Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

hmm tipa buna rau printre colorate asta e buna mai multe detalii fratilor cum arata ca eu trec zilnic prin zona dar nu am vazut asa ceva in plus nu sunt amator de asa ceva doar cu privirea atat

Bruneta,par lung ,bine făcută (nu grasa ), frumoasa la fata , cu un tatuaj pe piciorul stâng parcă 😂😂

Link spre comentariu

deci, bruneta, par lung dar nu exagerat, cizme negru pana deasupra genunchiului, fusta scurta, slabuta, draguta la fata. Inainte de april pe partea dreapta cum vii spre Brasov, acolo am vazut-o dar nu zilnic. Daca o gasesc pe facebook e voie sa pun o poza?

Link spre comentariu

Locatie noua cu prostituate...vis a vis de rompetrol bartolomeu langa terenul de fotbal. Era una inalta la 1.80 cred, pantaloni mulati, tatane iesite in afara. Doar am trecut si am vazut....nu am cerut detalii. Ziua pe la 12....am vazut-o de mai multe ori. Nu pare de culoare de la distanta. Acum nu stiu ce sa zic.

Link spre comentariu

Alte poze cu 4 bagaboante la servici, una cu clientul in actiune si una cu pestii ce supravegheau zona. Politia statea in boscheti la april sa supravegheze sau sa prinda. Ce sa prinda nu stiu, ca toate erau mutate in statia de autobuze de la dedeman. Rusine politia locala. Sau sunteti pe combinatii cu pestii?

post-267106-0-47538000-1553781600_thumb.jpg

post-267106-0-97481700-1553781615_thumb.jpg

post-267106-0-74185400-1553781627_thumb.jpg

post-267106-0-12611100-1553781640_thumb.jpg

Link spre comentariu

Si ca sa intelegeti mai bine cum stau treburile, politia statea la 200 m de locul unde se intamplau toate astea. V-ati prins care erau pestii. Bmw ala obosit daramat, negru neaparat, geamuri cu folia cea mai neagra, de pe care atarnau toate pe asfalt, euro x 😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Deci am trecut pe acolo cand am venit din capat de la rat si am tras in parcarea de visavi am fost abordat de fata din prima poza si de curiozitate am intrebat cat e scorul insa am ramas surprins cand a zis 100 de lei oral si normal de banii astia scot o fata in oras o si fut si mai raman si cu bani

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Deci am trecut pe acolo cand am venit din capat de la rat si am tras in parcarea de visavi am fost abordat de fata din prima poza si de curiozitate am intrebat cat e scorul insa am ramas surprins cand a zis 100 de lei oral si normal de banii astia scot o fata in oras o si fut si mai raman si cu bani

100 lei??? Pe bune???🤔🤔🤔

Hmm...

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...