Sari la conținut

Buna seara!


Postări Recomandate

Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

* ș-ai?

 

Ultravox stie ca il barfesti? Cand a vrut sa înlăture mojicia si prostia ta de pe topicul meu de recenzii tot jigniri gratuite se numeste ca a facut? Falsule, daca nu ai notiune de termenii ce ii folosesti...încearcă sa gândesti ca deja se observa abordarea si atitudinea ta cum sunt folosite in mod eronat si reies aspecte din logica ta total anapoda. Înțelegi ce rol au cuvintele?

ce ai, am voit a spune...

Tu vezi-ți de treaba ta și nu întinde coarda!

 

P.S. Culcă-te!

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Prostia e fara margini!!! De ce ii cauti tu capetele? Vrei sa te futa si sa ramai futut pana la moarte...De ce nu alegi altceva? Se observa si alte resurse in tine ca om, de care te folosesti sa iti impopotonezi prostia. Mai citeste si tu o carte sa vezi cu cine te lupti de fapt... Imagineaza-ti ca noi nu existam ca realitatea esti tu si doar tu. Ce faci? Te certi cu prostia din tine pentru a realiza care e realitatea? Nu. Pentru ca esti doar tu. Acum adu-ne inapoi si permite si altceva sa fie! Ok?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Alta intrebare!?

Ai grija CA CUriosi mor repede.

Pe cuvântul meu de nu am auzit răspunsul tău cu cateva ore înainte si l-am formulat pe-al meu încă de pe-atunci...

Sunt două variante, nu vreau sa mor proasta si mai grav...nu as suporta din cauza curiozității, asa ca prefer sa-mi placă drumul descoperirii!

Dar...E bine sa stii ca eu cand intreb ceva stiu de cele mai multe ori raspunsul...iar daca omul nu se grăbeste sa-mi raspunda, imediat dupa cateva secunde il am si pe cel ultim, adevarul suprem incat ma gândesc deseori oare pe cine intreb eu cu adevarat cand ma bag in seama cu oamenii. Ce-mi place este ca acest Adevar imi va permite sa ma joc cu celalalt...stii, cum face pisica, din curiozitate pana-l omoară de plictiseală, nu de foame.

Link spre comentariu
Reputație: 16663
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Pe cuvântul meu de nu am auzit răspunsul tău cu cateva ore înainte si l-am formulat pe-al meu încă de pe-atunci...

Sunt două variante, nu vreau sa mor proasta si mai grav...nu as suporta din cauza curiozității, asa ca prefer sa-mi placă drumul descoperirii!

Dar...E bine sa stii ca eu cand intreb ceva stiu de cele mai multe ori raspunsul...iar daca omul nu se grăbeste sa-mi raspunda, imediat dupa cateva secunde il am si pe cel ultim, adevarul suprem incat ma gândesc deseori oare pe cine intreb eu cu adevarat cand ma bag in seama cu oamenii. Ce-mi place este ca acest Adevar imi va permite sa ma joc cu celalalt...stii, cum face pisica, din curiozitate pana-l omoară de plictiseală, nu de foame.

Ejti neam cu mama Omida???🤣😂
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

E doar rațiune pură, dar Picon ăsta neagă asa ceva la femei...vrea sa fie dirty ca la voi, infestata cu un simulacru al puterii!

PS. Eu n-am pus nici o intrebare în textul meu lung si ai pus-o tu!!! I'M GOOD 😀

Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

E doar rațiune pură, dar Picon ăsta neagă asa ceva la femei...vrea sa fie dirty ca la voi, infestata cu un simulacru al puterii!

PS. Eu n-am pus nici o intrebare în textul meu lung si ai pus-o tu!!! I'M GOOD

Nu neg la femei, ci la tine, prăjito!

  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu neg la femei, ci la tine, prăjito!

E la tine de fapt dragă...asta e important!!! Deci, am tot dreptul de a ma sesiza despre intentiile tale...si să verific dacă ai acest impuls dezvoltat in privința ideii de femeie. Până acum nu mi-ai explicat ce anume vezi tu in mine, ceva care sa îmi lipsească si reprezint cu succes femeile in orice situație daca vreau...chiar daca ne găsim aici. Tu nici nu ma cunosti si abordezi chestiuni nesustinute cu ceva concret, ci observ doar jigniri, atacuri si evitarea in mod repetitibil a faptului de a purta o discutie cu mine care sa ma lămurească despre intentia ta. Te-ai atacat asupra spiritului, fizicului meu si mai lipsea sa pui capac rațiunii! E normal...? Asa crezi tu si crezi in continuare, vad...
Link spre comentariu

Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

E la tine de fapt dragă...asta e important!!! Deci, am tot dreptul de a ma sesiza despre intentiile tale...si să verific dacă ai acest impuls dezvoltat in privința ideii de femeie. Până acum nu mi-ai explicat ce anume vezi tu in mine, ceva care sa îmi lipsească si reprezint cu succes femeile in orice situație daca vreau...chiar daca ne găsim aici. Tu nici nu ma cunosti si abordezi chestiuni nesustinute cu ceva concret, ci observ doar jigniri, atacuri si evitarea in mod repetitibil a faptului de a purta o discutie cu mine care sa ma lămurească despre intentia ta. Te-ai atacat asupra spiritului, fizicului meu si mai lipsea sa pui capac rațiunii! E normal...? Asa crezi tu si crezi in continuare, vad...

Sesisează-te și culcă-te!

Prăjito!

  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...