Sari la conținut

Mia matura - 0763515561 / 0725150614


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Daca cineva are numarul de telefon actual al doamnei va rog. Multumesc!

Pai tocmai ce a scris colegul analitqa ca a luat candida de la doamna. Vrei si tu? E cumva promotie si nu stim noi?

P.S. Am glumit. Ca sa facem, mai si glumim pe aici. Din cate am inteles colegul si-a facut cont pe simpatie si asa a luat legatura cu ea. Se pare ca a devenit mult mai selectiva. Nu vrea sa ne dea tuturor candida, doar celor alesi.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bai oameni buni, nu va mai pierdeti timpul! Intradevar face de toate dar sa dai 3 milioane pe ea.... ? E pe Dragalina, la o asa zisa “pensiune”, in fapt pensiunea e un hol cu 8 camere. Locatia e modesta dar cu strictul necesar. Doamna nu mai arata de mult ca in poze, e dubla. Sanii, or fi ei mari dar se uita in jos si fundul e spre genunchi. Merita sa mergi daca vrei un oral din ala hardcore cu DT, cu scuipat, cu rimel scurs de la lacrimi si cu o finalizare direct in gat, nu in gura... In rest, nu merita. E 300 ora si dai de ea pe Simpatie. Raspunde repede. Zicea ca face si uro pentru pasionati si nu pare sa aiba nici o limita, deci daca ai vreo fantezie cretina, ea e persoana la care sa te duci. Baia nu am vizitat-o ca am mers “pregatit” si am plecat direct la un dus.

  • Like 4
Link spre comentariu

Bai oameni buni, nu va mai pierdeti timpul! Intradevar face de toate dar sa dai 3 milioane pe ea.... ? E pe Dragalina, la o asa zisa “pensiune”, in fapt pensiunea e un hol cu 8 camere. Locatia e modesta dar cu strictul necesar. Doamna nu mai arata de mult ca in poze, e dubla. Sanii, or fi ei mari dar se uita in jos si fundul e spre genunchi. Merita sa mergi daca vrei un oral din ala hardcore cu DT, cu scuipat, cu rimel scurs de la lacrimi si cu o finalizare direct in gat, nu in gura... In rest, nu merita. E 300 ora si dai de ea pe Simpatie. Raspunde repede. Zicea ca face si uro pentru pasionati si nu pare sa aiba nici o limita, deci daca ai vreo fantezie cretina, ea e persoana la care sa te duci. Baia nu am vizitat-o ca am mers “pregatit” si am plecat direct la un dus.

 

 Cu atit mai mult cu cit se pare ca e si bolnava cum zicea cel care a luat candida.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost acum o luna, o găsiți pe Dragalina 23, fata de acum 1 an s-a îngrășat, atitudinea aceeași, preturi mai mari 150 cu 300...are burta mare.. Nu mai este ca la începuturi, chiar ea era dezamăgită, motivând menopauza.

  • Like 1
Link spre comentariu

Eu am fost la ea in august 2018 , pe atunci imi spunea ca vrea sa slăbească, dar dacă spui ca sa mai îngrășat....pas,nu mai merg ca nu imi plac grasele 🤢🤢🤢

E adevărat că face un oral foarte bun si la normal/anal este bulevard !😂😂😂

Dar 300 lei este prea mult.

  • Like 3
Link spre comentariu

Am fost acum o luna, o găsiți pe Dragalina 23, fata de acum 1 an s-a îngrășat, atitudinea aceeași, preturi mai mari 150 cu 300...are burta mare.. Nu mai este ca la începuturi, chiar ea era dezamăgită, motivând menopauza.

Mai ai numarul ei de telefon?

Link spre comentariu

Am fost si eu la doamna, iti faci cont pe simpatie, o abordezi, iti da nr.de telefon, o suni etc

E destul de grasa, are burta mare, ma asteptam la un cur bombat, dar nu (merge cata burta daca are si cur), țațe mari si lasate, este curata, e foarte de treaba, eu am dat dume multe si radea :))

Nu am fututo, i am dat doar la muie, era pregatita babeta cu linoleu pe pat si pe langa ( isi da squirt grav cica), o suge prea agresiv pentru gusturile mele, oricum ii place pula grav, chiar ea afirma chestia asta, o ia toata in gura te suge de te rupe.

Am terminat la ea in gura... si BAMMM, INGHITE, si dupa mai si zice ca ii place :)) "mm ce buna i sperma"

 

Dau si niste note

 

Aspect fata 7

Aspect corp 5

Gfe 10

Oral 8

Igiena 8

Locatie 7

Tarif 150 finalizarea/ 300 ora.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost si eu la doamna, iti faci cont pe simpatie, o abordezi, iti da nr.de telefon, o suni etc

E destul de grasa, are burta mare, ma asteptam la un cur bombat, dar nu (merge cata burta daca are si cur), țațe mari si lasate, este curata, e foarte de treaba, eu am dat dume multe si radea :))

Nu am fututo, i am dat doar la muie, era pregatita babeta cu linoleu pe pat si pe langa ( isi da squirt grav cica), o suge prea agresiv pentru gusturile mele, oricum ii place pula grav, chiar ea afirma chestia asta, o ia toata in gura te suge de te rupe.

Am terminat la ea in gura... si BAMMM, INGHITE, si dupa mai si zice ca ii place :)) "mm ce buna i sperma"

 

Dau si niste note

 

Aspect fata 7

Aspect corp 5

Gfe 10

Oral 8

Igiena 8

Locatie 7

Tarif 150 finalizarea/ 300 ora.

 

Salut, am facut cont pe simpatie, am abordat-o, nu a fost online 1-2 zile, intre timp am citit ca prostul mesaje de la alte femei si timpul de demo pana sa raspunda duduia a expirat. Acum am trei mesaje noi acolo dar le pot vedea doar daca platesc 200ron celor de la simpatie (dat fiind faptul ca nu pot plati de pe telefon prin sms). 

Intrebare, te-ar deranja daca imi dai non-public numarul ei de telefon? Adica eventual sa iti las adresa mea de mail si sa mi-l scri pe mail? Chiar vreau sa ii experimentez "jetul" :) Multumesc anticipat!

Link spre comentariu

200 ron? Eu am cont pe simpatie,si e 6€/2 luni.

Da 6Euro doar la varianta de plata prin SMS. Eu am abonament de servici (telefon) si nu pot da SMS cu sprataxa :(. Daca apesi pt plata cu, cardul, te forteaza nemernicii sa platesti un an in loc de 60 zile. 200 ron cu tva cu tot :(

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

pai omule ia o cartela preplay si platesti abonamentu si o arunci, cu lada de bere ajungi cel putin dublu :D

Dau o bere pentru cine îmi dă numărul de telefon al lui Mia ca să îl dau colegului Sassha   :laugh2

Link spre comentariu

Dau o bere pentru cine îmi dă numărul de telefon al lui Mia ca să îl dau colegului Sassha   :laugh2

colegu in cazul asta urc miza la o lada+1 bere ca sa ramai cu o lada intreaga cand tragi linie :) nu de alta dar nu imi plac chestiile impozabile :) 

Link spre comentariu

pai omule ia o cartela preplay si platesti abonamentu si o arunci, cu lada de bere ajungi cel putin dublu :D

asa mult iubesc telefoanele (desi lucrez in domeniu) ca am un singur telefon mobil iar activitati gen scoate baga cumpara cartela nu prea ma coafeaza. In plus lada de bere chiar o dau cu drag si placere, nu de alta dar sigur vine la pachet cu 1-2 ore de ras "spumante" pe topicuri dezbatute live la terasa. Gen imaginati-ma acest topic cu noi toti la bere :) Bai eu in tinereturi cand faceam parte din diverse forumuri auto ne mai intalneam la o reuniune... a propus cineva pe aici o intalnire? :) daca nu hai sa facem clubul futacilor anonim...ma si vad: eu sunt Popescu, sunt dependent de pizda! Bine ai venit Popescu !!!

Ce mah noi suntem mai prosti ca Americanii? :D 

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

colegu in cazul asta urc miza la o lada+1 bere ca sa ramai cu o lada intreaga cand tragi linie :) nu de alta dar nu imi plac chestiile impozabile :)

:laugh2  :laugh2

Ok, hai să fiu băiat bun și să-ți dau o sugestie :) Dacă într-adevăr te interesează mai ales "jetul" (că și pe mine tot aia m-a interesat), atunci îți recomand link-ul de mai jos. Citește recenziile și te lămurești dacă e ce vrei tu.

 

https://nimfomane.com/forum/topic/4896-adrianadoamna-40-0760143725/?p=5515582

 

Nu-ți dau numărul de telefon, te las să-l găsești singur. Nici la ea nu e ușor de ajuns. Dacă nu raspunde, încearcă cu mesaje pe whatsapp. În funcție de cum știi să te prezinți, s-ar putea să te invite la o cafea să vă cunoașteți. Eu m-am prezentat bine  :blushing2

 

PS: Dacă vei ajunge la ea și și vei fi mulțumit, accept câte beri ești dispus să-mi dai  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...