Sari la conținut

Top prostituate proaste, all time Hall of Fame


Postări Recomandate

  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Pentru ca din cand in cand sunt acuzată ca sunt agresivă cu femei pe forum(eronat as zice,vsunt cumsecade spre prietenoasă cu femei așa cum se cuvine ), inclusiv de Pisicuts in momentele când i se suie un limbric lingău din forum in cur sau il lovește propriul autism ca sa răstălmăcească realitatea propun o listă cu rapandile proaste și ratate din history of nympho. Ca sa se înțeleagă ca nu e ceva personal voi face in paralel un top cele mai inteligente prestatoare după considerente ale mele, nu cacealmaua aia se awards de Anu trecut cu zeci de voturi clonă fara alta activitate

 

Cele mai proaste all time: Stefy, Geta Cluj, Meda, Sorina4u, tenia/Denisa, Alessandra aia din moldova sau de unde e ea, Craiova ma rog.

Pot argumenta la fiecare rațional si nu va precipitați sa mi-o întoarceți: eu nu ma prostituez, deci e NA

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Pentru ca din cand in cand sunt acuzată ca sunt agresivă cu femei pe forum(eronat as zice,vsunt cumsecade spre prietenoasă cu femei așa cum se cuvine ), inclusiv de Pisicuts in momentele când i se suie un limbric lingău din forum in cur sau il lovește propriul autism ca sa răstălmăcească realitatea propun o listă cu rapandile proaste și ratate din history of nympho. Ca sa se înțeleagă ca nu e ceva personal voi face in paralel un top cele mai inteligente prestatoare după considerente ale mele, nu cacealmaua aia se awards de Anu trecut cu zeci de voturi clonă fara alta activitate

 

Cele mai proaste all time: Stefy, Geta Cluj, Meda, Sorina4u, tenia/Denisa, Alessandra aia din moldova sau de unde e ea, Craiova ma rog.

Pot argumenta la fiecare rațional si nu va precipitați sa mi-o întoarceți: eu nu ma prostituez, deci e NA

Las-o-n pace pe Sorina. 

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

După cum am spus am eliminat orice subiectivitate când am enumerat. Este o simplă listă de așa NU, având in vedere ca am făcut concomitent un topic cu o listă așa DA!

Imi rezerv dreptul sa gândesc si exemic după proprii indici, nu ai altora si sa exprim liber ceea ce percep.

Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Este postată Oly, poti contribui cu adăugiri după bunul plac.

 

Oki, merg acum, stai sa caut prin memorie.

 

PS..Dar ce parere ai de adaugarea mea de la acest topic, ai vreun comentariu ?

Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Oki, merg acum, stai sa caut prin memorie.

 

PS..Dar ce parere ai de adaugarea mea de la acest topic, ai vreun comentariu ?

 

 

si eu am editat...am mai pus un PS.

Link spre comentariu
Vizitator izabellasex&bdsm
Reputație: 0

Ai zis ca poti argumenta aceasta lista.

Nu le stiu personal sau din citite pe fetele enumerate de tine, in schimb am "citit-o" pe Sorina4u. Poti argumenta de ce ai mentionat-o pe ea ? Dupa parerea mea, nu se incadra in lista facuta de catre tine, dar poate tu sti mai multe si poti explica.

  • Like 22
Link spre comentariu
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa

 

TOP 10 CURVE PROASTE DE PE NIMFOMANE.COM

 

  1. VANATORU DE PROSTI :first
  2. VANATORU DE PROSTI
  3. VANATORU DE PROSTI
  4. VANATORU DE PROSTI
  5. VANATORU DE PROSTI
  6. VANATORU DE PROSTI
  7. VANATORU DE PROSTI
  8. VANATORU DE PROSTI
  9. VANATORU DE PROSTI
  10. VANATORU DE PROSTI

 

 

APEX, MARS CA ESTI PROASTA !!! =)))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...