Sari la conținut

Ines vs Rozkendra - CATFIGHT!


  

60 membri au votat

  1. 1. Cine va invinge?



Postări Recomandate

  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Păi zi mă si tu .... mai face si recenzii cu tentativa aia a lui cat un deget

Curva va plati ca m-a atacat fara motiv odată retrasa apoi m-a șantajat cu fotografii personale private folosite ca chathpst pe care putea sa le afle doar de la pisicuts milogul care ma implora sa vb cu el si sa ne căsătorim si apoi târfă m-a șantajat public cu ele amenințând cu vânzarea lor in beneficii financiare pt ea. Șantajul se pedepsește penal intre trei si 7 ani daca se face pt foloase financiare si voi intenta ei si lui pisicuță o plângere cu datele firmei cnp ul sau seria de buletin si numele complet al târfei raluca care s-ar putea sa putrezească in pârnaie ceva vreme bună.

Mie nu imi trebuie cocalarul, e flituit mereu

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

:) morrrrrrrrr

:) lesinnnnn

 

:)

 

Curva va plati ca m-a atacat fara motiv odată retrasa apoi m-a șantajat cu fotografii personale private folosite ca chathpst pe care putea sa le afle doar de la pisicuts milogul care ma implora sa vb cu el si sa ne căsătorim si apoi târfă m-a șantajat public cu ele amenințând cu vânzarea lor in beneficii financiare pt ea. Șantajul se pedepsește penal intre trei si 7 ani daca se face pt foloase financiare si voi intenta ei si lui pisicuță o plângere cu datele firmei cnp ul sau seria de buletin si numele complet al târfei raluca care s-ar putea sa putrezească in pârnaie ceva vreme bună.

Mie nu imi trebuie cocalarul, e flituit mereu

 

Sa-i doară :)

Link spre comentariu
  • Oras:Șî nu vă zîc ,niș' da dracu!
  • Oras:Șî nu vă zîc ,niș' da dracu!

D si Bogdan  fi crezând ca glumesc. Stai numai sa ma duc cu dovada șantajului in scris ca atât p duce capul. Sa șantajeze public pe bani

Sa se descurce cu poliția

Raluca Matache jud Buzău

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Stiu cum o chema si de unde.i am stâlcit intenționat la amândoi.

Mersi pt tips clasic, dar voi înainta plângerea penală către ambii, voind pana mâine sa consult un avocat sa vedem ce e de făcut cu activitatea sa de prostituție, pe lângă șantaj si extorsiune lăsate in scris

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Șî nu vă zîc ,niș' da dracu!
  • Oras:Șî nu vă zîc ,niș' da dracu!

Stiu cum o chema si de unde.i am stâlcit intenționat la amândoi.

Mersi pt tips clasic, dar voi înainta plângerea penală către ambii, voind pana mâine sa consult un avocat sa vedem ce e de făcut cu activitatea sa de prostituție, pe lângă șantaj si extorsiune lăsate in scris

Link spre comentariu
  • Oras:Șî nu vă zîc ,niș' da dracu!
  • Oras:Șî nu vă zîc ,niș' da dracu!

Asta n-are tâțele lu’ Raluca,le are muuuulttt mai lăsate😂😂😂

Tot ea ieste. Proasta a uitat să mai stearga fașbucul. Ralu Matache pe fășbuc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Șî nu vă zîc ,niș' da dracu!
  • Oras:Șî nu vă zîc ,niș' da dracu!

Ari și ia bluza șanel da e făcătură că nu are lighioana bani de original

Link spre comentariu
  • Administrator
Reputație: 113800
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Curva va plati ca m-a atacat fara motiv odată retrasa apoi m-a șantajat cu fotografii personale private folosite ca chathpst pe care putea sa le afle doar de la pisicuts milogul care ma implora sa vb cu el si sa ne căsătorim si apoi târfă m-a șantajat public cu ele amenințând cu vânzarea lor in beneficii financiare pt ea. Șantajul se pedepsește penal intre trei si 7 ani daca se face pt foloase financiare si voi intenta ei si lui pisicuță o plângere cu datele firmei cnp ul sau seria de buletin si numele complet al târfei raluca care s-ar putea sa putrezească in pârnaie ceva vreme bună.

Mie nu imi trebuie cocalarul, e flituit mereu

 

rozkendra du-te si fa plangere ca inesuka de pe forumul nimfomane are sani nr 4 si tu nr 1

spune-le si ca ti s-a scurs o lacrima pe obraz ca sa te creada :)))

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

rozkendra du-te si fa plangere ca inesuka de pe forumul nimfomane are sani nr 4 si tu nr 1

spune-le si ca ti s-a scurs o lacrima pe obraz ca sa te creada :)))

S-a dus Rozeta pe pula

Link spre comentariu

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Dacă rozkendra vrea ajutor cand va depune plângerea...vin si eu cu vorbele scrise ale innesukăi cand a amenintat siguranța copilului meu.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...