Sari la conținut

NOUA IN ORASUL VOSTRU!!! 0758162022


Postări Recomandate

  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea

Este ceva de capul ei?

 

Pe vremea cand era in Tulcea, am incercat sa discut cu ea despre serviciile pe care le presteaza dar nu am reusit sa inteleg mare lucru.

In prima etapa imi spune ca face totul protejat, apoi ca la 1 ora, face oralul neprotejat, apoi revine si spune ca folosim peste tot prezervativ. O ameteala totala!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CTA
  • Oras:CTA

 

Dupa mult timp..o recenzie noua :)

Locatie: Navodari , langa penny.(o garsoniera , nu lux dar ok).tatuajele la locul lor ( cel de pe mana).

La inceput putin timida dar dupa putina comunicare si daca ai putina rabdare..devine o intalnire reusita.

Si acum note : Oral 8 ( nu f adanc)

Normal 8-9

Pret halat 150 .un nr ..fara sa se uite la ceas. De revenit ? Da

Link spre comentariu
  • Oras:CTA
  • Oras:CTA

Dupa mult timp..o recenzie noua :)

Locatie: Navodari ,langa penny.( o garsoniera,nu lux dar ok).tatuajele la locul lor(cel de pe mana).

La inceput timida dar dupa putina comunicare si daca ai rabdare ..devine o intalnire perfecta.

Si acum note: oral 8 ( nu f adanc)

Normal 8-9 ( nu comenteaza pozitiile si incearca sa te simti bine).

Pret nr 150 fara sa se uite la ceas .De revenit ? Da

Link spre comentariu
  • Oras:CTA
  • Oras:CTA

 

 

Dupa mult timp..o recenzie noua :)

Locatie: Navodari , langa penny.(o garsoniera , nu lux dar ok).tatuajele la locul lor ( cel de pe mana).

La inceput putin timida dar dupa putina comunicare si daca ai putina rabdare..devine o intalnire reusita.

Si acum note : Oral 8 ( nu f adanc)

Normal 8-9

Pret halat 150 .un nr ..fara sa se uite la ceas. De revenit ? Da

Link spre comentariu

buna am 19 ani, pozele imi apartin in totalitate:) te astept in locatia mea, sa petrecem clipe de neuitat,care,cu siguranta ,te vor face sa revii, de fiecare data cand vrei sa te simti implinit si relaxat,atat fizic cat si psihic. sunt curata ,cu bune maniere si nu ma grabesc,vreau sa fi multumit si satisfacut in totalitate te astept cu drag si garantez ca pozele sunt 100 reale pupici.

0744289350.

Locația : Năvodari ( Zona Penny )

+OFER ȘI MASAJ EROTIC :)

post-259781-0-25497400-1536409448_thumb.jpeg

post-259781-0-80670700-1536409468_thumb.jpeg

post-259781-0-43008500-1536409520_thumb.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

buna am 19 ani, pozele imi apartin in totalitate:) te astept in locatia mea, sa petrecem clipe de neuitat,care,cu siguranta ,te vor face sa revii, de fiecare data cand vrei sa te simti implinit si relaxat,atat fizic cat si psihic. sunt curata ,cu bune maniere si nu ma grabesc,vreau sa fi multumit si satisfacut in totalitate te astept cu drag si garantez ca pozele sunt 100 reale pupici.

0744289350.

Locația : Năvodari ( Zona Penny )

+OFER ȘI MASAJ EROTIC :)

poate imi raspunzi si mie pe whatsapp-ul ala 

Link spre comentariu

Vaca domnului e o nesimtita rau. Confunda forumul cu Publi24, mai are 2 topice deschise pe Constanta tot de ea. E tiganca si in realitate si la caracter.

 

auzi drăguțule , cine e Țiganca ? Eu creca stai prost cu vederea , bagă mi as pula in ma ta aia care a făcut un copil orfan ca tine , mi e mila .

300 ora ( oral , normal + masaj erotic ) accept aproape orice fantezie

150 nr ( o fin + normal )

Locație : Năvodari Penny

Program NON STOP

0744289350

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

auzi drăguțule , cine e Țiganca ? Eu creca stai prost cu vederea , bagă mi as pula in ma ta aia care a făcut un copil orfan ca tine , mi e mila .

300 ora ( oral , normal + masaj erotic ) accept aproape orice fantezie

150 nr ( o fin + normal )

Locație : Năvodari Penny

Program NON STOP

0744289350

 

Bā gunoiero,la felul cum vorbesti .Cu atitudinea si vocabularul āsta nu o sa faci multi "pui" pe aici,deasemenea nici banii.

Nu mai deschide topice,topicele nu sunt de unica folosinta ca si prezervativele.

Hai aratā  ginigiile sa vedem daca esti tiganca sau nu(orcum la limbaj si atitudine esti gunoierā,infectā, daca te crezi nedreptatita ,poti da raport la postare,,poti lamuri eventualele porbleme cu alt limbaj si atitudine,Asa cu ai venit  tu cu atitudinea asta de tāranca obosita care se scutura cand calca pe asfalt

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...