Sari la conținut

Eva bruneta in vizita 0761162076


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Buna! Numele meu este Eva, am 29 de ani, 1.68 si 53 de kg, ma adresez in special domnilor, seriosi si manierati care isi doresc o companie placuta...sexul se face in 2 si reusita unei pertide se imparte in mod egal, ce pot sa garantez? ca sunt o persoana interesanta...din mai multe puncte de privinta. 

 

Servicii:

 

* oral protejat sau neprotejat in functie de igiena

 

* normal protejat

 

* CIM,COB, COF

 

* hand job

 

* cunnilingus, annilingus, 69

 

* FK 

 

Cadoul meu este 150 de lei finalizarea si 250 de lei ora. 

 

Daca crezi ca ti am starnit interesul ma poti contacta prin apel telefonic, sms sau whatsapp.

 

Acestea fiind spuse, daca ma incadrez in standardele tale astept sa ne cunoastem si sa petrecem cateva momente placute impreuna. 

 

Multumesc pentru atentia acordata!

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acum câteva ore am văzut anunțul și am zis să o incerc si eu pe Eva din Cluj dacă tot a venit în vizită pe aici, am sunat o voce plăcută mi-a prezentat serviciile,prețurile și unde se află locația, undeva pe Splaiul Unirii foarte usor de ajuns, La ora convenita am fost la ușa ei, ca și aspect fizic este pe placul meu cu tatuaje, siliocane si drăguță la față, am mai vorbit noi câte ceva și m-am dus la duș, revenit în camera Eva mă aștepta in pat, actiunea nu o mai descriu doar vă spun că este o femeie cu experiență care te face să te simți bine, este comunicativă și receptivă la dorințele tale.

Note:

Locatie 9

Aspect 9

Oral 9 (neprotejat cu atenție la zonele adiacente, terminat CIM :D )

Normal 9 ( se implică, gemte, contre)

GFE 10 ( o tipă foarte deschisă si prietenoasă, am avut parte și de FK :crazylove )

Igienă 10 ;)

Tarif 250 o oră

De recomandat și de revenit :)

  • Like 9
Link spre comentariu
Vizitator alexx_catalin.77
Reputație: 0

Buna seara ,dragi confrați futaciosi!

 

Am citit recenzia fratelui henzo , am pun mâna pe celular și dau repede un sms la dameza. Acum ajuns la un numitor comun in legătura cu programarea apoi am confirmat cu drag și spor înainte cu o ora.

 

Locație 10 undeva pe la unirii , locuri de parcare și m-a așteptat un prosop mare și curat pe pat.

 

Aspect 8 cam multe tatuaje pentru mine, cu bun gust dar nu sunt fan ...fiecare face ce vrea cu trupul lui sau mai bine zis cu pielea lui.

 

Igiena 10 dus înainte și după fără mirosuri suspecte

 

Acțiune 9 nu dau din casa de data aceasta dar mi a plăcut destul de mult onp+cim

 

De revenit DA

 

De recomandat DA

 

Cadou 250 de lei

 

O experiența frumoasa pe care o voi mai repeta.

 

PS. Din ce am înțeles de la fata , nu este activa pe forum și prefera sa o întrebați telefonic sau prin sms anumite detalii.

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Buna ieri am facut o programare la tine si nu ai mai răspuns la telefon nici la mesaje la nimic te-ai facut ca ploua, foarte urat din partea ta.Pacat de recenzii.

Dacă ți as spune ca nu ai scris mesajul de confirmare , oare cum ar fi?

Cred ca știi și tu acest lucru.

Ai sunat și ți ai făcut programare la ora 15 și te am rugat sa îmi confirmi programarea cu un sms înainte cu o ora dar ai uitat, probabil ai sunat dar nu am putut raspunde.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Ți-am dat mesaj de confirmare la ora 13:33 cu o ora jumate înainte scumpă mea verifica si ai sa vezi numainpune oamenii pe drumuri degeaba si nu incerca sa te scoti acum te pup ai grija si de altii sa nu pățească asa .

Te as ruga sa postezi dovada :) o astept cu drag.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Din pacate nu tin mesaje in telefon de acest tip stii tu ca esti fata deșteaptă (discretie),le sterg asta e numai conteaza.Te pup, daca ai probleme cu telefonul ți-l pot schimba.Facem un buy-back daca vrei

Ma așteptăm la acest răspuns :)

Link spre comentariu

Vizitator just another john
Reputație: 0

Buna! Numele meu este Eva, am 29 de ani, 1.68 si 53 de kg, ma adresez in special domnilor, seriosi si manierati care isi doresc o companie placuta...sexul se face in 2 si reusita unei pertide se imparte in mod egal, ce pot sa garantez? ca sunt o persoana interesanta...din mai multe puncte de privinta. 

 

Servicii:

 

* oral protejat sau neprotejat in functie de igiena

 

* normal protejat

 

* CIM,COB, COF

 

* hand job

 

* cunnilingus, annilingus, 69

 

* FK 

 

Cadoul meu este 150 de lei finalizarea si 250 de lei ora. 

 

Daca crezi ca ti am starnit interesul ma poti contacta prin apel telefonic, sms sau whatsapp.

 

Acestea fiind spuse, daca ma incadrez in standardele tale astept sa ne cunoastem si sa petrecem cateva momente placute impreuna. 

 

Multumesc pentru atentia acordata!

 

Acest text mi s-a parut foarte familiar...

Cititi descrierea si ultimile fraze din semnatura Carinei.

https://nimfomane.com/forum/topic/70368-carina-%E2%9D%A4%E2%9D%A4%E2%9D%A4/

A fost copiata ca de pe Referate.ro  :laugh2

Macar a adaptat-o putin, a schimbat cateva cuvinte.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...