Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Queen of Squirt

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
63 raspunsuri in acest thread

#61 >nairpic7<

nairpic7

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 437 Postari:
  • Inscris la:
    12 September 2016
  • Reputatie: 640

Postat 09 August 2018 - 11:02 PM

Ce este drept inca nu am fost la Sonya cred ca de frica, daca ne potrivim prea bine, cand tu te cunosti pe tine si la fel si ea se cunoaste pe ea, iti cam dai seama ce iasa, cred ca de asta imi este frica. In rest sunt exercitii si pentru simularea squirtului, un exemplu ar fi exercitiile kegel (atat pentru femeii cat si pentru barbati). Numai dezvoltam ca facem oftopic, eventual mutam discutia la discutii generale. Sa nu uit scuze pentru offtopic.

. Reacția ta ( frica ) am încercat o și eu. Dar m-am eliberat și ... , tre sa te eliberezi și tu :))))
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#62 >daniel 13<

daniel 13

Sa vedem ce se intampla?

• >Serious Contributor<
    • 657 Postari:
    • Inscris la:
      13 October 2014
  • Reputatie: 579

Postat 22 August 2018 - 01:16 PM

. Reacția ta ( frica ) am încercat o și eu. Dar m-am eliberat și ... , tre sa te eliberezi și tu :))))

Am încercat, dar nu a ieşit asta este, poate oi fi prea emotiv câteodată şi mai dau cu bota în baltă, poate în viitor ni se vor intersecta drumurile şi gândurile. Precum piesa drumurile noastre toate se vor întâlni vreodată.  :slap2

Aceasta postare a fost editata de daniel 13: 22 August 2018 - 01:18 PM

• 0

Fii    

Abilitatea de a observa, fara a evalua (asta incerc da nu-mi iasa tot timpu), este cea mai inalta forma de inteligenta.

#63 >nairpic7<

nairpic7

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 437 Postari:
    • Inscris la:
      12 September 2016
  • Reputatie: 640

Postat 22 August 2018 - 03:19 PM

Am încercat, dar nu a ieşit asta este, poate oi fi prea emotiv câteodată şi mai dau cu bota în baltă, poate în viitor ni se vor intersecta drumurile şi gândurile. Precum piesa drumurile noastre toate se vor întâlni vreodată.  :slap2

Lasa nostalgiile, n-o sa-ti para rau.  :laugh2  :laugh2  :laugh2 . E de vis , nu sti ce pierzi, sigur dupa intalnire ma chemi la o bere  :laugh2  :laugh2  :laugh2 .  Hai curaj!!!

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#64 >daniel 13<

daniel 13

Sa vedem ce se intampla?

• >Serious Contributor<
    • 657 Postari:
    • Inscris la:
      13 October 2014
  • Reputatie: 579

Postat 22 August 2018 - 03:34 PM

Lasa nostalgiile, n-o sa-ti para rau.  :laugh2  :laugh2  :laugh2 . E de vis , nu sti ce pierzi, sigur dupa intalnire ma chemi la o bere  :laugh2  :laugh2  :laugh2 .  Hai curaj!!!

Nu am zis că nu am să mai încerc în viitor dacă ni se aliniaza planetele şi nu este ceva planetă în retrograd :laugh2 . Da acuma nu, acuma îmi ling mândria rănită cu o bere glumesc, cea mai bună soluţie pentru mândrie este un antrenament draconic :weightlift:  relaxează mintea şi  discipliniază corpu. O bere cu cineva ok întotdeauna este binevenită. 

• 2

Fii    

Abilitatea de a observa, fara a evalua (asta incerc da nu-mi iasa tot timpu), este cea mai inalta forma de inteligenta.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

2 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Google Mobile (1)