Sari la conținut

Nataly_squirt_massage 0735639005


Postări Recomandate

  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Ia incercati si voi sa va pisati in timp ce faceti sex ,sa vedem va iese?? Va zic eu sigur ca nu! Asa ca desteptii si necredinciosii sunt rugati sa imi lase pagina in pace si sa stea acasa sa faca nani.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Hello dragilor,vreau sa va anunt ca o perioada intru in 'concediu medical' (apendicul nu imi da pace si cere operat) .Revin cel mai probabil in 3 saptamani/o luna ,asta si in functie de starea mea .Va pupic sa fiti cuminti ,va anunt cand revin :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Va multumesc pentru urarile de bine :* spre surprinderea mea ma simt mai bine decat ma asteptam... intr-un timp foarte scurt.Va anunt ca de luni imi reiau programul ,doar ca am sa iau cateva programari pentru inceput (am sa incep usor) :) va pupic si va astept :*

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Imi cer scuze pentru off-topic,dar fata asta face si anal printre multe altele si chiar nimeni nu a incercat-o?Nu prea este mare valva pe topicul ei despre acest detaliu,desi am citit vreo 15-16 pagini si am renuntat.Daca gasiti recenzii si cu anal la Naty,va rog sa imi indicati si mie paginile sa citesc si eu...sau chiar tu< Naty,ca probabil le stii si mai bien pe unde sunt ascunse cele referitoare la curul tau sexy.:-)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Imi cer scuze pentru off-topic,dar fata asta face si anal printre multe altele si chiar nimeni nu a incercat-o?Nu prea este mare valva pe topicul ei despre acest detaliu,desi am citit vreo 15-16 pagini si am renuntat.Daca gasiti recenzii si cu anal la Naty,va rog sa imi indicati si mie paginile sa citesc si eu...sau chiar tu< Naty,ca probabil le stii si mai bien pe unde sunt ascunse cele referitoare la curul tau sexy.:-)

Hey,nu ai sa gasesti prea multe recenzii legat de anal ...maxim 1-2 cred .Asta pentru ca nu ma axez pe el ci il fac doar ocazional.Inarmeaza-te cu rabdare si mai rasfoieste paginile :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Imi cer scuze pentru off-topic,dar fata asta face si anal printre multe altele si chiar nimeni nu a incercat-o?Nu prea este mare valva pe topicul ei despre acest detaliu,desi am citit vreo 15-16 pagini si am renuntat.Daca gasiti recenzii si cu anal la Naty,va rog sa imi indicati si mie paginile sa citesc si eu...sau chiar tu< Naty,ca probabil le stii si mai bien pe unde sunt ascunse cele referitoare la curul tau sexy.:-)

Daca ajungi la ea alege din "meniu" squirt-ul. E punctul ei forte.

Plus ca e o tipa ok.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...