Sari la conținut

unde a disparut olga rusoaica ?


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cine a fost la Olga stie cum arata si ca nu vorbea bine romaneste, eu le am vizitat pe ambele in scurta activare a olgai dar si pe camelia de 2 ori de cand a rasarit, care nu mi aduce aminte deloc de comportamentul si de fizicul primei. Sigur nu ma insel am programare la ea si azi.mergeti si futeti si lasati investigatiile in seama celor de la NCIS LOS ANGELES

Link spre comentariu
Reputație: 2517
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am vizitat-o pe Camelia și pe Olga , nu au nici o relevantă una cu alta. Camelia este studenta și românca și Olga era rusoaica și nu vorbea bine românește.

Link spre comentariu
Reputație: 384
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai ca au mai iesit la iveala doua conturi de pesti.

Nu am mintit niciodata aici pe forum si de fiecare data am adus informatii corecte. Le-am vizitat pe amandoua si sunt una si aceeasi persoana, aceeasi moldoveanca (ca o fi de aici sau de peste prut sau mai incolo chiar nu ma intereseaza sau pe unde minte ca mai studiaza). Asa ca voi promotorii astia care dati recenzii dinastea pe banda si o ridicati in slavi ciocu mic ca iese mirosul de peste. Dar oricum s-a mai zis pe aici ca forumul a fost acaparat si nici o informatie nu mai e de incredere asa ca nu stiu de ce imi mai bat capul. Oricum pentru cine are creier sa inteleaga, fiti atenti la recenziile celor doi de mai sus si nu credeti tot ce zic.

PS: fata e super misto si in varianta Olga si in varianta Camelia deci chiar nu inteleg de ce toate aberatiile astea fara sens din partea voastra.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acum memoria omului variaza si nu ma pronunt dar e absurd sa zici ca nu seamana binisor cele doua. Dar camelia vorbeste mai bine Romana totusi are un accent si face oral mai bun, dar astea pot veni cu exercitiu.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...