Sari la conținut

Nataly_squirt_massage 0735639005


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Nu este panica dragul meu,ba din contra ma bucur ca baietii va tin pe jar (pe voi cei cu cereri free)! Rabdare!eu una nu ma grabesc si nici nu depun prea mari eforturi vis-a-vis de tine care doresti ca atragi toata atentia forumului :)))iti creez concurenta cumva sau ai ceva personal cu mine?

 

este doar un tomberonist , e prost cu craci si urat cu draci, si fudul .....ca uitasem cum ii sta bine prostului.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Se poate trece la testate ... Nuuu?

 

doar Strong poate decide asta, el a bagat.o si pe Simona la TOP, nu ne bagam ca iese cu deraj in plm :))

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Vizitat domnisoara sambata dupa protestul de la Victoriei. Surpins mai mult decat placut, de domnisoara, desi nici protestul nu a fost neaparat dezamagitor... 

Squirtul e real si mutiplu, cel putin cu mine au fost 2 sanatoase: unul cu jucaria unul din sex normal. Practic asta a fost motivul vizitei

 

Locatia: 10. Nerva Traian(Maxbet). Celebra locatie cu biblioteca din hol. Baie curata dotata cu geluri de dus, pat incapator, lenjerie curata. 

Aspect: 9. Corp bine proportionat, fund bombat, bronzata "sanatos", sanii mari dar incep sa piarda lupta cu gravitatia. 

Oral: 9. Bun, umed, ocazionalul deepthorat. S-a sprijinit la un moment-dat cam tare cu mana pe oute, dar nah.. se-ntampla. 

Normal: 9.5. Bun, presarat cu gemete, rasuflat in ureche. Receptiva, pregatita de schimbari de poztie... Si cireasa de pe tort: squirt la capra. Ole! 

Atitudine: 10. Foarte OK, comunicativa, receptiva, prietenoasa. Nu m-am simtit grabit in niciun moment. Pot sa spun ca a fost o experienta foarte agreabila. 

 

Pret: 200 / h + 50 pentru joaca cu jucaria. 

 

Concluzie: recomand cu incredere mai ales pentru amatorii de squirt. O experienta foarte reusita dupa un protest mai putin... reusit. 

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna dragul meu,astazi este o zi libera pentru mine,maine promit poze noi ;) va astept cu programari dupa 11:00 :*

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 1138
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu este panica dragul meu,ba din contra ma bucur ca baietii va tin pe jar (pe voi cei cu cereri free)! Rabdare!eu una nu ma grabesc si nici nu depun prea mari eforturi vis-a-vis de tine care doresti ca atragi toata atentia forumului :)))iti creez concurenta cumva sau ai ceva personal cu mine?

 

 Hai ca ai facut un pas si ai reusit tu sa atragi atentia forumului.

 

 Nu se pune problema de concurenta si nu am nimic personal cu tine. Doar sa afisezi poze care sa te reprezinte naturala.

 

 Restul vor spune cei care te viziteaza. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Stai la pândă ca ultimul aurolac hărțuitorule

Asa ai facut cu toate fetele

 

Acum inteleg ce intentii ai tu pe forum

Sa fuți mocca sărăcie, fetele care au cedat hartuirilor tale , le-ai lăsat în pace .

Astea care nu accepta faci deranj pe topice.

Marș la muncă săracule...

 

 

asta e ala boss de rad fetele? cheliosul ala pe la 50-60 ani ? de sunt pozele cu el prin pm la toti ? 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1138
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

asta e ala boss de rad fetele? cheliosul ala pe la 50-60 ani ? de sunt pozele cu el prin pm la toti ? 

 

 Te-ai trezit ciumete ? Ai de pula ta. Ia pune pozele sa le vedem ? Da intai pe ale tale labagiule ! Si daca vrei poze am si eu, sti tu cu cine  ;) .

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 Te-ai trezit ciumete ? Ai de pula ta. Ia pune pozele sa le vedem ? Da intai pe ale tale labagiule ! Si daca vrei poze am si eu, sti tu cu cine  ;) .

te pun pe stalpul rusinii ..treaba ta...

Eu spre deosebire de voi nu ma ascund de nimeni :) 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

asta e ala boss de rad fetele? cheliosul ala pe la 50-60 ani ? de sunt pozele cu el prin pm la toti ?

 

El e da-l în sânge sa-l bată si sa-l ungă... ca la înfrânt demult :)
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1138
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

te pun pe stalpul rusinii ..treaba ta...

Eu spre deosebire de voi nu ma ascund de nimeni :)

 

 Eu zic sa te potolesti si sa iti vezi de traba ta. Nu te cunosc, nu ma cunosti , dar daca vrei sa strici topicul titularei continuam. :)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

auzi ca cica Marean are pula neagra...o fi tigan ?

 

Mareean are pulă de african...o fi țigan? :)))
Link spre comentariu
Reputație: 1138
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ti-a dat clasa la dimensiune...si mie, dar mai mult tie :)

 

 Si vezi cand mai mergi la peste sa folosesti momeala lui "marinica", dar la somn pe Dunare ca trage la rama neagra  :laugh2 .

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

 Si vezi cand mai mergi la peste sa folosesti momeala lui "marinica", dar la somn pe Dunare ca trage la rama neagra  :laugh2 .

 

daca pune mareean pula pe tine chemi salvarea

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...