Sari la conținut

Atenție, agresor sexual!!


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Ca să poată fi cu adevărat important, prima condiție e să fie inteligibil, fără să fii nevoit a face eforturi pentru a înțelege. Tot textul e o jale.

Revenind la subiect:omul e nebun periculos și e bine să fie izoloat. De când aproape nicio fată nu-l mai primește, e cu nervii la pământ.

 

lumea a inteles, asta conteaza

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Amenințări fățișe, bre

viol

Nu nu

 

Zice asa ... buna ziua domnu milițean... sunt panoramic dă pă nimfomane.com .... harțuiesc fetele de pe acest site si pamfil m-a dat in primire .... datorită acestei întâmplări... nicio bagaboanta nu ma primește..... cer pedeapsa maximă :)

 

 

 

 

 

 

Mult am scris

 

 

Scuze

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pai hai sa va povestesc si eu .

Acum o ora ma trezesc si hop suna prima programare pentru ora 6.

Avand in vedere ca eu deja stiam un nr de telefon nu aveam de unde sa stiu ca sa schimbat si etc .

Discutam prin mesaje la care mi se spune ca programarea o vom face la 3 nu 6 ! Zic ok ....

La 3 hop intarzie....

Ajunge pe la 3 si 20 omul se rataceste si ajunge in spatele blocului unde bine ca am vedere. Si il remarc in timp ce vorbea cu mine la telefon . Ii vad profilul fetei si imi pica fisa ca am primit poze cu el.

Timp de 5 min imi dau seama de unde il stiu...

Ii explic scara tin sa precizez ca in momentul in care sa ratacit el imi cerea interfonu si apartamentu insa era obsedat sa afle daca am "peste" . Bine inteles nu am si lucrez singura in locatie.

Mam speriat ca de imi dadusem seama ca ceva nu este in regula daptul ca si pozele cat si speculatile.

Ii explic scara insa nu si interfonu ... ajunge in fata scari si de nu mai raspunde . Zic ok ies sa imi iau o cafea 2 min dureaza.

Cand ce sa vad omu falfaie prin fata blocului in momentul de fata .

Avand in vedere ca mi sa zis ca voi fi urmarita de el de catre anumite persoane , pentru siguranta mea din acest moment voi chema firma de paza .

Cat pentru restul fetelor le rog sa imi scrie pe pm sau msj sa le pot da numarul de telefon .

Bine ca nu a ajuns in casa SLAVA DOMNULUI CA NU MI SA INTAMPLAT NIMIC.

Cum adica nu ti-ai amintit de poze daca ti s-a spus ca vei fi urmarita si afara cand ai iesit, creierutu' trebuia sa te frece rau sa-ti amintesti, iti zic eu...e vorba de un intinct care n-are voie sa greseasca decat doar in anumite exceptii care se numesc iluzii optice, auditive, etc.
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Cum adica nu ti-ai amintit de poze daca ti s-a spus ca vei fi urmarita si afara cand ai iesit, creierutu' trebuia sa te frece rau sa-ti amintesti, iti zic eu...e vorba de un intinct care n-are voie sa greseasca decat doar in anumite exceptii care se numesc iluzii optice, auditive, etc.

imi tot statea in minte ca il cunosc si nu stiam de unde ! Apoi mi-am dat seama ca primisem poze. Conteaza ca nu am dat nr apartamentului si interfonu. Insa pe viitor voi fi atenta
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

A urcat ?

nuuuuu din fericire pentru mine , insa cand am iesit la magazin sa iau cafeaua el se falfaia prin fata blocului. A stat ceva timp apoi cred ca sa speriat ca au ajuns cei de la firma de paza si sa dus.....
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

imi tot statea in minte ca il cunosc si nu stiam de unde ! Apoi mi-am dat seama ca primisem poze. Conteaza ca nu am dat nr apartamentului si interfonu. Insa pe viitor voi fi atenta

Las-o! Nu ii da explicații prea multe că nu le înțelege

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

imi tot statea in minte ca il cunosc si nu stiam de unde ! Apoi mi-am dat seama ca primisem poze. Conteaza ca nu am dat nr apartamentului si interfonu. Insa pe viitor voi fi atenta

Las-o! Nu ii da explicații prea multe că nu le înțelege

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

imi tot statea in minte ca il cunosc si nu stiam de unde ! Apoi mi-am dat seama ca primisem poze. Conteaza ca nu am dat nr apartamentului si interfonu. Insa pe viitor voi fi atenta

Atunci nu mai primiti poze de la necunoscuti, ci doar cele ca avertisment...mai ascultati si oamenii de stiinta ce zic, ei zic ca dupa un numar de oameni cunoscuti...informatiile risca sa nu se mai reactualizeze decat foarte greu in constientul nostru. Mai simplu spus, prostia cu hai sa iti trimit o poza daca nu ai incredere ca sunt ok, ramane in continuare o prostie...Ia trimite-mi si mie pe wtp poza lui.

Link spre comentariu
  • Oras:belgravistan
  • Oras:belgravistan

nuuuuu din fericire pentru mine , insa cand am iesit la magazin sa iau cafeaua el se falfaia prin fata blocului. A stat ceva timp apoi cred ca sa speriat ca au ajuns cei de la firma de paza si sa dus.....

 

 

Să vadă și el partea bună a întâmplării... a ramas cu o sută-n buzunar😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Las-o! Nu ii da explicații prea multe că nu le înțelege

Iar tu taci, e mai simplu pentru tine.
Link spre comentariu

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Să vadă și el partea bună a întâmplării... a ramas cu o sută-n buzunar

Pentru alta? Am vazut ca si Adina a atentionat aceeasi intamplare zilele acestea, dar ea si-a amintit... Al naibii infractor, s-a trezit fata noroc de pe-o zi pe alta! Hm...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...