Sari la conținut

Mieuna Roxi 0755684609


Postări Recomandate

Vizitator mieunaa
Reputație: 0

Din cauză că programările nu se prea respectă, am luat decizia de a nu mai face programări. Cele care deja au fost făcute, o să le respect, însă altele nu o să mai fac.

 

Cine dorește să mă viziteze, mă poate contacta cu 15 min înainte.

 

Vă doresc o zi frumoasă 🤗

  • Like 4
Link spre comentariu

Din cauză că programările nu se prea respectă, am luat decizia de a nu mai face programări. Cele care deja au fost făcute, o să le respect, însă altele nu o să mai fac.

 

Cine dorește să mă viziteze, mă poate contacta cu 15 min înainte.

 

Vă doresc o zi frumoasă

Sa nu uiti de Bistrita!

Link spre comentariu

Mda. Si colega ei la fel. Ce mândră era si ea cu lucrul asta😹😹 e treaba voastră, voi arătați bine dar nu i ok sa faceti măgarii de genul.. Chiar sunt curios daca aveti anunt in alta parte, daca sunt probleme personale atunci imi pare rau.

Link spre comentariu
  • Oras:Valcea
  • Oras:Valcea

Sa întors în Arad. Are anunț pe Arad pe forum. Rușine nu te mai primim la Vâlcea ðŸ´â€â˜ ï¸ðŸ´â€â˜ ï¸ðŸ´â€â˜ ï¸ðŸ´â€â˜ ï¸

Link spre comentariu
Vizitator mieunaa
Reputație: 0

Stau atât cât îmi doresc eu, cât cred eu că e ok. Nu sunt obligată să stau 1 an, dacă eu vreau să stau 1 zi. :)

Nu am obligat pe nimeni să mă viziteze. ;)

Vă respect părerile, le apreciez, însă nu mă interesează.

O zi frumoasă! :*

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mieunaa
Reputație: 0

Am promis că ajung, așa că am făcut tot posibilul să ajung.

Asemenea cum am promis în Arad că pe data de 16 mai o să fiu acolo, mă țin de promisiune.

Dacă pentru atâta lucru se scrie "nu te mai primim în Vâlcea", ce să zic.. Nu mai vin, probabil sunt fete mult mai serioase decât mine în Rm. Vâlcea :*

Am deranjat încă de când mi-am anunțat prezența în oraș.

  • Like 1
Link spre comentariu

Hai la Sibiu ðŸ˜

 

Am promis că ajung, așa că am făcut tot posibilul să ajung.

Asemenea cum am promis în Arad că pe data de 16 mai o să fiu acolo, mă țin de promisiune.

Dacă pentru atâta lucru se scrie "nu te mai primim în Vâlcea", ce să zic.. Nu mai vin, probabil sunt fete mult mai serioase decât mine în Rm. Vâlcea :*

Am deranjat încă de când mi-am anunțat prezența în oraș.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am promis că ajung, așa că am făcut tot posibilul să ajung.

Asemenea cum am promis în Arad că pe data de 16 mai o să fiu acolo, mă țin de promisiune.

Dacă pentru atâta lucru se scrie "nu te mai primim în Vâlcea", ce să zic.. Nu mai vin, probabil sunt fete mult mai serioase decât mine în Rm. Vâlcea :*

Am deranjat încă de când mi-am anunțat prezența în oraș.

 

Buna baby  :hug1  :69  foarte bine ai procedat ca nu ai stat prea mult , in acea perioada chiar nu era de stat la Valcea ! Imi pare extrem de rau ca nu am fost disponibil in oras sa te revad si eu dupa atata timp  :boob sper ca o sa mai poti reveni acum ca situatie este mai ok si aici pana sa pleci in concediu  :bow  :girly  te pup dulce

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...