Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Buzău-ul s-a prostit

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
23 raspunsuri in acest thread

#21 mickeybt

mickeybt

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 103 Postari:
  • Inscris la:
    11 January 2012
  • Reputatie: 49

Postat 16 May 2018 - 04:09 PM

Am sunat și eu. Din nefericire aceasta fata face preturile pe loc! 150 lei pentru anal, în plus fata de preturile pentru celelalte servicii. Mi-a spus ca pentru o ora cu 2 numere, anal inclus, trebuie sa ii dau 400 lei.
    Foarte mult, părerea mea, când în București găsești la 200-250 ora cu anal. De restul pui motorina și mai și mănânci ca sa prinzi putere!
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 lovemebaby79_bz

lovemebaby79_bz

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 56 Postari:
    • Inscris la:
      06 March 2017
  • Reputatie: 19

Postat 16 May 2018 - 08:45 PM

Am făcut încă o recezine referitoare la acest topic în secțiunea Larisa.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 fara identitate

fara identitate

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 14 Postari:
    • Inscris la:
      14 May 2018
  • Reputatie: 2

Postat 17 May 2018 - 11:53 AM

Am sunat și eu. Din nefericire aceasta fata face preturile pe loc! 150 lei pentru anal, în plus fata de preturile pentru celelalte servicii. Mi-a spus ca pentru o ora cu 2 numere, anal inclus, trebuie sa ii dau 400 lei.
    Foarte mult, părerea mea, când în București găsești la 200-250 ora cu anal. De restul pui motorina și mai și mănânci ca sa prinzi putere!

Accepta si credit bancar pentru tarifele astea? 😂😂😂
    Incearca si ea, presupun ca prin alte orase presteaza trarife la jumatate din pretul transmis...dupa cum spunea si un coleg mai sus, prefer de banii astia sa merg la bucuresti si sa aleg o caprioara la 19-22 anisori, pe care o onorez cu maxim 200 lei si iese ceva ca la carte.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 ionping

ionping

Fratele lui iobag...

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 35 Postari:
    • Inscris la:
      31 January 2017
  • Reputatie: 10

Postat 17 May 2018 - 10:39 PM

Despre cine vorbesti? Nu ai pus nici un link... si nici nu se leaga cu postarile anterioare...

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi