Sari la conținut

Georgiana , Doar deplasari !! 0768643601


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

pozele sunt facute pt un site din Germania .. dar garantez ca sunt eu cea din poze .. sunt cele mai recente cu mine .. cei care ma cunosc pot confirma ca eu sunt

 

Va puup dulcee :boob :girly

Fuck this shit . Pisi daca tu esti aia eu imi mananc pula singur .

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

 

din serviciile de mai jos la ce ne putem astepta?

 

 

Oral fara prezervativ, Deepthroat, Sarut Frantuzesc, Squirting, FeetJob, Lins Testicule, Finalizare pe fata, Finalizare in gura, Finalizare pe corp, Sex intre sani, Sex anal, Sex normal, Accepta cupluri, Sex in grup (cu barbati), Dubla penetrare,

Masturbare, Striptease, Masaj Erotic, Pozitia 69, Cunnilingus (activ), Cunnilingus (pasiv), Anilingus (activ),

Prietena pentru show, Jucarii Sexuale,

Astea sun serviciile pe care le prestez !

 

Oral fara prezervativ,  Sarut Frantuzesc, Squirting, FeetJob, Lins Testicule, Finalizare pe corp, Sex intre sani, Sex normal, Accepta cupluri, Sex in grup (cu barbati),

Masturbare, Striptease, Masaj Erotic, Pozitia 69, Cunnilingus (pasiv),

 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

da eu sunt cea din poze .. am lucrat o perioada in germania .. ce e asa de woow .. iar ma folosesc de poze .... este ceva gresit ?

Bine . Te chem cu prima ocazie sa vedem daca se fac minuni in Germania .

Link spre comentariu
Reputație: 2327
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu e nimic gresit ca folosesti pozele din Germania atata timp cat ele sunt reale! :iagree

Ideea e ca ai nevoie de o locatie a ta! E greu ptr marea majoritatea dintre noi, cei mai multi suntem insurati, altii stau cu prietena, altii mai rau, cu socrii! :laugh2

Intelegi tu!

Iti poti cauta o colega, sunt fete pe aici care nu au inca!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu e nimic gresit ca folosesti pozele din Germania atata timp cat ele sunt reale! :iagree

Ideea e ca ai nevoie de o locatie a ta! E greu ptr marea majoritatea dintre noi, cei mai multi suntem insurati, altii stau cu prietena, altii mai rau, cu socrii! :laugh2

Intelegi tu!

Iti poti cauta o colega, sunt fete pe aici care nu au inca!

Ai dreptate gyo .. momentan doar deplasari .... dar cat de curand voi avea o locatie ..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Stabilit intalnire cu 30 min inainte.din pacate complet neserioasa.nu a venit nu a anuntat ca nu vine

Domnul popescu eu nu sunt neserioasa .. ar trebui sa te uiti si in recenziile pe care eu le am ..... dar na nu pot fi pe placul tuturor ....

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am inteles ca faci deplasari.care e nr.de tel. valabil?

si daca te uitai bine in anuntul facut pe pagina vedeai care numar este valabil ... asadaca ai sunat la celelalte numere cu siguranta au sunat inchise .... cu siguranta nu ai vorbit cu mine

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Daca pozele sunt reale avem un coleg care trebuie sa-si manance pula!

Ba tu esti cam mancator de cacat vad ca te bagi in seama ca supozitoru fara sa spui ceva concret . Eu unu am vazut-o pe balena asta si crede-ma fara 10.15000 euro nu avea cum sa arate asa . Vino si tu ceva concret la discutia asta nu doar bagat in seama .

Link spre comentariu
  • Oras:Naboo
  • Oras:Naboo

Ba tu esti cam mancator de cacat vad ca te bagi in seama ca supozitoru fara sa spui ceva concret . Eu unu am vazut-o pe balena asta si crede-ma fara 10.15000 euro nu avea cum sa arate asa . Vino si tu ceva concret la discutia asta nu doar bagat in seama .

Am glumit si eu ce naiba te-ai enervat!

Link spre comentariu
  • Oras:Naboo
  • Oras:Naboo

Nu prea este gluma si incerca sa spui ceva concret pe aici vad ca doar alergi dupa posturi inutile joaca fazan mai bine

Nu e cazul sa ma judeci tu pe mine ce fac aici! A fost o vreme cand faceam doar recenzii si nu postam nimic in plus, dar am fost retrogradat pt asta. Deci stapanirea vrea offtopic la greu si nu recenzii, deci traiasca circul. Sper sa intelegi ce am vrut sa spun pt ca nu am chef sa intru intr-o disputa verbala cu tine in care sa consumam energii inutil. Salutare

Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

bine giani , nu ma bag in disputa voastra dar macar lamureste-ne si pe noi pe cine te razbuni macar?

tot postind aiurea, ii faci un bine pisicului, cred ca ride pe sub mustati amuzat de isprava ta.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ba tu esti cam mancator de cacat vad ca te bagi in seama ca supozitoru fara sa spui ceva concret . Eu unu am vazut-o pe balena asta si crede-ma fara 10.15000 euro nu avea cum sa arate asa . Vino si tu ceva concret la discutia asta nu doar bagat in seama .

In primul rand eu nu te`am jignit ca tu sa ma faci balena si ca sa te convingi vorbim prin web iti dau si pozele reale fara fata acoperita .....

Nu cred ca esti aici sa judeci pe cineva .... Inainte de toate uitate in oglinda vezi daca iti place si apoi jigneste`ma ....

Link spre comentariu
  • Oras:Naboo
  • Oras:Naboo

bine giani , nu ma bag in disputa voastra dar macar lamureste-ne si pe noi pe cine te razbuni macar?

tot postind aiurea, ii faci un bine pisicului, cred ca ride pe sub mustati amuzat de isprava ta.

 

Acum sincer vorbind, ai dreptate! Pe mine m-a innegrit de draci si pisicul se bucura de trafic.

Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

Acum sincer vorbind, ai dreptate! Pe mine m-a innegrit de draci si pisicul se bucura de trafic.

cred ca era mai simplu sa ii dai un pm si cred ca se rezolva, n-are nici un rost sa te enervezi, doar nu ti-a luat boii de la bicicleta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...