Sari la conținut

De mâine in vizita la voi :)


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Încă nu "s-a curvit" ...cum se zice. Are tot timpul sa se verseze. Sa stiti ca virgula câteodată merge la tzanc o prospatura/inocenta ca d'nsoara. O sa o vizitez zilele astea, mai ales ca are acum locația împreună cu o feblete (inca nevizitata - my mistake).

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Temujine, prima data cand am vorbit cu ea la tel. am avut impresia ca este femeia "barbat" dar m-am gandit ca ce o fi, o fi, trebuie sa ma conving. M-am convins si mi-a placut ce am vazut.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Temujine, prima data cand am vorbit cu ea la tel. am avut impresia ca este femeia "barbat" dar m-am gandit ca ce o fi, o fi, trebuie sa ma conving. M-am convins si mi-a placut ce am vazut.

Poate avea "omuletul" inflamat 😉

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Citeste recenzia lui "Jiji". Este corecta doar ca nu mai este in satul de vacanta.Eu sunt mai laconic in conversatii

Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Citeste recenzia lui "Jiji". Este corecta doar ca nu mai este in satul de vacanta.Eu sunt mai laconic in conversatii

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Deci...ramona 10....proaspat revenit din iatacul ei..tinerete..frumusete..sani de nota 10..un pic timida.dar o buna partenera de conversatie..si de amor bineinteles..2 finalizari ..o ora si un pik..de revenit cu siguranta...merita vizitata

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea

Buna tuturor,după cum am spus voi deschide topic nou când ajung in Constanta, așa ca asta fac acum :). Mâine ajung in jurul orei 14 și voi sta aproximativ 6-7 zile, in zona sat de vacanța :*

Serviciile mele sunt: oral neprotejat in funcție de igiena, normal, 69, cunnilingus,cim, cob, fk la inițiativa clientului :)

Prețuri: 100 lei finalizarea,200 lei ora

Informații și programări la nr de tel 0751689321 sau pe whatsapp la nr 0742372008, de mâine! Nu răspund la mesaje și număr privat :). Nu fac anal și nu accept persoane aflate sub influența alcoolului!

In rest ce sa zic.. sper sa întâlnesc persoane ok! :*attachicon.gif4C2F4472-D0E0-4F5E-AF6F-7D4FBF109417.jpegattachicon.gif2AAFEE83-8136-4659-BD3B-4AD76EA4F765.jpegattachicon.gif8B83C36F-6BA6-4C28-957D-CBCBA35D2E5E.jpegattachicon.gifBB0C1843-4A86-4943-B8AD-C3FFB47E045D.jpeg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...