Sari la conținut

toping da smecheri, fara curve da lux


Postări Recomandate

  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Ps vezi ca îți zicea cineva bine ieri. Ulciorul de la jeg se trage. Cum sa te îmbolnăvești de jeg si tu proastă bâtă sa pui pe forum ca esti o hazna infecțioasă? Ce zdreanță proastă! :laugh2

Cand voi fi terminând cu tine peștele te va plimba pe la Glina si te va uita acolo :laugh2

L.e. : bebus frumusel mizez pe tine sa ii dai upuri la topicul închis. Sa o vadă toți in splendoarea ei de amețita sifilitica si canceroasă. Haha

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Toate boalile cu S =))

Zici sa ii urez ordinat alfabetic? :laugh2 știam ca prinde dă-o dracu, dar nu ma așteptam atât de repede. M-a amuzat confirmarea :laugh2

Nătărăul de pisicuts in loc sa ii ofere halva mai bine ii oferea anti infecțioase si ii povestea cum după Xe il blestem rămâne cu mașină in drum, face accident dând peste căprioare si-si face mașină zob, nevoit sa se întoarcă cu autobuzul si alte lucruri încântătoare :laugh2

Chiar azi la cafea am avut gânduri fericite. Tentativa lui de pula, adică degetul ala subțire si scurt cu care face teasing si gâdilă, cu o umflatura malignă, biopsii peniene si alte bucurii.

: laugh2 :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Rozico, cand ma supăra careva apelez la tine :)

Din seria Samatha:)) te pot învăța cum sa le faci să fie bun făcute. Nu-s mama Omida si blestemele nu prind decât daca există o bază a răului care ți-a tulburat echilibrul natural. La fel cum nu există vrăji de dragoste ci ritualuri păgâne de obsesii la care nu tb sa apelezi niciodată ca te legi de handicapat/a si pe urma ai belit-o ca sa zic așa.

Eu nu prea bag ca le dau cu prea mult flow si ale mele sunt nenorocite. Tre sa ma calci rău pe codiță sa apelez la așa ceva si nu prea ma afectează, fac constant atâtea fapte bune ca ma curăț de din astea.

E ca in legea cauza efect, trebuie sa ai o baza ca sa poți trozni hahaha

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

are si Marean nevoie de o vraja sau blestem :) sa bea mai mult ca mine :) si sa aiba femei non-stop sa futa cand e beat :)

Ala nu e blestem pentru mine :)

 

E pentru duoamna care se află în preajma mea =))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Fiecare tre lovit unde il doare. Curva sa fie de neatins/ neprivit. Bogdi sa nu mai se poată folosi de cârpitură aia de o numește pulă, plus falimentul, sărăcia.

Daca dădea un scuipat pr ea o avertiza ce sa întâmplă daca te iei gura in dildo cu mine. Si cum l-am făcut sa plângă, sufere si roage de mime. Așa s-a pisat pe ea, a folosiy-o sa ma irite și a bagat-o la înaintare sa o încaseze. Dar eu nu-s oarba și ii caftesc pe amândoi.

Si ea ca proasta a pus botul și a e a utst rimjobul la comanda ca ultima cârpă ce e. Nici nu tre sa ma apropi de ei vreodată ca sa vadă pe pielea lor ce inseamna răul cu adevărat.

Labușo vezi ca ies de pe forum, dar te port in gânduri :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...