Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
7 hours ago, 159753 said:

Mai esti in Brasov?

 

On 8/4/2022 at 12:09 AM, Pascaluta said:
On 8/2/2022 at 5:43 PM, Pascaluta said:

Preturi, la prima strigare, din iunie 2022: OP 70 lei, NP 100 lei, combinat 120 lei. S-a recomandat Cristina, simpatica, vorbareata si volubila. Nu da numarul de telefon, a spus ca fost anterior pe Calea Feldioarei.

De dansa este vorba si este chiar faina, din multe puncte de vedere. Doar locatia domnisoarei este putin off-road.

 

Asadar, da, Cristina este acolo.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770554332
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0770554332
  • Oras:Bucuresti
12 minutes ago, gigisus said:

Am fost la auchan și se stătea la coadă! 

Au bagat fete in auchan?! O fi promotie de 1 Demebrie. "Dai la buci de Ziua Nationala! doar la Auchan"

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
La 02.12.2022 la 23:04, arkanas a spus:

am trecut si eu pe acolo insa era doar o tiganca urata si grasa, neagra, libidinoasa 🤣🤣🤣🤣 Ti-a luat locul ?

Da. Este .fiecare face ce poate . EU o să fiu de luni.toti ce vor să ia legătura cu mine sunt Mery Cristina pe Facebook 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740900708
  • Oras:Brașov
  • Telefon: 0740900708
  • Oras:Brașov
1 oră în urmă, merycristina a spus:

Da. Este .fiecare face ce poate . EU o să fiu de luni.toti ce vor să ia legătura cu mine sunt Mery Cristina pe Facebook 

Nu e mai ușor sa lași un nr de telefon?

Link spre comentariu
  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia
La 04.12.2022 la 21:17, merycristina a spus:

Da. Este .fiecare face ce poate . EU o să fiu de luni.toti ce vor să ia legătura cu mine sunt Mery Cristina pe Facebook 

sunt multe Mery Cristina, care din ele? poza cu albastru ?

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

salutare artistei merycristina.

in conditiile in care inca activezi, incerc sa inteleg cum sa comunic cu tine? pe FB esti greu de gasit multe nume cu acest profil chiar imposibil sa intleg care esti? te rugam o varianta mai usoara pentru comunicare poate un numar de telefon ori un indiciu care esti tu pe FB.

amplasarea locatiei prea e clara /ori la piata cu fructe ori/ caprioara,  vezi apel de genu' "veniti cat mai multi",  pare o invitatie la gang/bang, merita sa fac drum undeva* ard benzina, dar trebuie sa am o confirmare, doar sa inteleg ca ai 2 locatii diferite sau e genu' de F-ting in masina sau unde apucam > poti fi mai clara cu informatile cerute. multumesc.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia
Acum 7 ore, bumuku a spus:

salutare artistei merycristina.

in conditiile in care inca activezi, incerc sa inteleg cum sa comunic cu tine? pe FB esti greu de gasit multe nume cu acest profil chiar imposibil sa intleg care esti? te rugam o varianta mai usoara pentru comunicare poate un numar de telefon ori un indiciu care esti tu pe FB.

amplasarea locatiei prea e clara /ori la piata cu fructe ori/ caprioara,  vezi apel de genu' "veniti cat mai multi",  pare o invitatie la gang/bang, merita sa fac drum undeva* ard benzina, dar trebuie sa am o confirmare, doar sa inteleg ca ai 2 locatii diferite sau e genu' de F-ting in masina sau unde apucam > poti fi mai clara cu informatile cerute. multumesc.

 

in masina, repede, mai vrei si conditii acum. Fata activeaza la strada, e centurista mai bine spus. Ce locatie vrei sa iti dea ? daca o vezi bine la marginea drumului e bine, daca nu, nu. Locatiile le ai deja, fa o vizita si ne zici si noua cum a fost. Tipa e super faina, am vazut-o si eu de cateva iri fara sa stiu ca scrie aici. Era inainte de lunca in parcare. inalta, blonda, chiloti bagati in cur chiar daca era frig afara, erectie instant 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
9 hours ago, extraterestru78 said:

Nu mai promovați fetele care lucrează la strada.... de multe ori nici alea de pe apartament nu se spala, dapăi astea de la strada... 

DA  aici ai dreptate .... categoria asta e aparte .....  referitor la ce inseamna curatenie/igiena presupune un nivel ridicat de risc ... personal nu am incercat  respectiv cred ca deocamdata o sa raman departe de acest fenomen sau tip de persoane ,......  pe de alta parte avem o fata de genu' cu o frumusete aparte, cel putin asa am inteles de la colegu' si uite vezi cum e omu' pai il mananca, intreaba si vrea sa incerce  ...... pana o pateste.

hai sa fim sinceri nici categoria de artiste care se autointituleaza exxcorte si locuiesc pentru o perioada de timp intr-un apartament nu sunt in multe cazuri foarte mult peste nivelul acesta de categorie...fara sa numesc pe cineva ....

asadar sanatate/curatenie/igiena maxima va doresc....

Spor la F-ting.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...