Sari la conținut

Postări Recomandate

Nu cred ca are reclama pe aici...daca vrei sa vorbesti cu ea trebuie sa mergi la fata locului. Zicea cineva ca e muncita bine prin Italia, de fapt are o fata de 60 ani.

Poate de aceea presteaza bine dupa cum au spus altii pe aici, experienta. Ca varsta eu zic in jur de 40 are

Link spre comentariu

pt mine nu trebuie sa intrebi nimic, ca nu sunt amator sa mai dau si cu subsemnatul la jandarmerie. Seara trec pe acolo pe la 19-20, dar am vazut si ziua. Daca e soare si cald afara cu siguranta sunt si ziua. Acum 2 zile statea si politia in locul lor acolo  :laugh2  :laugh2  :laugh2 , seara, probabil sa le alunge

Link spre comentariu

nu dai cu subsemnatul la jandarmerie stai linistit eu nu sunt amator de asa ceva doar vizual si atat daca as face ceva as merge la hotel nu la strada

 perfect de acord, la fel si eu ca si tine  :laugh2. Eu zic ca dai cu subsemnatul daca esti prins asupra faptului in natura si politia cam stie locurile unde se fac astfel de practici

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Stai calm ca politia si jandarmeria le amendeaza si ele se intorc la lucru sapt trecuta am trecut pe langa una care dadea cu subsemnata si clientul o astepta cuminte in masina dupa ce a dat cu subsemnata politistii au plecat ea sa urcat la ala in masina si au plecat spre locul actiunii trebuie sa ai tupeu sa faci asa ceva

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...