Sari la conținut

vanessa 18 ani 0733182003 si 0732612369


Vizitator imparior

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hahaha mi se vede valoarea si talentu daca o taratura care azi a mancat pa saturate gaura la covrig vrea sa ami trimeata bani

 

Ti se vede "talentul" dar scoala nu prea ti-a placut este ? Ma bag si eu daca e cu ceva ajutoare ... faina, ulei ... si mai vedem. Daca imi promiti ca pui mana si inveti gramatica.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Aici e tradiție deja ca „lumea” să încerce să impresioneze prin câtă prostie/subcultură poate să emane, și nu prin altceva.

De unde nu e nici forumul nu cere, oricum.

 

PS. Chestia asta se întinde în societate foarte bine, ca bacteria :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

nici eu nu am mai trecut pe la ea de vreo 2 luni. ce pot zice e că nu am luat nimic de acolo chiar dacă s-a tot povestit că e jale. dar condiția ei devenise complet neplăcută, abandonată, neîngrijită și absentă.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Dar in poza aia de acolo,ea este?

Da, ea e. Pozele din topicul ăsta sunt reale. Totuși aspectul ei s-au degradat oarecum, a avut o perioadă în care părea să fie mai puțin neglijentă cu ea și garsoniera unde stătea... dar i-a trecut.

  • Like 2
Link spre comentariu

Am trecut și eu acum câteva zile pe la ea. Pe strada Brailita are locația. M a primit complet dezbrăcată. Este o fata draguta.slim .Mă bucuram ca am întâlnit o tipă mișto la preț ok...dăr

âm realizat ca este dusa cu capul.sigur drogata.Singura ei problema era sa nu vorbesc tare. Are un pat rupt pe care erau aruncate niște ambalaje de prezervative și în rest dezordine cum nu am mai vazut...Cum îmi era frica sa nu iau vreo boala de la atâta mizerie m am ridicat ai am plecat.

Link spre comentariu
  • Oras:Huacachina
  • Oras:Huacachina

S-a întors în bucurești? Cineva știe?

nu a plecat , activeaza, are anunt pe publi24

 

Păi unde a plecat? Nu am mai fost de mult la ea dar tot acolo în Brăilița era acum câteva săptămâni...

Probabil o confunzi.

 

tot pe pastilute este ? a mai schimbat ceva la igiena ?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...