Sari la conținut

Nataly_squirt_massage 0735639005


Postări Recomandate

  • Oras:UK
  • Oras:UK

Salutare tuturor,

 

Abia ce am ieșit de la domnișoară.

 

Vreau sa îmi cer scuze, dar scriu de pe telefon. Sper sa nu omit nimic.

 

Am făcut programare pe whatsapp, respectata, ba chiar am ajuns mai devreme si am fost rugat sa mai aștept câteva minute, urmând sa ma contacteze ea. Nu trecuseră nici 5 minute si primesc telefon sa ma îndrume către locație. Un plus pentru acest lucru.

 

Ajuns in locație, domnișoară foarte drăguță din pct meu de vedere, amabila. Înmânez plicul si ma cer la dus.

 

După ce termin, ma roagă sa mai aștept un pic si intra si ea la dus. Alt plus.

 

Reveniră in camera, începem cu o mica discuție si apoi ma întreabă cum doresc oralul, spun ca doresc totul protejat.

 

Acțiunea dubuteaza usor , schimbări de ritm , câteva mici priviri. Per total plăcut.

 

Ma întreabă ce poziție prefer, zic misionar. După câteva momente de penetrare se încolăcește pe mine, geme ușor si frumos, dând senzația ca si ei ii place.

 

Schimbam câteva poziții, finalizând glorios in balonaș.

 

Igienizare , aprind o țigară, stam un pic la taclare, menționez ca este foarte deschisa si sociabila, ai ce sa discuți cu ea, fond si foarte politicoasa. Îmbrăcat si plecat.

 

Notele:

 

Locatie : 10 foarte curat, spațios si aerisit. Dormitorul si patul suficient de mari. Geluri de dus, o gama variata.

 

Aspect: 9 miroase foarte bine, piele fina si catifelata, sănii naturali si plăcuți la atingere, epilata peste tot.

 

OP: 9 bine executat, este o placere sa priveați cum se mulează buzele pe soldățel. Schimbări de ritm, deep

 

NP: 9.50 este receptiva la ce spui, schimbat de poziții, geme ușor si frumos, dând o senzație de satisfacție.

 

Cadoul find de 200, o ora, dar nu m am simțit grabit, din contra mi a părut rău ca ni știu când a zburat timpul.

 

Acum gusturile nu se discuta, eu am fost prima data la ea si am plecat plăcut impresionat si mulțumit.

 

O recomand cu încredere.

 

Spor la treaba tuturor.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna dragul meu,ptogramul de azi este de la 12-20 .Pentru squirt nu iti trebuie programare speciala ci una normala...cand te hotarasti scrie-mi pe WhatsApp :*

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Draguta afirmatie dragul meu,incearca sa faci si tu pipi in timpul unei penetrari ia vezi poate iti iese tie ca eu nu pot ;)

  • Like 1
  • Trist 1
Link spre comentariu

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Salut!am revenit dupa inca o vizita la dsoara Naty.O sun,fac programare ,ma prezint la locul faptei ...ma asteapta parca parerea mea mai sexy decat prima data si...ne apucam de treaba.Politicoasa ma intreaba daca merg la baie ,eu ii spun ca da, imi ofera un prosop curat,tin sa mentionez ca am ramas surprins placut are o gama variata de geluri de dus,deodorant masculin si chiar o guma care mi-a spus ea este special pusa pentru clienti.Intru in camera si ne apucam de treaba ,incepe usor cu sarutari pe corp ,pe gat ...exact ceea ce imi place mie.Tin sa mentionez ca in cazul in care ii ceri oral nepr te verifica pana la 'sange' ,este foarte atenta la toate detaliile din zona(pana la urma este de apreciat ,este vorba de sanatatea ei).Eu am trecut testul cu brio :)) ,incepe cu oral usor umed si adanc.Trecem la normal in pozitia umeri -craci si ce sa vezi ..mult asteptatul squirt!!!WOW ce sa zic pentru mine a fost prima data sa simt asa ceva ..

o senzatie placuta sa vezi ca nu esti 'mintit' pe fata cu gemete false si alte nebunii,nu frate chiar se simte ca se implica .Facut dus de plecare ,ma imbrac ,ma serveste cu un pahar rece cu apa si plec.De revenit! Nu doar pentru squirt ,am inteles de la ea ca mai este vorba si de compatibilitate iar in cazul in care nu reuseste cu partener exiata varianta si cu jucaria +50 ...eu am avut noroc am dat lovitura fara jucarie :)).Este o fata amuzanta si deschisa ,eu am sa revin.

Si acum notele ca asa am vazut ca se face.

GFE 10

Oral ne(verificare la sange) umed si usor cu gemete 9

Normal 9,5

Locatie :curata,usor de gasit 10

Platit 250 initial am vrut sa raman pentru o ora si un squirt cu jucarie,am ramas la o finalizare cu squirt satisfacator.(a 2-a finalizare la mine este mai complicata asa ca am renuntat )

Eu unul am fost multumit si mai revin,tipa este o fata simpla fara figuri,naturala fara adaosuri exact pe gustul meu.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...