Sari la conținut

vanessa 18 ani 0733182003 si 0732612369


Vizitator imparior

Postări Recomandate

Am incercat si eu sa o vizitez din nou. Fata de experienta trecuta care a fost ok, acum era drogata complet. In timp ce o sugea s-a ridicat ba ca a venit mancarea, ba ca a uitat ceva, etc.

Cand i-am propus sa trecem la anal si s-a intors am observat ca avea fundul plin de rani, parca fusese batuta cu batul sau taiata, bineinteles ca mi-a pierit tot cheful. 

Am rugat sa trecem la oral din nou, a mai supt-o 3 minute dupa care s-a ridicat din senin, a fugit la baie sa scuipe numai ea stie ce si s-a intors....timp in care ma uitam ca la desene animate.

Am intrebat-o ce face pentru ca nu terminasem si a inceput sa urle ca stie ea mai bine, ca am ejaculat dar incerc sa o pacalesc, sa ies de urgenta. Drept urmare am bagat-o in ma-sa si am parasit incinta injurand. Spre iesire si-a cerut scuze ca a reactionat asa si a admis ca este posibil sa se fi inselat.

 

Langa pat se afla o sticla de vodka insa clar e mare consumatoare si de droguri la cat de ciudat se comporta.

Sfatul meu este sa cautati in alta parte sau sa puneti 2 prezervative unul peste altul. Cateva pagini mai in urma recunostea ca se fute neprotejat, droguri consuma, cel mai probabil o sa devina focar de boli, daca nu e deja.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bruxelle
  • Oras:bruxelle

Da, deci fata se degradează pe zi ce trece văzând cu ochii, am fost ieri la ea pentru a treia oara (în special pentru oral am ajuns) si binenteles ca nu avea nici prezervative, în casa era un dezastru total, când am întrat în camera am observat ca vomitase lângă pat și nici măcar nu a șters, s-a dezbrăcat și era numai pielea și osul de ea, asa cum zicea și colegul mai sus în zona intima era extrem de iritata , mie mi s-a părut ca e ceva mai mult de atat...in camera era plin de sticle de votca gole...in concluzie eu am plecat... Nu e de mers la asa ceva...pacat de tineretea ei...

  • Like 4
Link spre comentariu

Este îngrozitor ce citesc aici, practic niște pești fără scrupule au luat o fată tânără, frumoasă și neproasta și in câteva luni au distrus-o, i-au terminat viața și sănătatea, totul pentru a face ei niște bani ușor. Era evident de la primele recenzii că e peștita și cel mai probabil nu scrie ea, că e împinsă sa facă asta deși nu e făcută pentru așa ceva, dar e groaznic gradul de degradare la care s-a ajuns, iar când vor fi stors totul din ea probabil o vor arunca și vor căuta pe alta. Ăștia ar merita călcați pe cap, nici să nu mai ajungă la pușcărie, și fata ar trebui ajutată dacă se poate.

Link spre comentariu

@"dl_geo" lasa ma cu povestile cu pesti rai si fete formate in 2018. Au oncercat multi sa ma combine dar eu nu accept ideea de peste.imi cer scz pt anumite aspecte negatibe din ultimul timp cm ar fi de ex dezordinea din casa si iesirile mele fin fire. Totusi inaltimea si greutatea - mentionate in anunt si recenzii cn cauta fete impamate nu e cazul cm are comportament urat va fi tratat asemenea.n am avut vreodata pesti dar am trecut prin probleme grele de aceea am slabit.daca ai fi trecut oricn prin c am trecut eu nu erai nici p jumate atat d sanatos mintal cum sunt eu.nu incerc sa imi gasesc scuze im cocluzie imi cer scz pt micile incoveniente din ultimul timp si incerc sa le remediez

Link spre comentariu

@"dl_geo" lasa ma cu povestile cu pesti rai si fete formate in 2018. Au oncercat multi sa ma combine dar eu nu accept ideea de peste.imi cer scz pt anumite aspecte negatibe din ultimul timp cm ar fi de ex dezordinea din casa si iesirile mele fin fire. Totusi inaltimea si greutatea - mentionate in anunt si recenzii cn cauta fete impamate nu e cazul cm are comportament urat va fi tratat asemenea.n am avut vreodata pesti dar am trecut prin probleme grele de aceea am slabit.daca ai fi trecut oricn prin c am trecut eu nu erai nici p jumate atat d sanatos mintal cum sunt eu.nu incerc sa imi gasesc scuze im cocluzie imi cer scz pt micile incoveniente din ultimul timp si incerc sa le remediez

Nuștiu de ce am impresia :thinking  că e beată când scrie asta..

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@"dl_geo" lasa ma cu povestile cu pesti rai si fete formate in 2018. Au oncercat multi sa ma combine dar eu nu accept ideea de peste.imi cer scz pt anumite aspecte negatibe din ultimul timp cm ar fi de ex dezordinea din casa si iesirile mele fin fire. Totusi inaltimea si greutatea - mentionate in anunt si recenzii cn cauta fete impamate nu e cazul cm are comportament urat va fi tratat asemenea.n am avut vreodata pesti dar am trecut prin probleme grele de aceea am slabit.daca ai fi trecut oricn prin c am trecut eu nu erai nici p jumate atat d sanatos mintal cum sunt eu.nu incerc sa imi gasesc scuze im cocluzie imi cer scz pt micile incoveniente din ultimul timp si incerc sa le remediez

 

Pai daca nu esti in stare sa prestezi decent nu mai primi oamenii, sa le iei banii pe servicii de cacat. Ia o pauza in plm.  Oamenii platesc sa futa. Nu intereseaza pe nimeni problemele tale personale. 

 

Imi parea rau ca n-am ajuns la tine. Acum, dupa tot ce s-a scris aici, ma bucur.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@irefutabil pe langa dezordine si altele serviciile au fost mereu la fel de bune .citeste cu atentie .cand vrzi atata nesimtire e normal sa reactionezi asa ca la dnul d mai sus ce "nu sia dat drumul"

 

Sunt totusi prea multi care spun ca te-au intalnit beata sau drogata. E adevarat?

Link spre comentariu
  • Oras:spain
  • Oras:spain

In first hand excuse me for don't use romanian language, I am Spanish traveling to Bucharest unregularly and only know some words/expressions in your beauty language.

I met Vanessa sometimes, specially in may/June and I always saw her in good look/aspect and I received a very good service.

I expect travel soon again to Bucharest and hope meet her as the last times.

Link spre comentariu

@peste: Sunt atât de multe indicii pe topicul ăsta că fata e peștita încât nu mai avem ce să discutăm, de la cum scrii aici, ce vocabular ai, la recenzii in care se spune cum se comportă, până la locația aia de la spălătorie care probabil se chema "pescaria". Eu am sunat o de vreo 4 ori în 2 săptămâni si am întrebat o de niște detalii și mi-a dat 4 răspunsuri diferite. Este evident că nu ea conduce afacerea și acum pare că nu mai poate continua macar din cauza sănătății. Sper s-o iei la pușcărie mai mult la muie și in cur decât a luat-o ea in toată cariera.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:spain
  • Oras:spain

In first hand excuse me for don't use romanian language, I am Spanish traveling to Bucharest unregularly and only know some words/expressions in your beauty language.

I met Vanessa sometimes, specially in may/June and I always saw her in good look/aspect and I received a very good service.

I expect travel soon again to Bucharest and hope meet her so good as the last times.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@bedkim e un "job" cu nivel d stres inalt si rareori este o fata care nu face cva sa se relax.dect alte lucruri..mai bn asa

 

Poate, dar n-am vazutla alte fete atatia clienti, ca in cazul tau, sa se planga de chestia asta.  Poate ca pe tine te ajuta sa te droghezi sau sa bei, dar se pare ca pe multi dintre clienti ii deranjeaza. Si, daca se observa asta atat de evident, nu e ok.  Poate ca bagi prea mult, totusi,

Link spre comentariu

In first hand excuse me for don't use romanian language, I am Spanish traveling to Bucharest unregularly and only know some words/expressions in your beauty language.

I met Vanessa sometimes, specially in may/June and I always saw her in good look/aspect and I received a very good service.

I expect travel soon again to Bucharest and hope meet her so good as the last times.

I remember u! U a sweet man.thank you
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...