Sari la conținut

Caut pula de la 20 cm in sus. Termen - pana la ora 12.


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 116
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori

Zile populare

  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Care din curvele proaste de la lux sau curva ieftină de Pisicuts căruia poti sa ii muiesti toată nația daca plătești un abonament simte nevoia sa își înceapă ziua la 7 si trăiască non viața prin conturi dublură fakeuri după contul meu?

Asta precis e curva proastă de Ines, ofuscată ca i-am postat muia aia strâmbă după ce a pus singura pozele pe forum

Pe topicul de pe Timișoara deja le-a șters laica aia chioară si descentrata :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce proasta esti =))) crezi ca te place toata lumea pe aici, asa-i ? =)))) eu nu am conturi clona nebuno, daca am ceva de zis, scriu de pe contul meu . Ca de obicei.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Chiar ai impresia ca -mi pierd timpul cu tampite ca tine :)))) du-te si te spanzura, serios. Face lumea misto de tine ca scrii ca iti place pula mare , ce vrei? Sa respecte o disperata de pula care cerseste atentie oriunde?

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Ieși strâmbo ca nu îți permiți sa vorbești cu mine. Mai ai multe puli de supt răpănoaso sa devii femeie. Poate te-o aduna vreun chirurg cu fărașul.

Daca ma șterg de toc pe fața ta îți da strălucirea de nu au avut 3 generații de țigănci corcite ca tine.

Aseaza-ti ochii in cap cand te exprimi ca am impresia ca vorbești in părți.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

La cat te arati de disperata cred ca le dai tu bani sa te futa. Noi avem si placere si bani si pula si atentie.

Tu platesti sa fii bagata in seama fai asta. Eu ma amuz doar de ce baliverne scrii pe aici.

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Curva asta e așa proastă ca nu realizează ca e ieftină ca un prânz decent in doi unde-s invitată.

Hai pa sărăcio! O sugi la toți fraierii pe mărunțiș si ai pretenția sa aud cuvinte, nu ca scârție ceva

Veni-mi-ar sila de tomberon de șantieriști si pakistanezi ce esti

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pai tu mi-ai tastat numele. Nu vezi ca eu te ignor? Tu cauti bagare de seama cu mine . ce treaba am eu ca esti disperata de pula mare si fac altii misto de tine :))) posibil sa fii cam larga ... daca nu -ti ajunge aia medie.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Chiar ai impresia ca -mi pierd timpul cu tampite ca tine :)))) du-te si te spanzura, serios. Face lumea misto de tine ca scrii ca iti place pula mare , ce vrei? Sa respecte o disperata de pula care cerseste atentie oriunde?

 

cred ca doare rau :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Tacanito, du-te fa de-aici. Faci crize de nervi pe aici si juri ca nu mai dai pe aici. Dupa aia te intorci ca o curva mahmura, de parca nimic nu s-a intamplat.

Virtual, te aruncai in bratele adminilor ca ultima ieftinitura

Dar ei te-au banat

Ia uite fey ce zice baiatu asta :))))

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Îndreaptă-ti moaca aia de tâmpă si țațele. Privirea îți trădează IQ ul de retarda
Hai la gara, pocită si cârpă tuturor
Zi mersi ca te-am băgat in seama, mai mânci si tu o lună tută proastă si slută ce esti
Pa, pa

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Curva asta e așa proastă ca nu realizează ca e ieftină ca un prânz decent in doi unde-s invitată.

Hai pa sărăcio! O sugi la toți fraierii pe mărunțiș si ai pretenția sa aud cuvinte, nu ca scârție ceva

Veni-mi-ar sila de tomberon de șantieriști si pakistanezi ce esti

 

roz, nu te mai incorda, mai bine gaseste o scuza si iesi cat mai poti

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Eu acu văd ce zice strâmbă. Pisicuts nu e bărbatul meu descentrați. Fata de tine nu doar ca nu ma mândresc, ci refuz sa ma atingă un lache manelist, analfabet, gretos, prost, incult si libidinos pt orice suma din lume. Darămite pe un milion, două cat ti-a dat sa îți ia fața strâmba la muie.

La cate mii de euro ai dat deja pe toate orașele poti sa ii mulțumești pt pomană, dar nu ma compara cu tine taranca incultă.

Eu pe manelist l-am șutat in cur, in pula lui minusculă si m-am pisat pe el in direct si reluare.

Cine se aseamănă se adună, niste distruși.

Pa proasto! Stai pe forum ceartă-te handicapați

Ca asta e viață bună la tine sa te ia 99 la suta din niste anonimi in pula de ti s-au strâmbat ochii si s-au pisat pe tine de mirosi a veceu public numa cand scrii

Proaste puli de aurolaci au fost la fundul ma-tii

Du-te tareee :laugh2

E prea proastă domne, mult prea proastă... Ma mir ca reușește sa respire...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...