Sari la conținut

vanessa 18 ani 0733182003 si 0732612369


Vizitator imparior

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Bă nu am mai ajuns la ea de mult, citesc ce au scris aici... Însă mă așteptam cel puțin să schimbe locul dacă sunt așa probleme. E tot acolo unde s-a mutat după ce am vizitat-o eu în Brăilița.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bă nu am mai ajuns la ea de mult, citesc ce au scris aici... Însă mă așteptam cel puțin să schimbe locul dacă sunt așa probleme. E tot acolo unde s-a mutat după ce am vizitat-o eu în Brăilița.

 

cam mare coincidenta 3 persoane sa scrie , pe forum nu mai intra lucreaza doar cu publi unde se pare ca nu o prea intereseaza pe publi e trafic nou tot timpul pe forum e ca un cerc de clienti

Link spre comentariu
  • Oras:bruxelle
  • Oras:bruxelle

Avand luxul de a lucra intr-un circuit inchis, in timp ce aproape niciodata nu schimba lenjeria de pat, se intoarce doua prosoape umede, vine primul servit in primul rand, traverseaza clientul cu clientul urmator, nu spala nu între două programe, astfel încât atunci când ajungi acasă, are păsărică încă fumând și mirosind penisul clientului anterior

Link spre comentariu
  • Oras:bruxelle
  • Oras:bruxelle

If we ignore these disadvantages. She makes an exceptional Oral. She swallows the cock to the pith and she can do it for an hour non stop. She licks balls at cunilingus limit

Link spre comentariu
  • Oras:Fara
  • Oras:Fara

People aren't mad enough to risk such diseases for an oral, the only ones who come to her trap are the fresh guys from publi sites.

As a matter of fact her oral is far from being called exceptional and for this rage of price you can visit girls like Claudia for less and get an exceptional oral with amazing action and involvement without handjobing.

 

I remember there were stain of blood or cunt all over her sheets and yes I can confirm the part with her towels. She definitely not taking any shower before / after. Her promised telephone action (fk or other nasty stuff) are long gone. You can also bump into the next client that in standing next to her door.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

People aren't mad enough to risk such diseases for an oral, the only ones who come to her trap are the fresh guys from publi sites.

As a matter of fact her oral is far from being called exceptional and for this rage of price you can visit girls like Claudia for less and get an exceptional oral with amazing action and involvement without handjobing.

 

I remember there were stain of blood or cunt all over her sheets and yes I can confirm the part with her towels. She definitely not taking any shower before / after. Her promised telephone action (fk or other nasty stuff) are long gone. You can also bump into the next client that in standing next to her door.

Sincer cred ca toate recenziile de la claudia sunt de la tipi cu penisul de maxim 12 cm si gros ca pe deget , eu cand am fost la claudia mai mult de jumatate de penis nu a putut, deepthroat nici vorba, plus ca si jumatatea aia de penis a fost franjuri facuta cu dintii :))

Link spre comentariu
  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Sincer cred ca toate recenziile de la claudia sunt de la tipi cu penisul de maxim 12 cm si gros ca pe deget , eu cand am fost la claudia mai mult de jumatate de penis nu a putut, deepthroat nici vorba, plus ca si jumatatea aia de penis a fost franjuri facuta cu dintii :))

Nu stiu ce sa zic, eu sunt peste medie (la fetele cu anal in functie de dimensiune sunt refuzat) si Claudia a luat-o pana la cotor din flotari :)))

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Confirm gonoreea. Fost la ea pe la începutul lui Iunie.

 

După confirmarea analizelor am sunat-o să o anunț și mi-a răspuns destul de tranșant că "nu cred, până acum nu s-a plâns nimeni" și că ar trebui "să văd pe la cine altcineva am mai fost". Doar la ea fusesem, și asta de câteva săptămâni bune. La un moment dat mi-a închis în nas și apoi nu a mai răspuns la telefon.

 

Păcat de ea. Mie mi se pare chiar frumoasă și bine proporționata. Candva anul trecut am găsit-o inexplicabil într-o pasă bună și am prins printre cele mai bune futaiuri din viața mea.

 

În rest da, e ceva dubios la ea.

 

Momentan am înlocuit prostituatele cu Azitromicina.

 

Sănătate.

  • Like 10
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Confirm gonoreea. Fost la ea pe la începutul lui Iunie.

 

După confirmarea analizelor am sunat-o să o anunț și mi-a răspuns destul de tranșant că "nu cred, până acum nu s-a plâns nimeni" și că ar trebui "să văd pe la cine altcineva am mai fost". Doar la ea fusesem, și asta de câteva săptămâni bune. La un moment dat mi-a închis în nas și apoi nu a mai răspuns la telefon.

 

Păcat de ea. Mie mi se pare chiar frumoasă și bine proporționata. Candva anul trecut am găsit-o inexplicabil într-o pasă bună și am prins printre cele mai bune futaiuri din viața mea.

 

În rest da, e ceva dubios la ea.

 

Momentan am înlocuit prostituatele cu Azitromicina.

 

Sănătate.

 

 

Foarte nasol...ar trebui sa ne punem pe ea cu telefoanele, cine stie cum se duce cineva la ea..apoi merge la altcineva cunoscut si care e ok de pe forum si uite asa se ajunge unde nu trebuie. 

Link spre comentariu

  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

Am fost si eu o data acum cateva luni,ciudatica fata si la tel si face to face !!

Nu mi-a pasat,am prins-o de cap,deep facefuck,finalizat in gat,maxim 5 minute,simteam organul cum aluneca pana in amigdale,e permisiva!

1 data e de ajuns,acum am inteles ca are probleme gen BTS !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...