Sari la conținut

Nataly_squirt_massage 0735639005


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost vara aceasta la domnișoara Nataly si am ales o ora si squirt cu jucaria. Arata ca in poze. Este de etnie rroma dar a fost foarte de treabă si a facut tot cum am vrut eu.  Te face sa simti ca e mai exotică, orientală. Am ramas mulțumit.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Disponibila si în această dimineață :* va astept cu programări

Ps.:daca nu raspund la telefon lasati un mesaj cu ora la care doriti programarea ,NU CU DETALII!! Detalii aveti destule aici. Multumesc pentru intelegere!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Salutare.

Poate spune un coleg daca a reusit sa ii provoace squirt lui Nataly? Si ne ajuta sa ne spuna secretul?

Din ce inteleg mai des il provoaca ea.

Frate mergi cu incredere,Naty ii super futacioasa,draguta si pro client plus ca daca sti sa o iei cum trebuie are un squirth de senzatie,e buna rau.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Hello dragilor,fiecare interpretează cum doreste.Eu am ales sa fiu mai selectivă pentru a evita anumite discuții fără sens sau chiar o întâlnire nereușită (poate din lipsa de compatibilitate rezultată din schimbul primelor cuvinte).Cum am mai spus am dreptul sa imi selectez clientela si chiar o fac! Daca am evitat să dau curs unor discuții sau chiar am blocat se datorează faptului că a fost pusă la îndoială integritatea voastră. Am considerat ca nu are rost sa ne pierdem timpul reciproc. Acord a doua sansa persoanelor care consider eu .MULTUMESC PENTRU INTELEGERE!

PS: FITI ONESTI SI GENTILI SI VETI AVEA DOAR DE CASTIGAT! ;)

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Nu știu dacă intervenția mea supără sau nu pe cineva, dar o fac in ajutorul nostru cât și al lui Naty. Mi s-a întâmplat să nu ajung la ea, deși planuiesem inițial, din motive personale, eu fiind si de la ceva distanță. Am anunțat, am fost înțeles și mutat sau replanificat, ori, rămas să ne vedem cu ocazia următoare. Din acest punct de vedere as vrea sa spun ca Naty este o persoană foarte amabilă, drăguță, extrem de înțelegătoare dar și selectivă. Vorbă aceea, respectă ca sa fii respectat. Te pup Naty si sper sa ne revedem macar odată până la sfârșitul anului. ❤

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...