Sari la conținut

alexa 0759312784


Postări Recomandate

  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

 

Buna Alexa.... chiar ca esti buna. Mi-ar place sa ne revedem .... dar nu stiu cand.

Trebuie sa-mi revizuiesc un pic agenda !! Si asta cat mai ... URGENT ! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Cea mai frumoasa/ complexa fata de pe Cluj

Știu fani are nevoie de aceasta recenzie dar o scriu pt ca e perfecta fata

10 pe linie

Cea mai ok eperienta din câte am fost !

 

Perfect este cuvântul perfect. !

Rămâi așa alexa

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Salutare,

 

Am trecut și eu pe la Alexa. Programare rapida, fără nici o problema, primit indicații precise și am fost la ea.

M-a așteptat într-un body negru care îi punea în evidenta un corp sexy și niște sâni foarte provocatori și bestiali, naturali numai buni de lins și jucat cu ei. Ce sa mai... Arata mișto de tot fata.

Am stat în living la o mica socializare și un pahar de apa apoi am fost invitat la duș. Am revenit de la duș și Alexa ma astepta în camera de lucru întinsă pe pat. Și-a dat jos body-ul și a eliberat sânii aceia minunați. Și ce sâni are... A început cu săruturi pe corp și încet a coborât la junior și a început un oral foarte plăcut, cu de toate, lins și toate zonele de lângă junior. Între timp eu ma jucam cu sânii și piersicuta ei. Foarte curata peste tot, igiena perfectă, nimic de reproșat. A continuat un timp cu oralul apoi mi-a zis sa ma ocup și eu puțin de ea. Dupa ce mi-am făcut și eu poftele cu corpul ei am trecut la un NP în misionar, unde am și finalizat.

Dus eu apoi chiar mi-a zis sa o aștept pana face și ea dus. Am mai stat la o poveste și am plecat mulțumit după o asa întâlnire.

Locație curata, Baia la fel, primit prosop curat, geluri de dus, tot ce vrei.

Alexa o tipa f mișto, deschisa, poți vb cu ea orice, e chiar frumoasă și la fata. La corp excelenta. Mirosea și f bine la corp.

On și NP super executate.

Clar de revenit de câte ori ai ocazia!

O seara buna!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salutare,

 

Am trecut și eu pe la Alexa. Programare rapida, fără nici o problema, primit indicații precise și am fost la ea.

M-a așteptat într-un body negru care îi punea în evidenta un corp sexy și niște sâni foarte provocatori și bestiali, naturali numai buni de lins și jucat cu ei. Ce sa mai... Arata mișto de tot fata.

Am stat în living la o mica socializare și un pahar de apa apoi am fost invitat la duș. Am revenit de la duș și Alexa ma astepta în camera de lucru întinsă pe pat. Și-a dat jos body-ul și a eliberat sânii aceia minunați. Și ce sâni are... A început cu săruturi pe corp și încet a coborât la junior și a început un oral foarte plăcut, cu de toate, lins și toate zonele de lângă junior. ÃŽntre timp eu ma jucam cu sânii și piersicuta ei. Foarte curata peste tot, igiena perfectă, nimic de reproșat. A continuat un timp cu oralul apoi mi-a zis sa ma ocup și eu puțin de ea. Dupa ce mi-am făcut și eu poftele cu corpul ei am trecut la un NP în misionar, unde am și finalizat.

Dus eu apoi chiar mi-a zis sa o aștept pana face și ea dus. Am mai stat la o poveste și am plecat mulțumit după o asa întâlnire.

Locație curata, Baia la fel, primit prosop curat, geluri de dus, tot ce vrei.

Alexa o tipa f mișto, deschisa, poți vb cu ea orice, e chiar frumoasă și la fata. La corp excelenta. Mirosea și f bine la corp.

On și NP super executate.

Clar de revenit de câte ori ai ocazia!

O seara buna!

Mulțumesc frumos pentru cuvintele frumoase te pup si te mai aștept😘
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal

hai la oradea

(Bună dimineața) in primul rand eu cer cât doresc pentru serviciile pe care le prestez,tu ca și client dacă îți convine vi la mine dacă nu du-te frate pe public ca sunt acolo cu 1000 care te tin 10 minute, cât despre calitatea serviciilor mele, ai fost la mine si nu imi aduc eu aminte ? Ai fost cumva în repetate rânduri să vezi ca imi scad serviciile?
Sunt clienți care vin de 2 ori pe săptămână ei pot să spună dacă m-am grăbit cu ei dacă i-am scos afară sau am vb urât sau nu am avut chef de fut... așa cum spui tu mai sus, neam trezit si noi ca ne plictiseam și ce am zis hai sa scriem pe topic la alexa cv sa mai treaca timpul. Of ca deja îmi vine să plec din cj ca sunt sătulă de atata drama și atata ceartă,
Tu te uiti la 50 de lei dar eu sa nu mă uit ca imi pun sufletul și corpul pe tava pentru niste bani? Acuma serios atata dramă,
Pana si alea de pe calea turzi cer intre 100 si 150 ca te duc in boschet 10 minute la alea de ce nu mergi cu o foaie si un pix să te plangi pentru ca cer atâta vezi poate le pasa de recenzie,
Eu nu mai scriu ca o să scriu ceva și apoi o sa regret,
Vă pup o zi frumoasă

Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Salutari,

 

O sa fac si eu o recenzie la domnisoara alexa,am citit ce scria pe aici,plus parerea la un prieten care mi-o zis de ea,de regula nu prea scriu recenzii daca pentru mine experienta o fost naspa,dar aici nu e cazul,absolut deloc.

Locatia..strada venus,desi eram pe gps la 600 de metri,abia am gasit..ca deh..cunosc locuri in cluj,dar nu nume de strazi(fiind nascut,crescut toata viata in cluj).

Locatia 10+,parchetul negru din living..mortal(de ala imi pun si io luna viitoare).

Domnisoara 10 pe linie,eu am o problema cu domnisoarele pe unde merg ca nu vor doggystyle,aici nu a fost cazul si a fost foarte ok..

Camera intunecata,ti mai mare dragul sa te futi..in momentul ĂLA,m-am simtit ca si cand a dat chiriches gol cu ajax si eram pe national arena..in rest domnisoara e foarte ok..se vede ca e ardeleanca..

Preturile le aveti mai sus in alte postari si fata de ce primiti in cazul asta e putin si isi merita locul in top

O zi faina la toti..

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Preturile le aveti mai sus in alte postari si fata de ce primiti in cazul asta e putin si isi merita locul in top

O zi faina la toti..

Motaneee, Bitchy, astia e lenesi... :slap2 :laugh2 trei pagini am vaslit in sus sa aflu cat costa mandra... Pag 30 pt cei care mai cauta.

Ba prieteni, recenzia regulamentara trebuie sa cuprinda pretul!!!

Asta ne ajuta nu doar sa alegem usor daca mergem sau nu, putem vedea si erectia pretului in timp... Desi s-au mai vazut si minuni sunt cam rare. Majoritatea cand coboara pretul schimba orasul si nr de tel. Incercati sa scrieti mai complet/regulamentar :hihat

  • Like 4
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator argeaseanu
Reputație: 0

Greu cu programarile la alexa ... am incercat de cateva ori sa ieu legatura cu ea ... nici un raspuns :(

acelasi lucru il sustin si eu, de nenumarate ori am sunat, niciun semn..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...