Sari la conținut

alexa 0759312784


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Bună, da practic scrie-mi in privat te pup

 

 

Buna! Esti o femei superba, Alexa! Am auzit multe lucruri frumoase despre tine. As dori sa te intreb, daca practici foot fetish. Cand ai timp, te rog sa-mi raspunzi. Iti multumesc anticipat.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Pana la urma care sunt preturile si serviciile ? ca am tot rasfoit pe pagini si tot nu i-am dat de furca (si nu vreau sa pierd timp continuand sa rasfoiesc printre bullshiturile unora). Alexa... Te-as sfatui sa-ti pui serviciile si preturile in semnatura...asa apare la fiecare postare a ta, la zi totul. Multumesc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Buna ziua!

Nu voi face o recenzie, mai mult vreau să-mi exprim satisfacția de a petrece câteva momente minunate ( cam doua ore) in compania domnișoarei titulare a topicului. Incepand de la locație, totul este la superlativ.

Este o superba bruneta, cu par lung și sâni demențiali numai numai buni sa te joci cu ei. A aminti despre igiena, mi se pare o jignire, este o persoana super îngrijită, acest lucru se reflecta și in curățenia din apartament.

In dormitor am avut placerea sa o văd in costumul Evei, (Eva trebuie sa fie mândra ca are asemenea urmași), nu știu când a trecut timpul in compania ei, cred ca pământul se învârte mult mai repede in dormitorul sau.

Un sfat pt cei ce o vor vizita: NU o lăsați deasupra, eu nu am știut și am pierdut. Se mișcă demențial și asta pe lângă imaginea sânilor ce te provoacă sa-i mângâi, m-au făcut sa termin foarte repede. Data viitoare sper sa nu mai “cad in capcana asta”

Felicitări clujenilor pentru ca au așa ceva in oraș, pastrati-o cât mai mult!

Abia aștept sa te revăd frumoasa domnișoara!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Buna ziua!

Nu voi face o recenzie, mai mult vreau să-mi exprim satisfacția de a petrece câteva momente minunate ( cam doua ore) in compania domnișoarei titulare a topicului. Incepand de la locație, totul este la superlativ.

Este o superba bruneta, cu par lung și sâni demențiali numai numai buni sa te joci cu ei. A aminti despre igiena, mi se pare o jignire, este o persoana super îngrijită, acest lucru se reflecta și in curățenia din apartament.

In dormitor am avut placerea sa o văd in costumul Evei, (Eva trebuie sa fie mândra ca are asemenea urmași), nu știu când a trecut timpul in compania ei, cred ca pământul se învârte mult mai repede in dormitorul sau.

Un sfat pt cei ce o vor vizita: NU o lăsați deasupra, eu nu am știut și am pierdut. Se mișcă demențial și asta pe lângă imaginea sânilor ce te provoacă sa-i mângâi, m-au făcut sa termin foarte repede. Data viitoare sper sa nu mai “cad in capcana asta”

Felicitări clujenilor pentru ca au așa ceva in oraș, pastrati-o cât mai mult!

Abia aștept sa te revăd frumoasa domnișoara!

 

Doua ore si tu zici ca ai terminat repede? Nici Rocco nu-i asa harmasar ca tine :))). 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ssavoy
Reputație: 0

Pana la urma care sunt preturile si serviciile ? ca am tot rasfoit pe pagini si tot nu i-am dat de furca.

 

 

Bună voi face o mică actualizare de prețuri având în vedere că nu am făcut-o de când sunt în acest domeniu.

Aceasta actualizare este pentru persoanele care doresc să mă cunoască sau m-au cunoscut ❤

Având în vedere că totuși îmi expun corpul și sufletul cred că merit o mică actualizare nu?

Bine acuma sa nu va mint este și pentru-că se scumpeste motorina cine dorește să se impună acestei actualizări să îl sune pe dragnea el știe cel mai bine

Noile prețuri sunt.

 

200/30 min

350/60 min

❤ oral protejat》neprotejat (in functie de igiena)

normal protejat.

69,mici fantenzii,diferite pozitii etc.

sarut în funcție de igienă și atracție.

Pun un mare accent pe igienă.

❤❤vă pup și vă aștept cu drag❤❤

Începând de mâine 07.08.2019

Pupici

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Cluj Napoca
  • Disponibila
  • Oras:Cluj Napoca
  • Disponibila

Bună dimineața, am vizitat-o săptămâna trecută pe Alexa pentru prima dată și regret că am făcut-o așa de târziu, dar sper să recuperez timpul pierdut de când ea prestează în Cluj(nu eram sigur că oferă FK și din acest motiv am ezitat să o vizitez ðŸ˜).

Alexa este WOOOW din punct de vedere fizic și ca și atitudine,o fată cu care ai ce discuta,iar serviciile (prestația) este de TOP !!! 🤗

ALEXA este foarte drăguță (o fată după care clar aș întoarce capul pe stradă sau i-aș oferi ceva de băut într-un Club ),brunetă, pielea fină(bronzată spune ea la solar),nu foarte înaltă,sânii demențiali (pe "gustul" meu),iar în dormitor este exact ce are nevoie un bărbat de vârsta mea !!! ðŸ˜

Locația perfectă,de lux,destul de ferită și cu locuri de parcare,iar în interior toate condițiile (inclusiv șlapi dacă ai nevoie).

Acțiunea din dormitor o păstrez pentru mine,dar voi încheia recenzia cu notele;

Atitudine 10*....și da oferă și FK 😋

OP și ON (deobicei nu prea fac), 9.50

NP 10 * (schimbat mai multe poziții)

Cadoul achitat la sfârșit (deși eram prima dată nu mi-a cerut la început),am stat 2h și mi-a cerut 700.

RECOMAND cu siguranță este în TOPUL meu de acum.🤩🤩🤩

ALEXA îți mulțumesc frumos pentru serviciile tale de TOP și abia aștept să revin !!!

Te pup,Adi.â¤

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Bună dimineața, am vizitat-o săptămâna trecută pe Alexa pentru prima dată și regret că am făcut-o așa de târziu, dar sper să recuperez timpul pierdut de când ea prestează în Cluj(nu eram sigur că oferă FK și din acest motiv am ezitat să o vizitez ðŸ˜).

Alexa este WOOOW din punct de vedere fizic și ca și atitudine,o fată cu care ai ce discuta,iar serviciile (prestația) este de TOP !!! 🤗

ALEXA este foarte drăguță (o fată după care clar aș întoarce capul pe stradă sau i-aș oferi ceva de băut într-un Club ),brunetă, pielea fină(bronzată spune ea la solar),nu foarte înaltă,sânii demențiali (pe "gustul" meu),iar în dormitor este exact ce are nevoie un bărbat de vârsta mea !!! ðŸ˜

Locația perfectă,de lux,destul de ferită și cu locuri de parcare,iar în interior toate condițiile (inclusiv șlapi dacă ai nevoie).

Acțiunea din dormitor o păstrez pentru mine,dar voi încheia recenzia cu notele;

Atitudine 10*....și da oferă și FK 😋

OP și ON (deobicei nu prea fac), 9.50

NP 10 * (schimbat mai multe poziții)

Cadoul achitat la sfârșit (deși eram prima dată nu mi-a cerut la început),am stat 2h și mi-a cerut 700.

RECOMAND cu siguranță este în TOPUL meu de acum.🤩🤩🤩

ALEXA îți mulțumesc frumos pentru serviciile tale de TOP și abia aștept să revin !!!

Te pup,Adi.â¤

Mulțumesc frumos te pup si te mai aștept cu mare drag 😘😘😘
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Si daca găsești in clubiri/baruri ce cauti aici pe forum? 😅🤣😑😶

Xalexa, iarăși ești agresiva?

E aici că așa vrea mușchii lui.

Tu în schimb ești aici să câștigi bani din supt pula și dat din cur.

Deci, tu aici, unde îți câștigi pâinea cum o câștigi, nu trebuie sa treci la atacuri "sub centura".

ÃŽnțelegi?

Că isteață ești, acuma depinde și cum folosesti acel dar de la natura (atenție, nu mă refer la frumusețea chipului și trupului, nici la talentul înnăscut de a da din cur)!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Potrivit unui nou studiu,😠femeile spun ca se simt mai confortabil sa se dezbrace in fata barbatilor🤩 decat sa se dezbrace in fata altor femei.🤢 Ele spun ca femeile judeca prea mult,🤪 in timp ce barbatii sunt doar recunoscatori.🥰😘😘

 

 

 

 

post-263837-0-24420800-1572949239_thumb.jpg

post-263837-0-60451600-1572949268_thumb.jpgpost-263837-0-33209900-1572949294_thumb.jpg

  • Like 11
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...