Sari la conținut

VisTantric 0731670030


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

 

 

 

 

De ce fugi mereu cand intra Amada? :))))))

:laugh2

Adica ce vrei sa spui fata, ca mi-a prins frica?! :laugh2

Mai stiu ce cineva care mi-a lasat punga de cumparaturi in fata usii si mi-a trimis mesaj dupa... :laugh2

Pai cam asa mi se pare mie de la

Un timp .

Nu ti se pare. ;)

 

ðŸ§ðŸ¤”

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu exista cuvant in dictionar sa spun cum decurge o intanlire cu vis,abia astept sa vi din vacanta cu rautarea asta fara limite din partea unor persoane ,nu stiu ce este dar dar nu le mai raspunde.indiferenta ii doare cel mai mult.

Iti urez o vacanta placuta in continuare.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Mersi. Mie mi-au placut mangaierile si atentia ta, nu ma asteptam...mai ales ca de la o primă intalnire.

Nu vreau sa-i las in pace cu stupiditatile si balivernele ce le spun despre mine, am tot dreptul să mă exprim si nu ma dau la o parte pentru niste dobitoci. Sa facă ei liber din preajma mea daca nu le convine ceva...sau să-si continue chinul.

  • Like 10
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

am citit pe sarite topicul.

am fost cu Vis o singura data dar as mai merge la ea.

ce pot sa spun...

fata e mult peste media zonei la toate capitolele: implicare, atitudine, corp, gfe, etc.

sa-mi bag pula daca platesc o femeie sa imi faca curat in casa, sa ude florile sau sa se futa, vreau sa faca treaba buna.

pana la urma e vorba ce ceea ce primesti in schimbul banilor platiti.

iar Vis iti ofera ceea ce astepti si chiar mai mult.

ca am cunoscut o gramada de strambe in valcea care stateau ca scandura, nu faceau aia, nici ailalta dar voiau bani.

solutia in cazul asta e sa pleci si sa lasi proasta cu ochii in soare

Multumesc, dar nu îmi mai amintesc...In fine, probabil că a trecut ceva timp. Să ai o zi plăcută!
  • Like 9
  • Minus 16
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Vist are iar accese de nervozitate.

Toti care o critica sunt dobitoci etc.

Mai moale cu mascarile , acum ai zeci de " prieteni " pe forum.

Esti cam in deriva psihica , le amesteci.

Nu recunosti ca faci sex neprotejat.

Ce sa iti facem daca ai fixurile tale ?

Un dus de sperma ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Mersi. Mie mi-au placut mangaierile si atentia ta, nu ma asteptam...mai ales ca de la o primă intalnire.

Nu vreau sa-i las in pace cu stupiditatile si balivernele ce le spun despre mine, am tot dreptul să mă exprim si nu ma dau la o parte pentru niste dobitoci. Sa facă ei liber din preajma mea daca nu le convine ceva...sau să-si continue chinul.

In iulie sunt prin valcea cateva zile; facem cunostiinta? :-)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

In primul rand ai video cand te futi total neprotejat

Faza comica este ca tot ea postase clipul in care se vedea ca se futea neprotejat. Dupa ce s-a prins de greseala facuta, facuse afirmatii la modul ca si altele se fut neprotejat. Cand a vazut ca a comis-o si mai grav a dat vine pe lumina de calitate mai proasta din casa ei...adica are lampi in casa sau cum ? Orice spunea, se adancea si mai tare...alt naibii nisipuri miscatoare  :laugh2 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

A ajuns la 100,in pizda ma-tii de prost si de frustrat!

Nasol daca e asa de grasa Alexandra, eu am 120 KG, dar am statura altletica pentru 1.90 cm. Multi imi spun Gladiatorul ;)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Faza comica este ca tot ea postase clipul in care se vedea ca se futea neprotejat. Dupa ce s-a prins de greseala facuta, facuse afirmatii la modul ca si altele se fut neprotejat. Cand a vazut ca a comis-o si mai grav a dat vine pe lumina de calitate mai proasta din casa ei...adica are lampi in casa sau cum ? Orice spunea, se adancea si mai tare...alt naibii nisipuri miscatoare  :laugh2 

 

Noi suntem prosti, sa nu uitam totusi.  :laugh2

A greaq de drogata!  :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu

Noi suntem prosti, sa nu uitam totusi.  :laugh2

A greaq de drogata!  :laugh2

 

Pai fa futu-ti mormantul ma-tii de zdreanta cacata de o boarfa proasta, e frumoas ce faci?

Te dai de ceasul mortii ca te-am injurat eu si imi iei neamul in pula si tu ce faci aici?

Pai futu-ti smecheria ma-tii, te complaci cu niste prosti pe aici ca sa va luati de femeia asta care vrea sa castige si ea un ban?

Zi fa rade-mi-ar ma-ta in pula, ce aveti cu femeia asta?

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Mda...ce sa zic, nimic interesant! Aceleasi tampenii...Continuati! ☺

  • Like 13
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

taci draq da tine nu zici ca ai boli ? ai uitat cand l-ai imbolnavit pe ala ? dominatoarea pulii

 

Nu abera, am analizele facute.

 

betiva pulii 

bei pana te pisi pe tine

da-ti-ar ines muie

 

Manca-mi-ai pizda acum 2 ani! Sta-ti-ar unghia aia in gat ca nu mai ai vreo sansa!  :laugh2  :rax2

  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...