Sari la conținut

'Ca-r-ai dîn Rozica Bogdi


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Nebunule ,eu ți-am dat cu jet din prima secunda in care ai deschis gura. Nu tine cu mine d'astea. Ai ceva de zis ,vino la Craiova ,mă găsești exact în centru langa Orange la etajul 2 apartament 9.

Ce poți să îmi faci? Nimic!

Nu mai caută băgare de seamă cu mine că eu nu sunt Ines sa stau sa îmi răcesc gura cu toți lacheii. Mars,nu îmi strică seara .

da cine crezi ca vine in tiganeala aia de craiova? plus ca nu vorbesc cu perfect simplu =)))))

 

da nu te supara acum ca esti proasta... ca iar ma cauti sa iti dau cuc... pana vezi ca are gâtu de 20 =)))))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu, nu sunt ! Dar o sa ajung săptămâna viitoare.

Tot ,tot?

La Craiova nu viu, ca imi da lumea de baut 😂😂

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

vezi ca cacatica se da la tine =)) se baga in seama cu ticutza da pa tine te are in vizor, mi-a zis mie in privat cand m-a implorat sa o fut si eu am refuzat-o, ca sangre

Lasa boss, ca pula nu stie carte. 😂

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

da cine crezi ca vine in tiganeala aia de craiova? plus ca nu vorbesc cu perfect simplu =)))))

 

da nu te supara acum ca esti proasta... ca iar ma cauti sa iti dau cuc... pana vezi ca are gâtu de 20 =)))))

Mă boule , când se învârtea lumea buna la Craiova tu stăteai și scărpinai păduchii in cap ,despre ce vorbim?

Hai,vezi-ti de treaba ta și nu ți-o mai caută cu mine că ți-am zis că nu sunt Ines de care faci tu mișto.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

vezi ca cacatica se da la tine =)) se baga in seama cu ticutza da pa tine te are in vizor, mi-a zis mie in privat cand m-a implorat sa o fut si eu am refuzat-o, ca sangre

Lachiosule, eu pe tine ? De ce nu spui că nu ai pula 💩 cu ochi ce ești ?!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

da cine crezi ca vine in tiganeala aia de craiova? plus ca nu vorbesc cu perfect simplu =)))))

 

da nu te supara acum ca esti proasta... ca iar ma cauti sa iti dau cuc... pana vezi ca are gâtu de 20 =)))))

Varule mergi cu mine la Craiova. Stii ca eu sunt bine vazut in toata tara si cel putin juma de occident

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Varule mergi cu mine la Craiova. Stii ca eu sunt bine vazut in toata tara si cel putin juma de occident

gata tata.... mergem la craiova. muim la cacatzica...... si futem la ines, in timisoara. am eu pont asigurat acolo.

 

 

o aduc baietii din galati cu tot cu bmw =)))))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

gata tata.... mergem la craiova. muim la cacatzica...... si futem la ines, in timisoara. am eu pont asigurat acolo.

 

 

o aduc baietii din galati cu tot cu bmw =)))))

Și pula cine o suge ? Draperie ! Ba,daca aveai sânge în penis nu stăteai sa te certi cu fetele ,te luai și tu gura in pula cu bărbații ! Noapte buna !
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

gata tata.... mergem la craiova. muim la cacatzica...... si futem la ines, in timisoara. am eu pont asigurat acolo.

 

 

o aduc baietii din galati cu tot cu bmw =)))))

A trecut Stanescu pe la mine saptamana trecuta la birou. A zis sa viu ca imi da tiganca de 18 ani.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Și pula cine o suge ? Draperie ! Ba,daca aveai sânge în penis nu stăteau sa te certi cu fetele ,te luai și tu gura in pula cu bărbații ! Noapte buna !

fa, eu dau pula in gura proastelor ca tine =))) =)))) si ines =)))) si beau cu barbatii.... :))))))

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Xoxo, punem poza tata ? Sau vrei sa o lăsăm pentru 1 iunie ?

 

vezi ca era unul care oferea 500 de euro pentru informatii despre xoxo, macar faci un ban.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

fa, eu iau pula in gura proastele ca tine =))) =)))) si ines =)))) si beau cu barbatii.... :))))))

Boss, ești nărod rău ! Mă doare fix in cot de Ines,faceți frate ce vreți ,cine nu va lăsa ? Zimi și mie mărimea de la gaura de la corvig ,dăsteptule!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

vezi ca era unul care oferea 500 de euro pentru informatii despre xoxo, macar faci un ban.

Ce dracu sa faci cu 500 de euro ? Daca ai ști cate lucruri despre fiecare am in cap,dar mi-am văzut de treabă.

Nici macar despre pizdele astea sufocate de par nu am vrut sa scriu,darămite despre alții care nu au nici o treabă ..

Link spre comentariu

Ce dracu sa faci cu 500 de euro ? Daca ai ști cate lucruri despre fiecare am in cap,dar mi-am văzut de treabă.

Nici macar despre pizdele astea sufocate de par nu am vrut sa scriu,darămite despre alții care nu au nici o treabă ..

 

sa traiesti o luna baga-ti-ai pula in gura da copila retardata

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...