Sari la conținut

Caut pula de la 20 cm in sus. Termen - pana la ora 12.


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 116
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori

Zile populare

  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Taranca asta pocită, strâmba si proastă are impresia ca e cineva curios ce plătește sau primește ea.

Prostii pulii tu daca nu te-ai agita si baga in seama singura ca ultima atârnă ce nu ar stii nimeni ca exiști si nu prezinți niciun interes. Toți se pisa pe tine de proastă de esti ca te agiți sa te bagi singura in seama.

Cat despre lins in cur este jobul tau eu refuz multi bărbați sa ma linga ei pe mine printre care si pe manelistul care ti-a lua fata aia strâmbă in pula in timp ce se ruga de mine sa vorbesc iar cu el si sa ne căsătorim.

Si nici așa nu il las sa ma linga in cur ca ma irit.

Acu marș ca nu vb cu zdrențe si imi abuzezi bunăvoința.

Vorbește singura a proastă. Doar esti obișnuită sa faci asta sa se mai pișe diverși odată pe tine

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Taranca asta pocită, strâmba si proastă are impresia ca e cineva curios ce plătește sau primește ea.

Prostii pulii tu daca nu te-ai agita si baga in seama singura ca ultima atârnă ce nu ar stii nimeni ca exiști si nu prezinți niciun interes. Toți se pisa pe tine de proastă de esti ca te agiți sa te bagi singura in seama.

Cat despre lins in cur este jobul tau eu refuz multi bărbați sa ma linga ei pe mine printre care si pe manelistul care ti-a lua fata aia strâmbă in pula in timp ce se ruga de mine sa vorbesc iar cu el si sa ne căsătorim.

Si nici așa nu il las sa ma linga in cur ca ma irit.

Acu marș ca nu vb cu zdrențe si imi abuzezi bunăvoința.

Vorbește singura a proastă. Doar esti obișnuită sa faci asta sa se mai pișe diverși odată pe tine

 

Nu crezi ca ar trebui sa iti ceri scuze dupa ce ai acuzat-o de ceva ce nu a facut ? De ce o injuri fara motiv ?

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Nu crezi ca ar trebui sa iti ceri scuze dupa ce ai acuzat-o de ceva ce nu a facut ? De ce o injuri fara motiv ?

Ieși ma lingău de prostituate de fa-ti programare daca vrei a linge zdrențe. Ce cârpă de om se bagă intre doua femeie? Du-te la ma-ta acasă sau la nevastă-ta daca vrei explicații ca îți fut 2 palme peste ochi de te strâmb ca pe curvă.

Ete lingăul cum are el glume si vorbe cu mine.papagalule!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu stateam

La mine pe topicul de Timisoara, si hop ai aparut si tu sa postezi. Deci tu ma cauti , tu te gandesti la mine, tu vrei ca eu sa te bag in seama..

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ieși ma lingău de prostituate de fa-ti programare daca vrei a linge zdrențe. Ce cârpă de om se bagă intre doua femeie? Du-te la ma-ta acasă sau la nevastă-ta daca vrei explicații ca îți fut 2 palme peste ochi de te strâmb ca pe curvă.

Ete lingăul cum are el glume si vorbe cu mine.papagalule!

Poftim ?
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Vaco in morții tai si crucea mă-tii de muistă mitomana sa dea cancerului in ma-ta si soră.ta eram retrasa si fara o disputa sau prezenta mea de mai bine de o săptămână te-ai luat sa zici ca am o criza ca am aflat ca Bogdan e însurat.

In primul rand nu este, al doilea rand el se ruga de mine sa ne căsătorim si eu am zis la început nu, in al treilea rând nu vorbisem si nu eram aici cand ai mâncat căcat pe topicul cu india si Londra.

Sa îți crape pietrele ale strâmbe de pe tine si sa se împrăștie cancerul pana in gat sui creierul ala sec de rapandula jegoasa si mincinoasa ca in o zi știind cum arați dau de tine si te calc in picioare.

Îți bag cuțitul in pizda si il răsucesc sa te las sa mori de foame curva proasta care scuipi si îndesi rahat fara sa mu îți aibă nimeni treaba.

Sper sa dea cancerul în ma.ta vaca aia de sora.ta care din bani de muie face medicina si tine.

Blestemata fii stârpituro!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Hi hi

Am gasit si cu piZda aia urata si neagra =)))

Ho ,nu te ambala asa. Ma mai gandesc daca le postez. Intai scriu titlul descrierii sa vezi ca nu glumesc , stii ce zic?

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Cum sa te admiri cretino!? Adică eu nu intru de peste o săptămână, nu am vb nimic nașpa noi doua si tu mânci cacat? No stai ca te rezolv eu pe tine la politie si anaf cu plângeri de prostituție si toate topice

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Vaco in morții tai si crucea mă-tii de muistă mitomana sa dea cancerului in ma-ta si soră.ta eram retrasa si fara o disputa sau prezenta mea de mai bine de o săptămână te-ai luat sa zici ca am o criza ca am aflat ca Bogdan e însurat.

In primul rand nu este, al doilea rand el se ruga de mine sa ne căsătorim si eu am zis la început nu, in al treilea rând nu vorbisem si nu eram aici cand ai mâncat căcat pe topicul cu india si Londra.

Sa îți crape pietrele ale strâmbe de pe tine si sa se împrăștie cancerul pana in gat sui creierul ala sec de rapandula jegoasa si mincinoasa ca in o zi știind cum arați dau de tine si te calc in picioare.

Îți bag cuțitul in pizda si il răsucesc sa te las sa mori de foame curva proasta care scuipi si îndesi rahat fara sa mu îți aibă nimeni treaba.

Sper sa dea cancerul în ma.ta vaca aia de sora.ta care din bani de muie face medicina si tine.

Blestemata fii stârpituro!

Fey, vezi ca eu nu-s clientii aia ai tai de la dominare. Stai parcata :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vaco in morții tai si crucea mă-tii de muistă mitomana sa dea cancerului in ma-ta si soră.ta eram retrasa si fara o disputa sau prezenta mea de mai bine de o săptămână te-ai luat sa zici ca am o criza ca am aflat ca Bogdan e însurat.

In primul rand nu este, al doilea rand el se ruga de mine sa ne căsătorim si eu am zis la început nu, in al treilea rând nu vorbisem si nu eram aici cand ai mâncat căcat pe topicul cu india si Londra.

Sa îți crape pietrele ale strâmbe de pe tine si sa se împrăștie cancerul pana in gat sui creierul ala sec de rapandula jegoasa si mincinoasa ca in o zi știind cum arați dau de tine si te calc in picioare.

Îți bag cuțitul in pizda si il răsucesc sa te las sa mori de foame curva proasta care scuipi si îndesi rahat fara sa mu îți aibă nimeni treaba.

Sper sa dea cancerul în ma.ta vaca aia de sora.ta care din bani de muie face medicina si tine.

Blestemata fii stârpituro!

 

Nu mi-ai raspuns ce ai cu mine. Tu esti nebuna.

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Ce poze visezi cretino? Asta cu ochii strabism ai postat.o singură. Tu ai făcut.o publica aici pe forum. Si pe aia cu ochi strâmbi si pe aia cu țațe strâmbe

Eu nu am postat poze aici cu chip niciodată si te pot da in judecată. Tu le.ai pus cu mana ta eu nu am pus poze ci mine. Capisci sau inca esti prea proastă?

 

handi..

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cum sa te admiri cretino!? Adică eu nu intru de peste o săptămână, nu am vb nimic nașpa noi doua si tu mânci cacat? No stai ca te rezolv eu pe tine la politie si anaf cu plângeri de prostituție si toate topice

Da-i bataie :)))))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Si cu numele complet si peste tot unde ai supt. Sa vezi cand o intra aia peste tine

Ti-am zis Ines căuta.ma si ma găsești. Politie si anaf si la cate recenzii ai la cerere pot fi scoase si alea ascunse plătești amenzi de nu mai ai vu ce sa îți îndrepți mufa aia

 

Te pup si te astept :*

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Da-i bataie :)))))

Zi in morții tai de rapandulă jegoasa ce cacat ai avut sa te legi de mine in lipsa mea retrasă mâncând rahat si mințind de mine si având glume de maidaneza cand noi nu avusesem cel mai mic schimb de replici înainte sa ma retrag?

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Zi in morții tai de rapandulă jegoasa ce cacat ai avut sa te legi de mine in lipsa mea retrasă mâncând rahat si mințind de mine si având glume de maidaneza cand noi nu avusesem cel mai mic schimb de replici înainte sa ma retrag?

Hai nu mai plange

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...