Jump to content

alexa 0759312784

Recommended Posts

Ciao Alexa, o intrebare... sunt naturali sanii aia sau silicoane ? Ca din poze nu imi dau seama exact, oi fi io mai fraier... Oricum ar fi arata foarte bine ! :boob

Umbla o vorba cum ca ar fi naturali,

Dar ca sa ramanem circumspecti nu trebuie ca sa crezi ce se spune mai bine mergi de verifici cu ochii si mainile tale .

Precum ne invata proverbul: ce-i in mana, nu-i minciuna 😉

• Like 3
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pupici ðŸ˜â¤ðŸ¤©  

☺😘A smile doesn’t cost anything😋😋

Bună 🤗🤗 sunt la cj 😙😙😙

Posted Images

Ciao Alexa, o intrebare... sunt naturali sanii aia sau silicoane ? Ca din poze nu imi dau seama exact, oi fi io mai fraier... Oricum ar fi arata foarte bine ! :boob

Buna sunt 100% naturali😘

Mulțumesc te pup 😘😘

• Like 2

fata are al saptelea simt ba labache ca masinile de spalat wirlpool:). simte prostii si ii ignora:))))))))). iar tu fiind prostu' suprem ai ignore pe viata.:)))))))) vezi ca i-am dus niste ciocolata iar:)))))))))) 

Pe.forum poti raspunde, dar pe whap pauza, iar concediu? :))

fata are al saptelea simt ba labache ca masinile de spalat wirlpool:). simte prostii si ii ignora:))))))))). iar tu fiind prostu' suprem ai ignore pe viata.:)))))))) vezi ca i-am dus niste ciocolata iar:))))))))))

Vezi sa nu plangi iar ca pizdele in batista nebuno:))))

Cum ziceam am fost lovit zilele ăstea de poftă carnală. Am sunat nu a răspuns trimis mesaj primit răspuns am stabilit când doresc și am fost prezent. Parcare am găsit la 2 sau 3 minute de locație.

Primit am stat de povești și am trecut la camera de cardio. Am început cu sărutări eu peste ea și a venit peste mine ea și așa am ajuns la oral, continuat cu femeia deasupra. Urmat de umeri craci cu ceva plank din partea mea, câteva ruperi de ritm și schimburi de unghiuri, urmat de o pozitia câinelui nebun, urmat de un oral. De zâmbit am zâmbit toată întâlnirea și ras iară terapie prin râs. Am dat din mine aproape ce era mai bun să nu fac Clujul de rușine. Presupun că și Xalexa sa simțit bine cu mine. Note nu dau la prima întâlnire, până nu ne cunoaștem mai bine.

M-am distrat bine, no făină fată.

• Like 3
  • 3 weeks later...

Salutare ,Cu greu m-am hotarat sa ma exteriorizez si sa las si eu prima recenzie unei dame de companie ! Nu am prea apelat la astfel de servicii, dar vreau sa zic ca dupa multe cautari si incercari de a lua o hotarare asupra “problemei” , am decis sa o sun pe Alexa, o fata simpatica si draguta si cu o rabdare fara margini! Nu prea ma pricep eu prin a face caracterizari, dar tot ce vreau sa zic despre aceasta splendida domnita e ca, e o comoara de fata !!!!

Nu vreau sa las note si alte calificative , doar ca , cine ajunge sa o cunoasca o sa-si dea seama ca nu regreta alegerea facuta !!!!

.......sper sa ne mai vedem !!!!

• Like 3

Salutare ,Cu greu m-am hotarat sa ma exteriorizez si sa las si eu prima recenzie unei dame de companie ! Nu am prea apelat la astfel de servicii, dar vreau sa zic ca dupa multe cautari si incercari de a lua o hotarare asupra “problemei†, am decis sa o sun pe Alexa, o fata simpatica si draguta si cu o rabdare fara margini! Nu prea ma pricep eu prin a face caracterizari, dar tot ce vreau sa zic despre aceasta splendida domnita e ca, e o comoara de fata !!!!

Nu vreau sa las note si alte calificative , doar ca , cine ajunge sa o cunoasca o sa-si dea seama ca nu regreta alegerea facuta !!!!

.......sper sa ne mai vedem !!!!

Mulțumesc te pup și ne mai vedem ðŸ˜

Bună dimineața:😘🥰ðŸ˜â¤ï¸

Fiecare bărbat are nevoie de o amantă: nevasta crede că e la amantă, amanta crede că e la nevastă, și așa el poate să șadă liniștit în biblioteca să citească🤣🤣

post-263837-0-93272100-1604482699_thumb.jpg

• Like 8

Inițial a fost o lume a bărbaților.

Apoi, a apărut evaðŸ˜ðŸ˜ðŸ¤£ðŸ’–

â¤ï¸ðŸ’–â¤ï¸ðŸ’–â¤ï¸ðŸ’–â¤ï¸â¤ï¸ðŸ’–

post-263837-0-28035300-1604919882_thumb.jpg

â¤ï¸ðŸ’–🥰🥰😘â£ï¸ðŸ’žðŸ’“ðŸ’💖💗💋

post-263837-0-06456300-1604919963_thumb.jpg

• Like 12