Salt la continut

Prieteni Buni:

* * * * * 94 Voturi

vanessa 18 ani 0733182003 si 0732612369

0732612369

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
516 raspunsuri in acest thread

#501 >bedkim<

bedkim

pussy worshiper

• >Serious Contributor<
  • 303 Postari:
  • Inscris la:
    06 March 2013
  • Reputatie: 101

Postat Ieri, 01:07

matrimoniale-bucuresti-bianca-1.jpg

you could have posted a photo in this style

• 0

zRurjpH.giftumblr_n8itkme8dl1svnfi3o9_500.giftumblr_mxyct4sd6O1qd5ic3o1_500.gif

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#502 >bedkim<

bedkim

pussy worshiper

• >Serious Contributor<
    • 303 Postari:
    • Inscris la:
      06 March 2013

Postat Ieri, 01:08

tonight we managed to make you more active on the forum

• 0

#503 vanessaaa

vanessaaa

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 60 Postari:
    • Inscris la:
      03 May 2018
  • Reputatie: 114

Postat Ieri, 01:17

Nu bedkim nu ma lasa pestele . Pozele cu fata atrag si pt pesti e mai importanta discretia si intimitatea fetei dct pozele care sa atraga pe toti sa vina
    • 0

#504 >bedkim<

bedkim

pussy worshiper

• >Serious Contributor<
    • 303 Postari:
    • Inscris la:
      06 March 2013

Postat Ieri, 01:23

on the first page of the topic we clearly see your face on the 3 photos
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#505 vanessaaa

vanessaaa

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 60 Postari:
    • Inscris la:
      03 May 2018

Postat Ieri, 01:26

U see half or less of my face.but this discussion doesnt go anywhere.bye gn
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#506 nimeniul

nimeniul

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 2 Postari:
    • Inscris la:
      Ieri, 05:12
  • Reputatie: 0

Postat Ieri, 05:31

probabil ca sunt mult mai multi cei care au avut probleme dar nu ti-au mai scris si parerea. eu am fost de 2 ori la tine si nu mi-a facut placere fiindca: 
    -prestezi si pe timpul perioadei feminine si nu e deloc placut sa te faci de sange + mirosuri
    - asternutul patului era si el patat pesemne ca nu iti venise in acea seara sangerarea!
    - m-ai asteptat intr-o dezordie crunta de parca m-as fi dus la 50 lei bucata
    - la fata erai super obosita si cu ochii rosi, ai spus ca ai fost la un client care fuma iarba
    = oralul ok dar normalul scandura (o mana pusa pe spate si cu capul intors)
    - prosoape umede sau fleasca cu mirosuri pe care clar le-am evitat, m-am spalat doar unde a trebuit si atat.
    - fara gfe/p experience, m-am simtit ca si cum stateam cu un mut/surd care e inexpresiv. nu am comentat nimic fiindca era si prima intalnire crezand asa e la inceput
    - aspect corp placut dar doar in partea superioara, tatze potrivite, putin lasate si machiata 
    - nu s-a grabit cu mine si nu a raspuns la tel cand a fost sunata, am stat cca 50-60 minute
    - fund plat si putin moale (diferit fata de ce vad in ultimile poze de aici) 

desi zici acolo in anunt ca 'ador amorul' adica nu doar ca faci amor dar iti si place in realitate lucrurile stau altfel, nu fk, doar semi pupici (desi am igiena impecabila iar la fata nu sunt deloc respingator), deloc prietenoasa sau lipicioasa sau vorbareata (atribute de baza la un gfe) am citit un coment mai sus care ti-a dat nota 8 pt gfe doar pt cateva pupaturi pe corp si spunea ca ai fost retrasa si fara sa vorbesti... pentru mine nu a trecut de nota 5 la ambele vizite, cumulate. o fi si de marketing ca sa iti atragi clientii dar macar pe forum sa ne zici ca nu prestezi serviciile astea... ca doar nu o sa zici ca cu unii faci de chimie si cu altii nu fiindca asa am putea si noi sa zicem , tie iti platesc mai putin si la alta mai mult.

eu unul zic ca ai pretul e relativ mare, am fost la atatea fete de pe forum dar nici-o fata nu se plange pe forum de igiena la fel cum o faci tu fiindca ai un pret maricel la care nu iti calca pragul oricine. problema nu sunt clientii ci efectiv ce le oferi. 2 prosoape ude/imputite, un sapun la care se sterg totii la fund cu el si care mai are un floc peste nu sunt chestii deloc igenice peste care sa pot trece peste, foloseste gen de dus, iti torni in palma, e altceva!

am fost atras pentru cateva recenzii bune dar la cei 600 lei investiti... pentru mine sunt bnai nu stiu daca pt altii e putin.

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#507 >alex1199<

alex1199

VIP Member

• >Serious Contributor<
    • 810 Postari:
    • Inscris la:
      21 July 2012
  • Reputatie: -1400

Postat Ieri, 08:28

probabil ca sunt mult mai multi cei care au avut probleme dar nu ti-au mai scris si parerea. eu am fost de 2 ori la tine si nu mi-a facut placere fiindca: 
    -prestezi si pe timpul perioadei feminine si nu e deloc placut sa te faci de sange + mirosuri
    - asternutul patului era si el patat pesemne ca nu iti venise in acea seara sangerarea!
    - m-ai asteptat intr-o dezordie crunta de parca m-as fi dus la 50 lei bucata
    - la fata erai super obosita si cu ochii rosi, ai spus ca ai fost la un client care fuma iarba
    = oralul ok dar normalul scandura (o mana pusa pe spate si cu capul intors)
    - prosoape umede sau fleasca cu mirosuri pe care clar le-am evitat, m-am spalat doar unde a trebuit si atat.
    - fara gfe/p experience, m-am simtit ca si cum stateam cu un mut/surd care e inexpresiv. nu am comentat nimic fiindca era si prima intalnire crezand asa e la inceput
    - aspect corp placut dar doar in partea superioara, tatze potrivite, putin lasate si machiata 
    - nu s-a grabit cu mine si nu a raspuns la tel cand a fost sunata, am stat cca 50-60 minute
    - fund plat si putin moale (diferit fata de ce vad in ultimile poze de aici) 

desi zici acolo in anunt ca 'ador amorul' adica nu doar ca faci amor dar iti si place in realitate lucrurile stau altfel, nu fk, doar semi pupici (desi am igiena impecabila iar la fata nu sunt deloc respingator), deloc prietenoasa sau lipicioasa sau vorbareata (atribute de baza la un gfe) am citit un coment mai sus care ti-a dat nota 8 pt gfe doar pt cateva pupaturi pe corp si spunea ca ai fost retrasa si fara sa vorbesti... pentru mine nu a trecut de nota 5 la ambele vizite, cumulate. o fi si de marketing ca sa iti atragi clientii dar macar pe forum sa ne zici ca nu prestezi serviciile astea... ca doar nu o sa zici ca cu unii faci de chimie si cu altii nu fiindca asa am putea si noi sa zicem , tie iti platesc mai putin si la alta mai mult.

eu unul zic ca ai pretul e relativ mare, am fost la atatea fete de pe forum dar nici-o fata nu se plange pe forum de igiena la fel cum o faci tu fiindca ai un pret maricel la care nu iti calca pragul oricine. problema nu sunt clientii ci efectiv ce le oferi. 2 prosoape ude/imputite, un sapun la care se sterg totii la fund cu el si care mai are un floc peste nu sunt chestii deloc igenice peste care sa pot trece peste, foloseste gen de dus, iti torni in palma, e altceva!

am fost atras pentru cateva recenzii bune dar la cei 600 lei investiti... pentru mine sunt bnai nu stiu daca pt altii e putin.

sa inteleg ca ai fost in locatia de la romana? In jurul datei de 8 octombrie?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#508 kongly

kongly

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 4 Postari:
    • Inscris la:
      22 April 2018
  • Reputatie: 2

Postat Ieri, 12:13

mai dute ba nene abia aifacut 18 ani nu stii sa o sugi bn vii si ceri 300 si extra 100si extra 50 te draq de zdreanta

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#509 vanessaaa

vanessaaa

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 60 Postari:
    • Inscris la:
      03 May 2018

Postat Ieri, 12:15

mai dute ba nene abia aifacut 18 ani nu stii sa o sugi bn vii si ceri 300 si extra 100si extra 50 te draq de zdreanta

Ai fost la mn sa stii ca o sug forta? Pot sa cer ct vreau la mn balta are peste
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#510 >incepator12<

incepator12

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 253 Postari:
    • Inscris la:
      11 March 2018
  • Reputatie: 20

Postat Ieri, 23:14

Incepator 12 : bine dar vii si u La mn dupa.imi cumpar un strapon si ne jucam d 8 ori p zi. E bn?

De ce n-ar fi ?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#511 >flaviooo89<

flaviooo89

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 311 Postari:
    • Inscris la:
      02 February 2016
  • Reputatie: 36

Postat Astazi, 13:27

A mai fost cineva la ea?
    • 0

#512 piticu_

piticu_

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 61 Postari:
    • Inscris la:
      28 November 2017
  • Reputatie: 28

Postat Astazi, 13:34

Doar cei ce au fost,restul nu.
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#513 liviu95

liviu95

VIP Member

• Membru Premium
    • 1606 Postari:
    • Inscris la:
      27 August 2014
  • Reputatie: 1232

Postat Astazi, 13:34

la mn balta are peste

Ohoo Te ai dat singura de gol :)))
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#514 croco6

croco6

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 11 Postari:
    • Inscris la:
      Astazi, 12:30

Postat Astazi, 13:37

Ii plac peştii deci
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#515 sxs

sxs

Serious Contributor

• Maistru Curvar
    • 116 Postari:
    • Inscris la:
      29 January 2013
  • Reputatie: 129

Postat Astazi, 14:15

ii este lene sa schimbe/spele prosoapele,asa ca mai repede schimba locatiile. 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#516 magiun

magiun

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 4 Postari:
    • Inscris la:
      10 March 2017

Postat Astazi, 14:37

Ai fost la mn sa stii ca o sug forta? Pot sa cer ct vreau la mn balta are peste

câți "PEȘTI "Ai!!!😁))))
    • 0

#517 nimeniul

nimeniul

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 2 Postari:
    • Inscris la:
      Ieri, 05:12

Postat Astazi, 18:32

sa inteleg ca ai fost in locatia de la romana? In jurul datei de 8 octombrie?

da, acum 2 sapt dar pe victoriei 

Pot sa cer ct vreau la mn balta are peste

ai grija de balta, sa nu omori toti pestii.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

3 useri citesc topicul

1 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi