Sari la conținut

alexa 0759312784


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am fost la domnisoara titulara a acestui topic în decembrie și acum câteva zile. 

Programare prin sms de fiecare data, și am avut noroc sa o găsesc și sa răspundă repede asa ca programarea a fost făcută de pe o ora pe alta. Optat pt varianta cu 1h de fiecare data, 350 ron. De menționat ca nu i-a cerut la început, și la întrebarea mea pe subiect a spus simplu 'Nu, lasă la final'. 

M-a primit foarte amabila și m-a servit cu cafea și apa. Am și stat la povesti minute bune. Îmbrăcată asa încât sa te incite doar un pic fără sa fie agresiv de provocatoare dar lăsând sa ghicești ce te așteaptă. 

Acțiunea s-a învârtit în jurul unor numere de NP mai mult Lot, eu admirând-I corpul absolut superb, în special sanii ma scot din minți. Totul desigur după ce am făcut civilizat un duș. 

Nu am decât cuvinte de lauda. Și în timpul acțiunii a fost joviala și în cazul meu înțelegătoare și răbdătoare. 

Clar își merita locul în top. Notele, după mine sunt de 10 pe linie: corp, atitudine, rabdare, NP. Locația pe Venus, foarte ok, tot ce e nevoie și în baie. Nici nu s-a uitat la ceas deși am depășit în final 1h din cauza cafelei și poveștilor de la început. Recomand. De revenit? Eu as face abonament. 

Multumesc Alexa. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
La 19.01.2021 la 13:33, bcc00 a spus:

Am fost la domnisoara titulara a acestui topic în decembrie și acum câteva zile. 

Programare prin sms de fiecare data, și am avut noroc sa o găsesc și sa răspundă repede asa ca programarea a fost făcută de pe o ora pe alta. Optat pt varianta cu 1h de fiecare data, 350 ron. De menționat ca nu i-a cerut la început, și la întrebarea mea pe subiect a spus simplu 'Nu, lasă la final'. 

M-a primit foarte amabila și m-a servit cu cafea și apa. Am și stat la povesti minute bune. Îmbrăcată asa încât sa te incite doar un pic fără sa fie agresiv de provocatoare dar lăsând sa ghicești ce te așteaptă. 

Acțiunea s-a învârtit în jurul unor numere de NP mai mult Lot, eu admirând-I corpul absolut superb, în special sanii ma scot din minți. Totul desigur după ce am făcut civilizat un duș. 

Nu am decât cuvinte de lauda. Și în timpul acțiunii a fost joviala și în cazul meu înțelegătoare și răbdătoare. 

Clar își merita locul în top. Notele, după mine sunt de 10 pe linie: corp, atitudine, rabdare, NP. Locația pe Venus, foarte ok, tot ce e nevoie și în baie. Nici nu s-a uitat la ceas deși am depășit în final 1h din cauza cafelei și poveștilor de la început. Recomand. De revenit? Eu as face abonament. 

Multumesc Alexa. 

Mulțumesc frumos pentru cuvintele frumoase și mai mă bucură că teai simțit bine 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 4 minute, xalexa a spus:

Mulțumesc frumos pentru cuvintele frumoase și mai mă bucură că teai simțit bine 💋

Mulțumesc frumos pentru cuvintele frumoase și mă bucur că te-ai simțit bine 💋❤️*

  • Like 1
Link spre comentariu
La 21.01.2021 la 8:10, Jordanx87 a spus:

Lucrezi cu circuit inchis?

stai in fata la park place si când iese clintul suna

glumeam 

asta e vedeta face ce vrea ea 

pun pariu ca o suna 50 pana la amiaza 

asa ca noroc 

e bun topul sa stie si ele ca au ajuns in top si de aici plusati bani nervi 

ps are agenda incarcata

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 14 ore, crocodiyilul a spus:

Nu stiu de ce se comporta asa...eu de 2 luni incerc sa vorbesc cu ea si nu reusesc....am vrut sa ii fac o vizita , dar la ce atitudine are mai bine nu

Eu am reușit sa o prind am făcut programare și când am ajuns la locatie nu o mai răspuns mi se pare neserioasa .

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 01.12.2020 la 12:12, xalexa a spus:

:)ï¸:)ï¸:)ï¸:)În viață sunt două cuvinte care deschid multe uși: trage și împinge.:)🤣🤣🤣

 

 

 

 

 

post-263837-0-02232100-1606816853_thumb.jpg

 

post-263837-0-99189200-1606817534_thumb.jpg

Esti superba💋💋💋

Haide si la Arad

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Acum 44 minute, Mitica79 a spus:

Eu am reușit sa o prind am făcut programare și când am ajuns la locatie nu o mai răspuns mi se pare neserioasa .

nu intelegi ca are o clintela formata 

o fi venit ceva Casanova si ai picat pe locul 2

trebe sa mergi la salon sa iti cumperi costum nou ...

cine stie ce fetisuri are vagaboanda 

cerei 50 de ron de cheltuiala poate e mai milostiva 

femeia are o psihologie mai deosebita

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...