Jump to content

alexa 0759312784

Recommended Posts

Acum 7 minute, swifty a spus:

Am contactat domnisoara si nu mai presteaza servicii.

Pai, "de pe surse", chestia asta ca nu mai prestează (zic prietenii ca s-ar putea nici măcar "pe cerc închis") e chiar de notorietate. 

P. S.: sursele nu spun nimic despre concetateanca ei (și vecina de imobil), domnita care pare-se ca și ea "a pus pușca jos". 

O voce din popor ... spor! 

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pupici ðŸ˜â¤ðŸ¤©  

☺😘A smile doesn’t cost anything😋😋

Bună 🤗🤗 sunt la cj 😙😙😙

Posted Images

La 27.04.2021 la 20:20, altu2 a spus:

Pai, "de pe surse", chestia asta ca nu mai prestează (zic prietenii ca s-ar putea nici măcar "pe cerc închis") e chiar de notorietate. 

P. S.: sursele nu spun nimic despre concetateanca ei (și vecina de imobil), domnita care pare-se ca și ea "a pus pușca jos". 

O voce din popor ... spor! 

:))) ai de plm cat de prost e pulache asta fara koae! cand fetele dau dume d'astea , pizdache asta , nimeni in proza, incepe: ce e cu secretomania? bla bla! fetito! vezi ca bla, bla. el acum , asta ce stie si cand ia muie sosoaca, vine si ne zice de pe cerc inchis. zicand de fapt NIMIC.  o muie din popor si din topor ba infatuatule! cand nu ai de zis nimic fa asta ba proastane: zi nimic. nu filozofa ampulea. iar daca vrei sa spui ceva alora din 'cerc inchis' zi-le lor in plm. ce ai postat tu aici e ca si uraraea de 'la multi ani' facuta de sot/sotie celuilat. pai nu ii zice 'live' in plm? tu pentru ce plm ai postat aberatiile astea? sa te lauzi ca stii 'pe surse'? da-te-n ma in plm ca esti definitai prostului inganfat! hai muie! din popor!

• Like 1
  • Minus 1
  • 1 month later...
Acum 23 ore, mihaiapl19 a spus:

Bună, Alexandra,

Oare cam pe când ai de gând sa ne onorezi cu prezența ta?😘🤗

Pe când se termină mălaiul.....

• Like 1
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Salut, am fost la alexa acum o săptămână cred. 

Servicii de top, fata este de o frumusețe rară, așa ceva se găsește foarte greu. 

On-9

Np-10

Gafe 10

Apartament foarte curat, prosop curat, am fost servit cu apă/suc la alegere am stat aproximativ 45 min, am achitat 200 de lei pentru o finalizare, nu mai doream să mai plec. 

Te pup alexa.

• Inimioara 1

interesat si eu de prezenta domnisoarei in Cetate, am reusit , in sfarsit, sa "telefonez" cu ea azi

Domnita mi-a comunicat ca  deocamdata nu e activa si ca VA ANUNTA EA ,PE FORUM, CAND REVNE

• 3 weeks later...
La 27.10.2021 la 23:40, vtepes a spus:

interesat si eu de prezenta domnisoarei in Cetate, am reusit , in sfarsit, sa "telefonez" cu ea azi

Domnita mi-a comunicat ca  deocamdata nu e activa si ca VA ANUNTA EA ,PE FORUM, CAND REVNE

Deja demult nu e activa 😢