat o jumătate de oră pe care ai platit-o in a doua întâlnire, am vrut să mă conving.Video-urile facute de mine nu-s treaba nimănui, e plăcerea mea...nepotrivite sunt insistenta de care ai dat dovadă in cele două intalniri și apoi jignirile de pe forum când te-ai lovit de refuzul meu.

 

Nu prea curând, va trebui să mă refac un timp și nu știu cu aproximație când voi relua întâlnirile.Poze sunt in link-urile puse de mine uneori, poate că le voi posta și cine le are...norocul lui.Nu are cine să-mi facă poze daca nu fac întâlniri...

Sunt îndreptățită să iau atitudine când se exagerează sau observ situații idioate care fac trimitere la persoana mea.

Mersi.😃

. Nu e de ajuns ca esti curva ??? Vrei sa mai semnalizezi si prostia ??? Tu nu vezi ca esti prea penibila si in 2019 ??? Te futi neprojat si eu te-am futut fara balonas - nu te fa ca nu e asa ! Sau poate nu vrei sa recunosti ;) . Cand te-am futut gratis ti-a placut mai mult decat cu bani .... dovada ca ti-a iesit din pizda zeama in timp ce te futeam anal si am oprit penetrarea sa schimbi cearceaful - despre ce vorbim ? Esti mai proasta si decat foamea latura stricata , gunoi de femeie , retardata , purcea careia ii place noroiul sa se balaceasca in el ...
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Chiar dacă mă oblig să-mi afișez prezența pe forum pentru a pastra un contact cu oamenii de aici...

Tu gândești cât de insignifiant ești tu printre miile de bărbați care o clipă fantasmează și crează imagini erotice cu mine in mintea lor, tu cu ei te lupți?ðŸ˜

Tu gândești sau te lași purtat de impulsuri...?

Dă căutare pe Google "vistantric photo" și vezi pe câte site-uri sunt înscrisă și câți urmăritori sau abonați am la conținutul postat de mine.Sa nu mai pun la socoteala site-uri și bloguri personale...

Crezi că vei creste in ochii cuiva cu minciunile și jignirile tale?Te asigur că îți dai importanță...absolut fără rost!

Aici închei și prea curând nu vei mai primi vreun răspuns...

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Chiar dacă mă oblig să-mi afișez prezența pe forum pentru a pastra un contact cu oamenii de aici...

Tu gândești cât de insignifiant ești tu printre miile de bărbați care o clipă fantasmează și crează imagini erotice cu mine in mintea lor, tu cu ei te lupți?ðŸ˜

Tu gândești sau te lași purtat de impulsuri...?

Dă căutare pe Google "vistantric photo" și vezi pe câte site-uri sunt înscrisă și câți urmăritori sau abonați am la conținutul postat de mine.Sa nu mai pun la socoteala site-uri și bloguri personale...

Crezi că vei creste in ochii cuiva cu minciunile și jignirile tale?Te asigur că îți dai importanță...absolut fără rost!

Aici închei și prea curând nu vei mai primi vreun răspuns...

. VISEAZA !!! E GRATIS chiar si pentru o curva cu wc intre picioare . Nu te duce capul sa faci anumite legaturi deloc . Te-ai afundat de tot in cacat .
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ai jucării pentru dominare?strapon și toate cele?

Bună seara, am...dar vezi că am anunțat deja că nu mai sunt in activitate și nu mai fac întâlniri de câteva luni, nici nu știu când mă voi reîntoarce și în ce oraș.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ramnicu valcea
  • Oras:ramnicu valcea

Bună seara, am...dar vezi că am anunțat deja că nu mai sunt in activitate și nu mai fac întâlniri de câteva luni, nici nu știu când mă voi reîntoarce și în ce oraș.

pacat,chiar voiam o întâlnire cu tine
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Buna! Dar ce ai patit? Ce s-a intamplat de stai asa mult retrasa? Probabil este specificat pe undeva in urma dar este mult balast aici. Multumesc!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Chirurgul a zis că sunt un "caz rar", o problemă din naștere care cu greu s-au zbătut doctorii să o identifice.Ideea e că mai aveam câteva zile și muream...fără să știu! 😀

Mi s-a făcut de urgență un tomograf și în aceeași zi, spre seară am și fost operată...A trecut doar o lună, operația se vindecă excelent, se vede doar o liniuță finută și eu care îmi imaginasem că o să fie vreo urâțenie.Asistenta care mi-a scos ațele a zis că sunt cusută ca o pânză de păianjen...

Pentru refacerea completă mai sunt necesare câteva luni, nu am voie sa fac eforturi și nici deplasări multe nu pot face.

Deocamdată mă mișc între acasă și la țară, drum lung nu am curaj încă să fac.

Una dintre afecțiuni a fost peritonita cu toate că am fost operată de apendicită când aveam vârsta de 14 ani.Marea curiozitate s-a descoperit la biopsie, aveam țesut embrionar în corp luat din momentul nașterii... țesut care s-a dorit expulzat, bine că nu mi-au fost afectate organe vitale din corp.

A trecut și mă bucur că am prins pentru refacerea corpului, perioada de primăvară, de renaștere la viață, când soarele își aduce cea mai frumoasă strălucire!😃

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Chirurgul a zis că sunt un "caz rar", o problemă din naștere care cu greu s-au zbătut doctorii să o identifice.Ideea e că mai aveam câteva zile și muream...fără să știu! 😀

Mi s-a făcut de urgență un tomograf și în aceeași zi, spre seară am și fost operată...A trecut doar o lună, operația se vindecă excelent, se vede doar o liniuță finută și eu care îmi imaginasem că o să fie vreo urâțenie.Asistenta care mi-a scos ațele a zis că sunt cusută ca o pânză de păianjen...

Pentru refacerea completă mai sunt necesare câteva luni, nu am voie sa fac eforturi și nici deplasări multe nu pot face.

Deocamdată mă mișc între acasă și la țară, drum lung nu am curaj încă să fac.

Una dintre afecțiuni a fost peritonita cu toate că am fost operată de apendicită când aveam vârsta de 14 ani.Marea curiozitate s-a descoperit la biopsie, aveam țesut embrionar în corp luat din momentul nașterii... țesut care s-a dorit expulzat, bine că nu mi-au fost afectate organe vitale din corp.

A trecut și mă bucur că am prins pentru refacerea corpului, perioada de primăvară, de renaștere la viață, când soarele își aduce cea mai frumoasă strălucire!😃

Insanatosire grabnica,Alexandra!

Imi doresc sa ne vedem cat mai curand!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Esti bolnav....

Nu.

E doar ignorant ...

El nu știe că din sute de persoane întâlnite de mine, măcar unul trebuia să scrie intr-o recenzie ce și cum...

Voila!

Sunt totuși din 2014 înscrisă pe site și nimeni nu a avut vreo plângere despre serviciile oferite de mine, ci din contră...

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Mulțumiri din partea mea, încurajările voastre mi-s chiar necesare...

Să aveți o zi frumoasă! 😄

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Nu.

E doar ignorant ...

El nu știe că din sute de persoane întâlnite de mine, măcar unul trebuia să scrie intr-o recenzie ce și cum...

Voila!

Sunt totuși din 2014 înscrisă pe site și nimeni nu a avut vreo plângere despre serviciile oferite de mine, ci din contră...

. Perfectiunea intruchipata unde era :))) visul oricarui boschetar ce nu isi permite mai mult de un wc public - pisat , cacat , putind a hoit chiar si cand citesc ce ai de spus imine scarba de tine . Javra bolnava . Te invit sa iti pui analizele sa infirmi ce zic ! Astept
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ce idee proasta!

Sa infirm absurdul, cu analizele la zi si abia iesită din spital...

Ha, ha, ha ce glumă proastă!

N-am mai facut sex din ianuarie si încă va mai dura vacanta.

Ce pretenții pe capul lui, sa expun public date personale.

Nu mai visa, nu vei obtine o acceptare din partea mea indiferent de afirmațiile tale.

Pur si simplu nu mă las provocată, ai gagici cu care să faci sex neprotejat...eu nu ma simt interesată.In plus esti sub limita de vârstă acceptată de mine, chiar nu înțelegi care e problema...Nu e încăpățânare, e vorba de selectie!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...