Sari la conținut

Conturi


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

TE-AI FACUT VERDE BAGA-TI-AI PULA IN MA-TA DAR DOAR SMECHERII SUPER PREMIUM POATE SA SCRIE UNDE VREA

Nu sunt eu, caută pe topicul tău, acolo am văzut clona și am intervenit cu acest topic.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu e el xo, cel galben de pe topicul tau i-a plagiat si dublat contul.

A mai apărut unu cu @orochimarow parcă, de aceea va rog sa fiți foarte atenți.

 

Conturile mele au fost făcute publice, de multa vreme, altele nu mai am.

Repet, active am doar Chuck și Deceiver.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

E alexqwerty cu dubluri de conturi again si in o criza schizo...

Nu știu cine e, ce scop are, nu ma interesează.

 

Dacă mai apar astfel de lucruri, faceti-ne (mie și vouă) un serviciu și scrieți-mi PM.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Nu știu cine e, ce scop are, nu ma interesează.

Dacă mai apar astfel de lucruri, faceti-ne (mie și vouă) un serviciu și scrieți-mi PM.

Nu e vorba de pm, conturile dublate, copycaturile trebuie raportate sa le poată bana cum se logheaza felinul. El chiar le baneaza.
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu e vorba de pm, conturile dublate, copycaturile trebuie raportate sa le poată bana cum se logheaza felinul. El chiar le baneaza.

Probabil.

Se poate verifica ușor, care e originalul.

 

Bine ca am văzut la timp, acum ma duc sa golesc frigideru', ca mi l-a umplut Xoxo :)))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Tu ești Kendra cea ”obraznică”? Originalul, adică? Nu reușesc să mai găsesc sub-forumul tău ... de ce l-ai închis?

Sunt da, singură Roz Kendra veritabilă. Subforumul nu mai exista topicele fiind întoarse pe dg unde au fost deschise prin contul meu originar
Link spre comentariu
  • Oras:?
  • Oras:?

Sunt da, singură Roz Kendra veritabilă. Subforumul nu mai exista topicele fiind întoarse pe dg unde au fost deschise prin contul meu originar

 

Hm, cred că postările și topicele tale erau totuși mai ușor de găsit înainte. Trebuia doar să intri pe sub-forum, fără să fie nevoie să le cauți de pe profil (like a regular stalker :angry :angry )

Link spre comentariu

  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Hm, cred că postările și topicele tale erau totuși mai ușor de găsit înainte. Trebuia doar să intri pe sub-forum, fără să fie nevoie să le cauți de pe profil (like a regular stalker :angry :angry )

Hm, cred că postările și topicele tale erau totuși mai ușor de găsit înainte. Trebuia doar să intri pe sub-forum, fără să fie nevoie să le cauți de pe profil (like a regular stalker :angry :angry )

Pai si tu care stalker esti ca nu va mai țin socoteală? Mi-ați tăiat firul demult:))

Si la ce îți tre topicele mele vechi? Alea's yesteday era news

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...